Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

zdravo....a mi lahko kdo napiše svoje nastavitve vzmetenja za cb 13.Sem se že močno poigraval z nastavitvami, pa nikakor ne odpravim dvigovanja motorja na neravninah in pri zaviranju.....sumim na gume (dunlop qualifier)

Kaksno dvigovajne? :blink:

Kolo v zrak ali dvigovanje celotnega motorja(raztegovanje vzmetenja).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pomagalo če bi napisal svoj stil vožnje (LT,LS,SS,CMM).

Dodaš lahko še svojo kilažo.

Pa dejansko o kakšnem dvigovanju je govora?

OK s svojimi cca 95kg in LS načinom vožnje sem imel spredaj dve zarezi trše od standardne nastavitve in povrat za četrt do polovice obrata bolj mehko od standardne nastavitve.

Zadaj eno več od standardne in spet povrat nekje +/-2 klika okoli standardne nastavitve, pa je bil motor kot na tračnicah.

Ampak spet za potrebe lagano sportske vožnje, ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh Zoolo, ubil si človeka! Ne šala!

Verjetno misli na poravnavanje motorja iz nagiba v pokončen položaj med zaviranjem, Dunloparce so po mojih izkušnjah nekoliko bolj muhaste od ostalih gum pri tovrstnih zadevah.

Če sem falil se pa opravičujem....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stil voznje...po narejenih 60000km na cestakih....presedanja,pa drsanja s kolenom se nisem odrekel,tehtnica pa pokaze 75kg. Spraseval sem pa po poravnavanju oz postavljanju motorja v pokoncen polozaj,ja.Je pa res tudi to,da nisem vajen tovrstnih motorjev (nakedov) in z njimi povezanih nihanj na hitrejsih ovinkih,poravnavanja...se privajam

Drugac pa HONDA je ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, če se pravilno spomnim, je nekoč nekdo rekel, za SS stil vožnje je najtrše nastavljeno vzmetenje na CB 1300 še vedno premehko.

Potem upopštevaj še faktor geštela, pa smo tam. Čudnega občutka se boš moral navaditi pa je.

V nasprotnem primeru, ali zamenjati vzmetenje ali celo zamenjati motor za superšportnika, .... vem vem bogokletne ideje.

Pa srečno na cesti.

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lpred enim mescem zamenjal 1000rr za cb1300...zaradi vec razlogov:

1) da zmanjsam hitrost voznje...(to mi je ratal,tko da se po ravnem vozim do 140,prej....?!? sej ves

2)dobil punco brez motorja.....za 1maj bla na sardiniji še z RRko.....matranje za oba.....mi je Gustinčič reku:ta te ma pa rada,ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej poznam dva tri ki so presedlal iz RR variant na CB 1300 noben od njih nima želje vrniti se na superšport motorje.

Motor je fantastičen, sam občutki os pa itaQ čist drugo k na sportaku.

Jap glede tvoje bejbike, je meu pa prou, ... na zadnjem zicu do in po sardiniji pa nazaj, .... damn Respect :OK:

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je mogoče že kdo zasledil usnjeno prevleko za rezervoar, mal sem klikal pa imajo za velik modelov, za CB 1300 pa ne najdem NIC?!? :blink:

prosim za kaksen link ali ime proizvajalca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče že kdo zasledil usnjeno prevleko za rezervoar, mal sem klikal pa imajo za velik modelov, za CB 1300 pa ne najdem NIC?!? :blink:

prosim za kaksen link ali ime proizvajalca...

sem videl na e bay-u je en gospod prodajal cb-jko z prevleko,na katero je lahko pripel tudi tank torbo....bom malo prebrskal,drugace so pa za druge modele mel v TC-motoshopu....sem cena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče že kdo zasledil usnjeno prevleko za rezervoar, mal sem klikal pa imajo za velik modelov, za CB 1300 pa ne najdem NIC?!? :blink:

prosim za kaksen link ali ime proizvajalca...

Bagster

Tule pa izbereš točni letnik in barvo tanka...

