Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

Čuj Bajsi ob prvi priliki ti pir plačam če pa še kero deklino nasirješ,da mi reče kak vredi zgledam pa celo kišto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da bi en na info. akrapovič napisal vprašanje pa ne bi šlo, če že ne znate kataloga uporabljat :naughty:

Daj, ko si tak pametna, a bi nam povedala, kako se katalog uporablja? :blush:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci, pubeci kaj pa zadnji blatnik??? Samo mene to moti?? Malo se boste pa ja potrudili ne!?

LP Bajsi

moja pripravljena za prodajo.....že brez akrapotov

post-12239-1167807595_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja pripravljena za prodajo.....že brez akrapotov

Hitro mi pošlji več podatkov in ceno, imam enga pacienta, ki je zagret za takšen stroj!

Popravljeno . Popravil yeti01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro mi pošlji več podatkov in ceno, imam enga pacienta, ki je zagret za takšen stroj!

sm ga pol leta pod nujno prodajal....pa ni blo nobenga kupca....na koncu sem ga dal v račun ,je pa letnik 05,11000km,givi nosilec,prednji vizir,akrapovič,LSL balanca.......če je zanimanje,se lahko pozanimam,če se ga da dobit....motor je pa brez pikice,kupljen v AS domžale.....me lahko pokličeš,ali pa na PM,da ne smetiva

post-12239-1167817290_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stranske kufre sem si že nabavil, prosil pa bi koga, ki ima originalne stranske nosilce za cb 1300 ''viška'' oziroma za prodat, da se mi javi, preden se odpravim v Graz po nove (1x marca). :kva2:

Popravljeno . Popravil yeti01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Takle je na stvari:nosilce sem nabavil(kompletne) tak,da imam sedaj en nosilec za top-case znamke Givi za prodat(brez praskice,leto star)če je ker zainteresiran.Cena?nov:179 eur. moj pa:90 eur.,pir pa roka!Kako zgleda pa poglejte na kakšni slikici,(str.17 in str.54 na galeriji motociklov forumašev)ki sem jo že pripopal na prejšnjih forumskih objavah.

l.p.-Yeti

Popravljeno . Popravil yeti01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tak,nosilec sem prodal za 60 džokijev saj novi po novem preverjanju ne košta več kot 95 džordžijev.Taman za dva znižana regnerja pri Lujdžiju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak,nosilec sem prodal za 60 džokijev saj novi po novem preverjanju ne košta več kot 95 džordžijev.Taman za dva znižana regnerja pri Lujdžiju!

dej eno slikco teh stranskih nosilcev gor prilimaj...na motorju ce se da?!? me zanima kaksna je izvedba glede na izpuh, ki je kr odmaknjen?!? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na WWW. ... je oglas in pripis:

E-mail: vivir90@yahoo.co.uk (ali je to mogoče tujina?)

Opomba: Kličite na Skype na Marius

Koga ali kam naj pokličem?!?!?! :eek: :? :eek:

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na WWW. ... je oglas in pripis:

E-mail: vivir90@yahoo.co.uk (ali je to mogoče tujina?)

Opomba: Kličite na Skype na Marius

Koga ali kam naj pokličem?!?!?! :eek: :? :eek:

Lahko tudi, da je tujina!

Vendar, po moje je prodajalec mislil, da ga pokličeš čez Skype na

omenjeni ime!

1. Naloži si program Skype

2. In ga poišči! (prodajalca-Marius-a) :fredy:

3. Ta oglas sem že videl, pa sm bil takrat mnenja, da je nateg! :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta oglas ni nateg, tale motor ma en starejši gospod iz maribora. Motor je kot nov, problem je samo cena ki je skoraj takšna kot je cena novega. Je pa ta gospod zelo zatežen, napiši mu mail, pa ga mal izpraši, pa boš videl kaj ti bo naložil, saj meni je. Naj pridem motor pogledat, da se lahko o ceni sele ob ogledu pogovarjava in da oba veva koliko je motor vreden, češ je kot nov skoraj boljši ker je že ulaufan, če pa mi ne bo odgovarjal motor pa, da me bo pelu saj na eno dobro pizzo. Po dolgem pregovarjanju, ko sem mu povedal da motor poznam in da če je ok, da bom prišel z denarju in ga tudi odpeljem, pa mi le pove ceno cca 2.000,000 bivših sit. Jaz osebno raje dam zraven se 300.000 bivših pa kupim nov bajk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Škoda, ker ne delajo več rdeče belih. :(

Black is bjutiful. B) B) Letošnji modeli so neke dolgočasno modre kolores, črni so pa z "zlatimi" feltnami. Kwa pa vem, no... :hmm:

Na moji imam že montirane dvojne sprednje žaromete in bugspojler. Približek streetfighterja, he! :grim

Danes sem naročil tudi slip-on karbon LeoVince. Sem dolgo okleval med tem in karbon Akrapovičem, pa tudi po zelo ugodni ceni bi ga dobil. Prevagala je homologacija LeoVinceja. Sem pa še sedaj malce v dvomih, če sem naredil najboljšo potezo... No ja, ni ravno najlepši izpuh, ampak, saj se ga bom navadil. Bom nalepke potrgal dol, pa bo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor pa je boljši črn, kot moder.

Mogoče so pri črnem šli na nostalgijo JPS iz 70.let.

post-333-1178743967_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak,nosilec sem prodal za 60 džokijev saj novi po novem preverjanju ne košta več kot 95 džordžijev.Taman za dva znižana regnerja pri Lujdžiju!

jutri je žegn v Konjicah!če ne drugač,pa me pokliči na 041494113 her.Rokovnjač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Danes sem naročil tudi slip-on karbon LeoVince...

In? A da kej štime od sebe, al sam piha vn? Kulk je pa cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? A da kej štime od sebe, al sam piha vn? Kulk je pa cena?

Štime še nism uspel kolkrtolko sprobat, piha pa zelo gromoglasno. :010 Me very much like a lot! Cena 350 ojrov.

post-573-1181134481_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdo ve kako se naredi, da začne spet utripati lučka za H.I.S.S.zaščito na števcu?Mi je reku en na AS-servisu,da morš držat eno (ni vedu katero od dveh)od tipk in dat kontakt pa zadeva spet funkcionira.Sem poskusil pa nič-tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kako se naredi, da začne spet utripati lučka za H.I.S.S.zaščito na števcu?Mi je reku en na AS-servisu,da morš držat eno (ni vedu katero od dveh)od tipk in dat kontakt pa zadeva spet funkcionira.Sem poskusil pa nič-tema.

kaj pa pise v navodilih za obratovanje in vzdrzevanje? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živjo!

a mi lahk prosim kdo pove, kje se zic (sedež) dvigne na Cb jki z oklepom letnik 2007? Ne najdem, pa da sem bog...

hvala

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrneš ključ, potem pa dol potegneš en tak heblček na strani ključavnice... Dokaj žilav je za potegnit, ne obupat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!