Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

Ja, ja, naročanje se splača. So pa na naši verziji slo podnapisi. Pravzaprav je ves paket preveden, tudi knjižica. Jah sam sem tudi kolebal kupiti ali ne, pa so me prijatelji prijetno presenetili. Hvala še enkrat. :D

Tvoja ganjenost je poplačala ves trud in muke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hiljadu mu bubnjeva darkvuda - potem bom pa res to v Londonu kupil (Suzuki dej me spomni, ko bomo harali gor :) )

Spomin je kot luknje v siru.

Seveda te bom spomnil, ker si mislim to kupiti tudi sam :wink: :lol: (hja, VSE, samo da boš nehal bobnati :lol: . In da ne boš začel metati še kakšne kamnite sekire naokoli :lol: :lol: ...).

Sicer pa vsem priporočam ogled DVDja z angleškimi podnapisi :idea: : bo vsaj pisalo isto kot govorijo in ne kar nekaj... :wink:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, a imam mogoce kdo, ce sploh obstaja, razsirjeno verzijo LOTR 1 za na computerju pogledat. Na netu ne najdem, razen obicnih izvedb.

Je Suzuki tako reklamo naredu, da me prav rajca :D :oops:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, a imam mogoce kdo, ce sploh obstaja, razsirjeno verzijo LOTR 1 za na computerju pogledat. Na netu ne najdem, razen obicnih izvedb.

Je Suzuki tako reklamo naredu, da me prav rajca :D :oops:

LP

Twix, pri Lucky-ju se najavi na obisk. Če nimaš DVD playerja, boš najbrž težko skoz pršu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zadevo bi bilo treba zrippat, ampak ne vem če sem pripravljen to narediti s svojega DVD-ja. :twisted: :twisted: Javi se Climberju, bomo imeli kmalu spet ogled na platnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, navdušenci nad Lordom, odkril eno zanimivo zadevo na netu. MUME, oziroma multi users in middle earth (mume.pvv.org). Zadeva naj bi bila nekakšna ineteraktivna role playing igra. Moram sprobat, ampak se je treba najprej prebiti skozi navodila. Suzuki, mogoče alternativa za dneve, ko se ne bomo mogli dobivati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, a imam mogoce kdo, ce sploh obstaja, razsirjeno verzijo LOTR 1 za na computerju pogledat. Na netu ne najdem, razen obicnih izvedb.

Hja, tle mi pa nekaj ni jasno: v čem je problem, če ti zadostuje ogled filma na monitorju??? Vtakneš DVD s filmom v računalnikovo DVD enoto, zalaufa se nek DVDPlayer in gledaš film. Konec panike. Če slučajno nimaš playerja, jih na Netu tega kar mrgoli, lahko ti pa tudi jest pomajlam kakšen PowerDVD.

V najslabšem primeru - če nimaš DVD enote v mašini - zadeva stane dobrih 10 kSIT (manj kot SLO verzija LotR+). Se ti splača vzet kar tako, saj to ne bo edini film, ki ga boš gledal, kajne :wink: :lol: . Bistveno lažje (in precej hitreje) kot čakat na DivX... :wink: .

Je Suzuki tako reklamo naredu, da me prav rajca :D :oops:

LP

Hehehe... :wink: :oops: 8)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, navdušenci nad Lordom, odkril eno zanimivo zadevo na netu. MUME, oziroma multi users in middle earth (mume.pvv.org). Zadeva naj bi bila nekakšna ineteraktivna role playing igra. Moram sprobat, ampak se je treba najprej prebiti skozi navodila. Suzuki, mogoče alternativa za dneve, ko se ne bomo mogli dobivati?

Hvala, sem šel pogledat... Ful spominja na Hobbita na Spectrumu leta 1983... Kva pa vem, ne morem se odločiti al mi je fajn al ni. Nekako rajši bi kakšen FRP v 3D in real-timu... :? :wink: Iščem že nekaj časa pa še nisem našel... :cry:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem 1. del LOTR dledal doma na divx, ma me ni navdušil!Če bi bil 10 let mlajši ja....!

Drugi del pa dobim kmalu sam ne vem če ga bom pogledal al sam arhiviral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem 1. del LOTR dledal doma na divx, ma me ni navdušil!Če bi bil 10 let mlajši ja....!

Saj nisi menda star 70 let? :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem 1. del LOTR dledal doma na divx, ma me ni navdušil!Če bi bil 10 let mlajši ja....!

Drugi del pa dobim kmalu sam ne vem če ga bom pogledal al sam arhiviral!