Uvoznik je TC motoshop :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa grda reč, tale tankbra. Zakaj pa je stvar "primarno" sploh namenjena?

za pritditev tank torbe ce je kestl plastičen in magneti ne primejo...

men se gre zarad potovanj, k mi je tank torba cist premal fiksirana, pa se vse se prime na magnete, ki ti pol zdrgnejo kestl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve, kje bi našel (kupil že narejene oz. jih dal pri kom narediti) rolbare za zaščito mašine pred padcem? Rad bi, da bi objele tudi spodnji sprednji del izpušnega sistema, ne samo tako, kot pri priloženi fotki (Givi).

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, kje bi našel (kupil že narejene oz. jih dal pri kom narediti) rolbare za zaščito mašine pred padcem? Rad bi, da bi objele tudi spodnji sprednji del izpušnega sistema, ne samo tako, kot pri priloženi fotki (Givi).

IPB Slika

dobil bi v louis-u,cena je pa okoli 80e,lahko pa dobis originalno bunko,ki je pritrjena na okvir,stane pa s popustom 40.000 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil bi v louis-u,cena je pa okoli 80e,lahko pa dobis originalno bunko,ki je pritrjena na okvir,stane pa s popustom 40.000 SIT

Sem v Louisu bil, pa jih niso imel. A ti govoriš o rolbarih za ceno 80 Eur?

Ravno to mislm, da mi izgledajo boljš rolbari, kot tiste bunke. Kje si našel ceno 40.000 Sit??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem v Louisu bil, pa jih niso imel. A ti govoriš o rolbarih za ceno 80 Eur?

Ravno to mislm, da mi izgledajo boljš rolbari, kot tiste bunke. Kje si našel ceno 40.000 Sit??? :blink:

Originalna bunka pride privijačena na okvir,zato ob padcu ni možnosti, da ti odtrga del bloka,kakor je možnost pri neoriginalnih bunkah,cena 40.000 SIT je pa akcijska v AS domžale (drugače je 60.000 :? )

Sem malo zaj.... za 80eEur sem jih videl na http://www.ebay.de/.......mal poglej.....danes jih ni gor :angry: sej,zima bo dolga :devil:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1094803

PRODAM CB 1300..............KOT NOV,VREDEN NAKUPA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislim da zaščite motorja za CB 1300 ni take da bi bile povezani obe strani, saj preprosto pod izpuhom ni vec placa (pol ze drgnes po tleh), k tud pri Akrapovicu so se kr namucu pri izvedbi krivin, ki so se omogocala tak nagib mopeda. Mogoce obstaja kaksna varianta da gre povezovalna cev bolj spredaj, jest tega vidu se ne! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislim da zaščite motorja za CB 1300 ni take da bi bile povezani obe strani, saj preprosto pod izpuhom ni vec placa (pol ze drgnes po tleh), k tud pri Akrapovicu so se kr namucu pri izvedbi krivin, ki so se omogocala tak nagib mopeda. Mogoce obstaja kaksna varianta da gre povezovalna cev bolj spredaj, jest tega vidu se ne! :whistle:

tud akrapovič podrsa po tleh............... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno to mislm, da mi izgledajo boljš rolbari, kot tiste bunke. Kje si našel ceno 40.000 Sit??? :blink:

jep zelo verjetno.za hornet je tud zlo podobna cena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zdravo vsem lastnikom motorja cb 1300

Imam eno prošnjo: če mi lahko pogledate v svojo homologacijsko knjižico, pa pošljete 9 in 10 številko od identifikacijske številke motorja, pa če lahko še napišete letnik vašega motorja.

Lahko tudi na PM

Hvala za odgovore,Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je pri nas mogoče kaka druščina težkokategornikov?(beri ljubiteljev :wub: cb 1300tke)Pa za dodatni alarm bi prosu če ker ke ve kateri je kolk tolk vredi za taisti motorček in za kolko in kje se ga da nabavit?

Za odgovore se zahvaljujem,pa l.p.

-star Yeti-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

META System Alarmi, prodajajo pa modeli v Novi Gorici.

Dober Alarm, če je dobro montiran.

Sam alarm te bo prišel kaj pa vem 30-35 kSIT, montaža pa odvisno kdo ti bo delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!