Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Za to ceno dobiš pa tud hudiča med 600ccm :devil: , ki se lahko primerja tud z CBR 900RR in R1 letnik 2002 :naughty:

O tem ne dvomim. Sem zvest ZX6, odkar je privekal na svet. Le cenovna politika uvoznika me je presenetila, do zdaj smo v glavnem vriskali, tudi ko se je menjal model ( 2002 - 2003 70 jurčkov, 2004 100 j), zdaj pa mi ni glih, da bi plesal.

Res fak... Jeb... nabijanje cen, tudi če so potem popusti... poglej naše Suzuki "poslance", isti šmorn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

inflacija se ti ne zdi pomemben dejavnik? pri 2,2 milijona je 100 jurjev glih nekje med 4 in 5 procenti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem si jo ogledal in se tud vsedel.Vtisi so naslednji.

Mehkejši sedež kot na stari,amortizerji nenormalno trdi,brez stabilizatorja niti ne smeš pomislit na vožnjo po cesti,razen po omejitvah.Roke so zelo obremenjene.Pozabi na vožnjo z sopotnico,razen če jo sovražiš. Ob normalnem sedenju ne vidiš števca.Drugače pa je kompaknejša od stare,zelo lepa zadnja vilica,nasplošno lep motor.Čista dirkalna RR mašina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po prvih testnih vožnjah z novo Ninjo 6R so novinarji zapisali, da so zeleni poštimali vzmetenje - ni več tako brezkompromisno trdo, nastavitve dopuščajo tudi prijaznost do uporabnika, doživeli so udobje na podeželskih cestah... pri ostri vožnji, seveda... :)

Zapestja so manj obremenjena kot pri prejšnjemu modelu ... :004

Agregat je po zapisanem sodeč zelo živahen, pri 10.000 obratih pa bi se še Dr. smejalo...

:grim :grim :grim

Pomlad 2005 bo pestra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ...pravi moja...najprej dodatna otroška sobca za juniorja...pa novo kuhinjo...

pa potem mogoče, če si ne omislimo še karavana :xx:

:hmm: , je pa res, da tašča slabo dela za ugodno raven holesterola..., no ja, bomo vidli... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zeleni so ponovno uspeli: nova 636 je v primerjalnem testu japonske četverice v Almerii prepričala novinarje nemškega PS in povedla s 1. mestom. :OK:

Tesno sledijo R6, CBR in GSX-R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa še niso, ker so testirali letnike 05 zaenkrat le na progi.

Sam kawa ima celih 9KM :o več kot yamaha, kar je za to klaso že kr veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem so se držali piste in zapisali, da je z tovarniško nastavitvijo motor udoben (kako pojmujejo udobje PS-ovi in gospodje iz Motorrada, je že druga pesma), za ožemanje v Almerii pa so zadnje vzmetenje "privili" do konca in bili očitno potešeni... navdušeni nad zavorami, ergonomijo, lego, vodljivostjo, agregatom...

R6 in CBR sta za odtenek okretnejši, bolj igrivi :whistle: , izidi pa so tesnejši kot 2003. Zanimivo bo še, ko se pridruži Daytona in Duce 749...

Namerili so pravih 120 KS...

:OK: :grim

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pravi strup je tale nova ninja :yea1: , upam samo, da bo malo mehkejše vzmetenje da ga bo lepše peljat po cesti, da se ne bo tako grobo čutila prav vsaka luknja na cesti :doze: , pa tud kake nalepke bi lahko dali gor da ne bi tako monotono zgledal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pravi strup je tale nova ninja  :yea1: , upam samo, da bo malo mehkejše vzmetenje da ga bo lepše peljat po cesti, da se ne bo tako grobo čutila prav vsaka luknja na cesti  :doze: , pa tud kake nalepke bi lahko dali gor da ne bi tako monotono zgledal  :hmm:

Uf, v tole pa jaz dvomim... če hočeš mehkobo in udobje, si kupi KLE ali pa Z750S...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, v tole pa jaz dvomim... če hočeš mehkobo in udobje, si kupi KLE ali pa Z750S...

Saj nisem mislil zelo mehek in udoben ampak recimo malo bolj prijazen kot sta bila letnika 03' in 04', da ne bodo bolele roke ko hudič po ostri cestni vožnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni važn kolk laže. Važno da lahko rečeš da si se tolk pelal ;)

Se je men zdel, da ti nimaš Kawe v garaži :kva2: :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni važn kolk laže. Važno da lahko rečeš da si se tolk pelal ;)

joj vazic :D

sm vidu novo kawo v tc-ju zanc

bremze ma od 10ke :OK: drugac pa nevem,oblikovno mi je bla tastara lepsa,se posebi zarad avspuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugac pa nevem,oblikovno mi je bla tastara lepsa,se posebi zarad avspuha

...tako se govori DESMO...hehe...komplet zadnji del tudi meni ni vsec :? ...ror mora bit na stran :OK: ...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako se govori DESMO...hehe...komplet zadnji del tudi meni ni vsec :? ...ror mora bit na stran :OK: ...

lp flero

Se strinjam :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!