Thundercat, po moje ni problem v letih, temveč v nepoznavanju celotne zgodbe. Meni je bil film totalno brezvezen, ko sem ga prvič gledala. Eni kr neki bluzijo okrog, pa vsake tolk se mal pokoljejo in to je to. Samo na srečo poznam Suzukija. Je meni (in še komu drugemu tut) razložu zadeve in potem postane vse skupi jasno, logično in zanimivo. No velik del tega kar je dodanega v razširjeni verziji pojasni zadeve, ki v kino verziji manjkajo in je že zaradi tega boljši film. Čeprav, še vedno ni vse. Tako, da zdaj, ko sem si originalno različico ogledala 3krat in razširjeno 2krat, sem totalni fan. Pa e knjigo bom (ob priliki) prebrala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob priliki pa le se "knjigico" preberi, pol bos pa ze pravi hobitek postala... mogoce gandalf al pa ka pa jaz vem sauron mogoce... :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob priliki pa le se "knjigico" preberi, pol bos pa ze pravi hobitek postala... mogoce gandalf al pa ka pa jaz vem sauron mogoce... :D :twisted:

A sem lahko pol vsaj vila? Npr. Galadriel (uf, kaj me bo zdaj Suzuki kregal ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, nič te ne bom kregal :wink: (heh, saj te sploh ne bi več upal - sem danes enega v nekem drugem topicu, pa je bil takoj ogenj v strehi, čeprav odzivi niso imeli nobene veze s tem, kar sem napisal... :cry: hja, tko je to, kaj čmo... :cry: ).

Ampak zdaj ko si Galadriel nam pa lahko pojasniš, kako tale tvoj prstan iz mithrila izgine na sredini prizora in se potem spet pojavi :shock: :? :wink: :lol: ...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nazadnje sem čarovnica, ane?

No, pravzaprav ni tako, da sredi prizora izgine, temveč tako, da se sredi prizora kar naenkrat pojavi tam kjer ga prej sploh ni bilo.

Sicer pa še nisem Galadriel, ker še nisem knjige prebrala. Ko pa se bo to zgodilo, ti bom mogoče znala odgovorit tudi na to vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa še vedno vztrajam pri tem, da sem Gimli. :D :D :wink:

O O. A pl boš ti tut hotu met en las od mene? Sam ne vem, če bom lahko tri pogrešala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe - pazi Mačica, če se bo dost Gimlijev nabralo boš končala kot Vin Diesel... samo črna ne boš toliko :wink: :lol: ...

Malo bolj resno: nekateri ste mi rekli, da bi radi imeli .txt verzijo LotRa (v štirih delih, 2.72 MB). Pokličite/pišite, da vam pošljem. Če imate Palma, vam ga lahko npr v O.L.P.ju tudi beamnem (za branje potrebujete iSilo 2.35).

Pa še novosti: lahko dobite tudi PDF verzijo LotRa (13 MB) in pa mojo zadnjo pridobitev, odlični Parma Endorion - Essays on Middle Earth (tudi PDF, 1.2 MB). Oba PDFja sta žal zaklenjena :cry: ... Sicer pa vsi novejši PDAji podpirajo tudi akrobatske filete, tako da bo problem le pomnilnik...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa mojo zadnjo pridobitev, odlični Parma Endorion - Essays on Middle Earth (tudi PDF, 1.2 MB). Oba PDFja sta žal zaklenjena

tole meni na mail prosim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa mojo zadnjo pridobitev, odlični Parma Endorion - Essays on Middle Earth (tudi PDF, 1.2 MB). Oba PDFja sta žal zaklenjena

tole meni na mail prosim :)

In meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba PDFja sta žal zaklenjena :cry:

Če rabiš ključ za odklenit samo povej... :wink:

Ja, seveda bi ga rad... upam, da ni samo hec :? :lol:

A poznaš password oz imaš kakšen cracker :?:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa mojo zadnjo pridobitev, odlični Parma Endorion - Essays on Middle Earth (tudi PDF, 1.2 MB). Oba PDFja sta žal zaklenjena

tole meni na mail prosim :)

In meni

Poslano - uživajta :lol: 8) .

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nekako se je kolega že dokopal do LOTR II, pa ne vem ali je divx ali ASF, vglavnem ko bo čas ga bom pogledal, mam premalo časa danes

evo bom popravil malo...

sem pogledal film, v redu zadeva, dobra prepletanja, zabavno od a do ž

vredno ogleda :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako se je kolega že dokopal do LOTR II, pa ne vem ali je divx ali ASF, vglavnem ko bo čas ga bom pogledal, mam premalo časa danes

evo bom popravil malo...

sem pogledal film, v redu zadeva, dobra prepletanja, zabavno od a do ž

vredno ogleda :wink:

:P KJEEE, RISI PISI, KJE SI TO NAJDU, DA BRCNEMO DOL Z NETA SE NA NASE COMPUTERE :shock: :D .

To so informacije za praznike vitalnega pomena. Javi cimprej. Jst sem tud ze optimisticno brskal po netu pa nic srece. :x :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!