Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

ker je rezervoar iz dveh delov, me zanima če je spredaj nad air boxom tudi kovinski?? al je plastika ... :hmm:

Ti ju3 povem! :OK: :P :OK:

Nisem cist ziher mislim pa da je plastika.

Zaenkrat jo bozam bol po ritki kot pa po rezervoarju!! :OK: :OK: :OK:

Za kak dober mesec se bo stanje obrnilo! :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v rubriki honda cbr1000rr bi blo malo off topic pa se tukaj fotko prilimal kako zadeva zgleda na zx6r.

Cisto po mojem okusu ampak zvok je pa pomoje vseeno malo predivji za naganjanje po cestah, pa tud na pisti bi kaksni glusniki prav prisli. :OK: :OK: :yea1: :yea1:

post-9145-1140206906_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je rezervoar iz dveh delov, me zanima če je spredaj nad air boxom tudi kovinski?? al je plastika ... :hmm:

še vedno ni nihče podal odgovora!!!

kaj ni nobenega lastnika tu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno ni nihče podal odgovora!!!

kaj ni nobenega lastnika tu??

Iz prve roke - PLASTIKA!!!!

Aja pa sorry za zamudo. :blush: :blush: :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno prošnjo imam

A bi bil nekdo od lastnikov zx6r(tistih pri katerih je izpuh še ob strani) tako prijazen, pa zmeril razmak med luknjami, tam kjer je izpušni lonec pritrjen na cev. Kupujem izpuh za cometa, ki naj bi imel enak razmak kakor zx6r, pa bi se rad prepričal če je res tako, saj se mi potemtakem izbor loncev zelo poveča.

Hvala, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala! :) Sem ti dolžen eno :beer2:

Grem takoj jutri snet ror, da vidim če je tudi pri cometu tako. Kolikor sem meril z zunanje stani se cifre ujemajo :)

LP. DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta ki furate iste kawice kot jaz, ki mojo šele utekam; a mi lahko kdo pove za koliko km goriva povprečne vožnje še ostane v tanku, ko se ti prižge rezerva.

Taka informacija je včasih zlo koristna. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta ki furate iste kawice kot jaz, ki mojo šele utekam; a mi lahko kdo pove za koliko km goriva povprečne vožnje še ostane v tanku, ko se ti prižge rezerva.

Taka informacija je včasih zlo koristna. :OK: :OK:

Nežnih 50 ziher, če indikator na vseh primerkih dela isto

....bolj zares:FUEL se bo izpisalo... če je to zadnje opozorilo, pa nisem ziher :D, priporočajo obisk črpalke, spet pa cca. 3.5l ni tako malo :hmm:

Pipca je bla zakon, 100% si vedel, kdaj prosi rezerve :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nežnih 50 ziher, če indikator na vseh primerkih dela isto

....bolj zares:FUEL se bo izpisalo... če je to zadnje opozorilo, pa nisem ziher :D, priporočajo obisk črpalke, spet pa cca. 3.5l ni tako malo :hmm:

Pipca je bla zakon, 100% si vedel, kdaj prosi rezerve :grim

Točno tako Red pri pipici si točno vedel kolko je še benza ampak se bo treba tudi tega navadit.

Sem pa zdaj tudi sam vozil tako dolgo, da se ti na displayu izpiše fuel ki utripa, pa sem od začetka utripanja prevozil še cca 10km šel na bencinsko in vanj stočil 14 litrov, tako da je še blo nekje 3 litre rezerve kar zadostuje za min 40km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No sej poceni pa je ane!!!! :OK: :hmm: :hmm: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prosim tistega, ki ima Crash Pads na ZX-6R - 2004, če na obeh straneh izmeri razdaljo od nosilca motorja pa do konca Crash Pada in morda kakšno slikco od blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo! Js sm pa še zeenkrat zelo nov na tem forumu in ker sem pred velikim nakupom nove ninje ZX-6R 06 bi zelo rad vprašal kako veš kdaj je tvoja lega glede na tvojo višino prava na motorju. O tem vsi veliko diskutirate, vendar ne razumem kaj bojo delal motorje po velikosti ali se jih da dvigniti ali ima pač vsak motor svojo višino.

