Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

CBjka brez velkega rundšajnverferja ni več prava mrha pa reče kdo ka če!To je tak, ko da bi dal Dolly Parton namesto velikih ziz v moderček dva suha čvečka!

Yah, res slaba primerjava, kakor je že MarduK omenil. :grrr

Je pa vse seveda stvar okusa, men osebno npr. izgleda enojen okrogel žaromet malce patetično, sploh od spredaj. Nikol se mi niso preveč dopadli, ampak dvojne okrogle lučke, to je pa že druga pesem... :grim

No, dons sem dobil pobarvane plastike Ermax za kiler spredaj. Morm rečt, da izdelava je zelo švoh, precej navaden šmafu, za dost visoko ceno. Tudi ni najbolj sedlo/pasalo (sem moral malce obdelati), pa tudi sam dizajn bi lahko bolje speljali. No ja, ampak zdaj so montirane, v končni fazi pa niti ne izgleda tako slabo. B)

Bom prilepil fotke, ko se dokopljem do fotoaparata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba primerjava, po tvojem ima Dolly Parton eno veliko zizo al kaj? Vpliv černobila mogoče? :)

Dej k sm skor umrl k sm tole prebral : :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Takle je na stvari:nosilce sem nabavil(kompletne) tak,da imam sedaj en nosilec za top-case znamke Givi za prodat(brez praskice,leto star)če je ker zainteresiran.Cena?nov:179 eur. moj pa:90 eur.,pir pa roka!Kako zgleda pa poglejte na kakšni slikici,(str.17 in str.54 na galeriji motociklov forumašev)ki sem jo že pripopal na prejšnjih forumskih objavah.

l.p.-Yeti

Kere nosilce imaš? A lahko kakšno sliko kako to gor paše?

Hvala,LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dons sem dobil pobarvane plastike Ermax za kiler spredaj. Morm rečt, da izdelava je zelo švoh, precej navaden šmafu, za dost visoko ceno. Tudi ni najbolj sedlo/pasalo (sem moral malce obdelati), pa tudi sam dizajn bi lahko bolje speljali.

no kdo je bolj kvaliteten ? jaz al Ermax....da o ceni ne govorimo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kdo je bolj kvaliteten ? jaz al Ermax....da o ceni ne govorimo :whistle:

Hehe, bil je en sam razlog, zakaj nisem naročil plastik pri tebi: to je, da bi moral peljati moped do tebe v Koper, da bi mi vse izmeril (mopi sm imel že v naftalinu za zimsko spanje), pa tudi nisem bil siguren, če si že imel kakšen približen modelček za tak pokrov kilerja. B)

No, po naravi sem tudi malce nestrpen in sem hotel čimprej namontirati ta plastiqfantastiq, v AS-u so pa ravno naročevali Ermax za neke kupce in sem se prištulil zraven. Ergo, sem se zelo na hitrico odločil. :)

Pa seveda, o kvaliteti ne bi govoril. Saj pravim, moral sem malo rezati, brusiti, vrtati itd..... Pa še malce vibrira, ko dodam gas, tako, da bom namontiral še del pene med kiler in plastiko.... :rolleyes:

Imam pa še nekaj v mislih, te pokličem spomladi! Letos sem hotel čimprej zaključiti s tem, za tisto pa ne bo panike. Dobiš PM v kratkem. B)

Evo, še slikce s temi plastiq:

post-573-1197636006_thumb.jpg

post-573-1197636109_thumb.jpg

post-573-1197636163_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da v živo lepše zgleda............

takole na slikah deluje res zelo, zelo plastično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da v živo lepše zgleda............

takole na slikah deluje res zelo, zelo plastično

Nič bolj, kakor na kakršnemukoli drugemu mopedu. Plastiq je pač plastiq. B) Ne moreš skriti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo še pomlad počaka in sonce...

Lepa + razpoznavna barva. Nova?

Mi smo pa črno nabavl. Nekak bul vajen farbe.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi menije bila in še je neznansko všeč... :naughty:

... retro B'ol dor barva ... za retro voznike ... :naughty:

... trenutno sta samo 2 v Sloveniji ... :whistle:

(semvaženkotmarelapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... trenutno sta samo 2 v Sloveniji ... :whistle:

Si ziher? Enega ima moj kolega Sašo, sicer je letnik '06 (moped, ne Sašo B) ).

Torej, poleg njegovega, še tvoj?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ta barvna kombinacija z oklepom in rdeči okvirjem ... :whistle:

... ostalih jih je kar nekaj ... da ne bo pomote ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa naša 06 še na D.autobahnu.

a od VFRke si se poslovil, ali jo še imaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ta barvna kombinacija z oklepom in rdeči okvirjem ... :whistle:

Ja, na okvir na njegovem mopiju nisem bil pozoren, mogoče je res črn... :hmm: Moram še enkrat zabrisat oko na geštel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a od VFRke si se poslovil, ali jo še imaš?

Prodal.

Če mi bo ta tako služila tako dobro kot VFR bom čist zadovoljen. Bomo vidl čez par 10 kil kilometrov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal.

Če mi bo ta tako služila tako dobro kot VFR bom čist zadovoljen. Bomo vidl čez par 10 kil kilometrov.

LP

uf, pa še kako, pa mal boš na benzinu pršparal, pa ko se navadiš na ta navor.....nočeš druzga met...meni se še vedno kolca po,cb-jki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!