Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Kako se pa kaj obnese na terenu?Imaš serijske prenose?

Tudi SM dobro pleza po hribih in gozdovih, pač ga pa omejujejo prenosi in gladke gume.

Mi je pa všeč, ko agregat zvezno vleče, je lepo umirjen. Ni tiste živčnosti kot pri 2T motorjih.

ja mam serijske prenose pa je kr vredu...ni neki ala cross sam je pa dobr.

drgač pa druga vrti po blatu ku zmesanu, še po makedamu zavrti za šalo v ovinek... :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tud lepo zgleda :worship: pa še praktičen je, če ga misliš uporablat za brezpotja (NejcZ ;) )

Kaj je, danes sm 200km po cesti naredu, tk da psst :whistle: Drugače pa je tak ane.. more bit motor vsestranski :rolleyes: , če bi mel dovolj denarja bi sigurno mel več motorjev hehe. Tako pa nimam, pa probujem enega ponucat kjer se le da. Se pa tud z supermoto varjanto da lepo peljat po kaki (suhi) travci, makedamu, pa po blatu, samo mal ga loviš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega endurota je frend kupu pred parimi dnevi, me je včer mal zapelu, pa kr lepo potegne, za na teren ne zgleda slb.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je, danes sm 200km po cesti naredu, tk da psst :whistle: Drugače pa je tak ane.. more bit motor vsestranski :rolleyes: , če bi mel dovolj denarja bi sigurno mel več motorjev hehe. Tako pa nimam, pa probujem enega ponucat kjer se le da. Se pa tud z supermoto varjanto da lepo peljat po kaki (suhi) travci, makedamu, pa po blatu, samo mal ga loviš.

sj zato...enduro se mi zdi bolj vsestranski kot sm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm, dans se prpelem pred garažo in začnem pucat motor, pa vidim da ni več pokrovčka na olju za zadnjo bremzo :headbang:

Kdo ve kje bi lahk dobo pokrovček? (Tista guma in obroček sta še ostala) ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm, dans se prpelem pred garažo in začnem pucat motor, pa vidim da ni več pokrovčka na olju za zadnjo bremzo :headbang:

Kdo ve kje bi lahk dobo pokrovček? (Tista guma in obroček sta še ostala) ????

Enmu kolegu, sicer na drugem motorju so ukradli to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enmu kolegu, sicer na drugem motorju so ukradli to..

Js ga še nism kje zuna pušo, al pa kk, zmern v garaži biv, tak da je odpadlo, druge ni...

Kje bi pa lahk dobo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ga še nism kje zuna pušo, al pa kk, zmern v garaži biv, tak da je odpadlo, druge ni...

Kje bi pa lahk dobo to?

Jah na tomosu naročaš, ni drugega, samo sam pokrovčka ne dobiš, dobiš cel rezervoarček, pa še kak kabl zravn verjetn lol :) Men so pa žmigavci dans začeli jebat hehe :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebejo se naj, bom rajš neki gr čez zalimu al pa si sam kaj naredu, počas nem več balance najdo :headbang: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni tisto da bi mev neke vlke probleme, sam take malenkosti nepopolno narjene se najdejo, pa jebeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni tisto da bi mev neke vlke probleme, sam take malenkosti nepopolno narjene se najdejo, pa jebeš :)

no edina stvar.. klučavnico mi niso dost notr zalepl tak da ko potegnem kluč vn mi še klučavnca učas gre zram vn :lol: .. morm zalimat to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no edina stvar.. klučavnico mi niso dost notr zalepl tak da ko potegnem kluč vn mi še klučavnca učas gre zram vn :lol: .. morm zalimat to :P

haha, lool :whistle: Men je pa na zadnji luč že tretjič crknila štop luč (no, prvi dvakrat je bila navadna luč). Mja, je kar pestra jo, pa dobr, drugače bi pa dolgčas bil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no edina stvar.. klučavnico mi niso dost notr zalepl tak da ko potegnem kluč vn mi še klučavnca učas gre zram vn :lol: .. morm zalimat to :P

:lol1: se zgodi

sej pravim, v eni ridi bom pa še sam bačanco v roki držo :P (upam da ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: se zgodi

sej pravim, v eni ridi bom pa še sam bačanco v roki držo :P (upam da ne)

A misliš ti kej izpit nardit al? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!