No js mam 178cm težek sem pa 74kg pa se mi zdi da ko sedim na njemu da mi je kul. Zdj pa pokritizirite na kaj bi moral biti pozoren tu.

je pa res da me je na hondi cbr600rr bolel križ samo sem se vozil 4ure z minimalnim postankom.

Hvala

pa še lahko poveste kaj svojih mnenj o tem motroju.

Zanima me če kupiš motor v črni barvi, če je veliko bolj vroč med poletjem kot kakšna druga barva.

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav si se odločil :devil:

In črna barva je tud zakon, pregrel se pa ne boš zaradi tega.

Kawa je itak ''best buy'' v svojem razredu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res da me je na hondi cbr600rr bolel križ samo sem se vozil 4ure z minimalnim postankom.

Močno dvomim, da bo na kawi kaj več "udobja", ker ga že tako ali tako v RR razredu ni. Nekoliko boljše so verjetno CBR 600F, pa ZZR 600 in R6 do letnika 2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno vozim ZX 6R - 636 -04, pred tem tri sezone vozil 600F. Honda je bila po udobju pravi potovalnik proti kawi (mehkejše vzmetenje in zic ter nekoliko višje krmilo glede na sedež).

Moje izkušnje glede rezerve:

pri 228km zagorela lučka, tankal pri 280km in sicer 17,68l :blink: :eek: :grim

not je bil pa 100 oktanc!

Torej rezerva mora zdržat za 50 km normalne vožnje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej brezveze je razglabljat kako je 600f pravi potovlanik proti zx-r u. Pa saj je to vendar SUPER sport motocikel 600f pa pač kategorijo manj.

Vsak vozi pač kaj mu paše, zdaj vozit cestaka in jamrat joj kak pa tu boli križ in sklepi mislim, da je malo neumno. :BUA:

Pol lahko tudi napišemo npr. joj kolk ma pa ta boljše pospeške od nekega sport motorja, al pa kolk ma boljše vzmetenje, močnejše zavore....

SS motorji so pač tako skonstruirani in namenjeni dirkaški vožnji, tako da raznorazna poziranja po mestu ali pa potovanja v dvoje pač ne nudijo nekega udobja.

Pri hitrosti nad 100-150km/h ali več, ter nekih povprečnih merah voznika (180cm/80kg), ni vožnja prav nič kaj utrujajoča, vsaj jaz ne čutim tega tudi po daljši turi npr 300km.

Audi 21 ker sprašuješ kako je z pozicijo voznika, mislim da si z tvojimi merami kot ulit nanjo :OK: , mogoče bi pokritiziral nekoliko slabšo vidljivost armaturne plošče zaradi preveč spuščenega vizirja, to težavo pa odpraviš z montažo nekoliko povišanega in pol je zadeva ok.

Če se boš odločil zanjo :OK: :OK: verjami, da boš presenečen kaj zmore mašin nad 8/9k obratov.

Pa tudi glede lege na cesti, zavor in vzmetenja nimam nobenih kritik.Če kupuješ novo se probaj zmenit za povišan vizir in pol je zadeva :OK: :OK: .

Mislim, da z nakupom neboš niti malo zgrešil in ti želim obilo užitkov v vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za razlago mi je všeč, da ste ga pohvalili ker ga bom zdaj še "lažje kupil". Me pa zanima a recimo tvoj kawasaki ZX R ali imas dvignjen vizir? Al pol zgleda zelo "poštarsko" ne znam si predstavljat koliko zvišan vizir misliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si kje na netu mal ponudnike teh šipc (MRA npr.), pa slike od teh motorjev (recimo bikez.com)

in boš videl, kako izgleda z povišano šipco. Maš pa veliko variant .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!