Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

vsi hvalite piaggio mašine minarelli je zakon piaggio ma kup nepotrebnih šraufov pa vse je bol komplicirano. jas sn prijatla spizdo z minarelli mašino pa ma piaggio org 17.5 fergi minarelli pa 12.

Minarelli 4 life

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste vidli koga kdaj v tuning tekmovanjih z piaggio mašino?? večinoma ne ker je minarelli prava stvar enostavneje in lažje za predelovat in prav tako vzdržljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste vidli koga kdaj v tuning tekmovanjih z piaggio mašino?? večinoma ne ker je minarelli prava stvar enostavneje in lažje za predelovat in prav tako vzdržljivo

poglej si mal dirke s skuterji pa boš vidu da so večinoma italjanske mašine piaggio,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali imaš vse blokade notri?

zip? :) Kaj to pomeni?

ne, mam brez blokad pa leovince zx. aja piaggio zip je skuter :P

fico182, ti kr govor kar hočeš men se ne da kregat =) če si ti z mino nascal nekoga z pia in pa 17.5 pol ma vse razštelano - sploh pa gre pia z isto predelavo bol kt mina - pa poglej si enkrat tekmo scooter prvenstva pa mi povej kje vidiš aeroxa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nascau sn ga zato kr mam 80 dizo. razn tega pa je znano da leti minarelli več tuji zaraji prenosov (tuji z 12 ko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu neki do 10 % maksimalno pomoje drugač pa morš pogledat ne. najolši cajt za nakup motorja pa je zdaj ker kot vidiš so v večini trgovinah posezonske razprodaje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kakšne izkušnje s scooterji znamke Sym? ali pa če tako kdo ve kakšni so, ali jih ljudje kritizirajo ali so dobri...?

Hvala,

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kakšne izkušnje s scooterji znamke Sym? ali pa če tako kdo ve kakšni so, ali jih ljudje kritizirajo ali so dobri...?

Hvala,

LP

Aja pa še to, zanima me za tale model http://www.trgoavto.si/index.php?page=izdelek&id=1526&item=85&grp=sym&sklop=4&target=kolesa_z_motorjem-sym&media= ali pa tale model http://www.trgoavto.si/index.php?page=izdelek&id=17&item=85&grp=sym&sklop=4&target=kolesa_z_motorjem-sym&media= . Skuter bi imel za po mestu in za mogoče malo daljše vožnje max 50km. Ali je Sym primeren za to?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio Zip SP - najboljši skuter za dirkanje... se zelo lepo pelje :)

Za dragat je dobr ja, ker je zeeelo majhen in zeeeelo lahek, dirkanje je pa čist nekaj druzga. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zakaj pa so skoraj vsi skuterji v pokalu Slovenije Zipi sp?

edino TCR vozi Runnerco..

peroVXR: Za dragat so tud zipi vendar če so so podaljšani da so nižji in seveda dragsteri so za dragat (v sloveniji ga ma mensezdi sam roost), za dirkat so pa zipi zato dobri ker so lahki in imajo kratki blok kar pomeni da je hitrejši prenos iz gredi na kolo.

peroVXR: Za dragat so tud zipi vendar če so so podaljšani da so nižjiin seveda dragsteri so za dragat (v sloveniji ga ma mensezdi samroost), za dirkat so pa zipi zato dobri ker so lahki in imajo kratkiblok kar pomeni da je hitrejši prenos iz gredi na kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peroVXR: Za dragat so tud zipi vendar če so so podaljšani da so nižji in seveda dragsteri so za dragat (v sloveniji ga ma mensezdi sam roost), za dirkat so pa zipi zato dobri ker so lahki in imajo kratki blok kar pomeni da je hitrejši prenos iz gredi na kolo.

Da se popravim, nisem mislil na dirkanje z predelanimi skuterji na tekmovanjih na dirkališčih, ampak na hitro vožnjo skozi ovinke na cesti z registriranim skuterjem. .)

Upam, da se razumemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dober dan!

Nisem vedel kam točno naj to napišem in se mi je to zdela še najbolj primerna tema.

Kupujem si nov skuter (sedaj imam lepo povedano neka kitajska jaj*a) in sem nekako se zelo zagledal v Piaggio NRG power DD. Ko sem gledal malo po internetu sem našel v Sloveniji najcenejšega za okoli 2.000 (novega seveda). Sedaj me zanima kje mi priporočate da pogledam za kakšno rahlo cenejšo varianto. Pripravljen sem iti tudi v tujino (Trst, Celovec). Ter morda kakšno dobro stran za rabljene Piaggio-te saj ne na avto.net ne na bolhi ni nič pametnega.

Če sem slučajno zgrešil temo prosim bodite popustljivi saj sem nov na forumu ;)

Hvala, Andraž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

kaj boš skutrja kupvou,kupš Tomosa pa je :OK::yea1: :trance_27_notworthy:

Js ga mam pa sm zlo zadovoln.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio je kar prava izbira.

Čeprav je Italjan in bi ga lahko kdo sodil zaradi tega za stopnico nižje kot npr.japonca. Je vendarle Piaggio med skuterji sinonim za kakovost.

Tako da ti priporočam izbiro Nrg-ja ki ima praktično agregat od gilere runner, obstajata dve varijanti zračno ter vodno hlajeni.

Tudi zračni ima že prislino zračno hlajenje kar pomeni, da tudi ob mirovanju hladi z veternico. Tako da je izbira enega ali drugega vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!