Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

Z ozirom na to,da sem štromar in avto šraufar bi menda zadevo že stlačil v motor. Za pametno ceno pa se tudi z tem nebi zajebaval.Hvala za informacije!Jih grem kr preverit!

l.p.Yeti-1300

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo stranske kufre za prodat?Po novem letu jih grem nabavit če se nobeden ki so mu v napoto ne javi.Zanima me tudi kdo bi mi lahko po kratkem postopku Akrapota v homo.list vpisal?

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo stranske kufre za prodat?Po novem letu jih grem nabavit če se nobeden ki so mu v napoto ne javi.Zanima me tudi kdo bi mi lahko po kratkem postopku Akrapota v homo.list vpisal?

l.p.

oj,jest mam stranske torbe(čist nove),če te to kej mika.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo stranske kufre za prodat?Po novem letu jih grem nabavit če se nobeden ki so mu v napoto ne javi.Zanima me tudi kdo bi mi lahko po kratkem postopku Akrapota v homo.list vpisal?

l.p.

a bos stranske kufre montiral na CB-jko? kje si pa nosilce dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so torbe iz mehkega materijala,nisem zainteresiran drugače pa lahko kr kšeftama!Lej,nosilci so bili že na motorju z top kufrom ko sem jo kupu tak da se bom pozanimal od kod pa kak vredi?

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo stranske kufre za prodat?Po novem letu jih grem nabavit če se nobeden ki so mu v napoto ne javi.Zanima me tudi kdo bi mi lahko po kratkem postopku Akrapota v homo.list vpisal?

l.p.

Pokliči Honda servis Šiler, 041 409 639 v Mariboru in zahtevaj Tomaža. Oni imajo zmeraj kakšno idejo, dobro informacijo in robo na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Je komu znan kakšen :cry: feler na CB-ejki 1300 al moreš bejbo sam :wub: jahat non-stop :?

Jahat nonstop! To je edini feler.... :grim

A ni moja luškana? :wub:

Počas pride še dvojna leščerba spredaj, nižja balanca ter bugspojler. Kul! B)

post-573-1167567714_thumb.jpg

post-573-1167567850_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci, pubeci kaj pa zadnji blatnik??? Samo mene to moti?? Malo se boste pa ja potrudili ne!?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj,če mene vprašaš je original zakon,ker ko začneš preveč prčkat po zadevi to pomeni da ni več to-to al pa da si bolj brihten kot vsi inžinirji in oblikovalci v teh mogočnih fabrikah kar je teoretično čist možno a malo verjetno(pa brez zamere)zato pošlji kakšno slikico CBjke al pa kake slične zadeve z lepšim blatnikom.Pa pri tvojih "pubecah"te je mal neslo vsaj pri meni, ker če bi to še bil(nebi mel nič proti)bi motorček ziher čist "razcotal" le da bi bil kak Tomos al pa če bi bil moj foter težek komunard MZejček.To so bli mopeki 1A ko sem jaz bil pubec vse ostalo pa le sanje, katere sem si lahko po kar nekaj letih dela in po špetiru z ženo sam uresničil!Enim pač ne gre tak dobro kot tebi vsaj sodeč po tvojem imenu čeprav smo ob teh praznikih menda kar vsi mal bajsiji gratali(hvala bogu).

l.p.Yeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ni moja vendar tulk dobr zgleda,da sem jo moral prpopat.Verjetno je bajsi mislu nekaj v tem stilu.Res prava lepotička.[attachmentid=89058]

post-10666-1167740574_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam,da ne zgleda slabo zanima me le kje je tablica oz. če jo sploh še spraviš ta tak mali plac in kolko bi bila moja terminatorka kaj po hrbtu fsrana če bi naju dež dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa, lepa! :yes: B)

Kako pa kej sound z Akrapotom gor? Je precejšnja razlika, al ne?

Sem videl Italijana z njim, pa morm rečt, da se mi je zdel podoben zvok kot moj z originalom. Hm. :hmm:

Lohk je imel montiran še tist dušilček gor. Čeprav, kakor vem, Akrapovič ne dela street legal izpuhov za CB-jko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav ,če ne verjameš pa nič...

Ne gre za to, če verjamem, ampak na uradni Akro strani jih ni... :grrr

Veš za kakšnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno povedano pri polžji brzini :zzz: (to je mal več od štantgasa) :yawn: je tak vseeno kaj maš na cilindre prišraufano če pa jo mal poženeš :naughty: pa moreš kar hitro srat it.Zarjove ko stara potrebna levinja, :OK: ko zagleda mladega :wub: leva s trdim tičem! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik

link do street legal variante slip on-a, lina ima prav...... .)

@yeti01 pri 41-42 letih odvisno od dneva rojstva še pa nisi starina razen če se tako počutiš - slikco so ti pa hitro prilimali da si si ogledal zadev in če dobro pogledaš je tudi tablica gor.... :hmm:

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik

link do street legal variante slip on-a, lina ima prav...... .)

:nono: Ne bo držalo:

[attachmentid=89088]

D.

post-2208-1167770330_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!