Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Ko smo že pri šipcah, zanima me če je možno kaj premakniti števc,tako da se lepo namesti Givijeva šipca, ali je pršraufan da se ne da premakniti.Sprašujem zato ker mi se zdi po slikah nekam vse preveč naprej postavljeno,ali je to optička varka.Katera šipca mu najbolj paše... :(

Popravljeno . Popravil Drosa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri šipcah, zanima me če je možno kaj premakniti števc,tako da se lepo namesti Givijeva šipca, ali je pršraufan da se ne da premakniti.Sprašujem zato ker mi se zdi po slikah nekam vse preveč naprej postavljeno,ali je to optička varka.Katera šipca mu najbolj paše... :(

ORIGINALNA je pa malo majhna- slaba veterna zaščita-ker je manjša je cena večja.Imam za prodat brez nosilcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo rabi šipco. Pravi motoristi imamo nakede brez šipc :D (semalhecampress) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex se strinjam s tabo... Tud te aftermarket šipe ponavadi naredijo neugodna vrtinčenja in prihaja do bobnenja pod čelado...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O višjem krmilu noben nima nobene informacije?

Kaj rabiš višje krmilo,če motor prodajaš ali že vnaprej veš,da ga neboš prodal. Krmilo lako nabaviš višje samo ni potrebno jaz sem velik 186 cm in mi je odgovarjalo original krmilo.Namreč ni problem nabavit višje (večje)krmilo samo pazi kajti vse bo prekratko:električna napeljava,zavorne cevi in zajli gasa in sklopke. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je! ER5 prodajam in kupujem ER6... Žal me pri moji stari dobri petici malce muči premajhna nosilnost... Sej veš, dva težka, trije kufri in tanktorba pa še ribiška palica se najde vmes... To da bo kablovje prekratko, vem..Drugač sem razmišljal tudi o novejšem ER5, ki je višji, ampak potem je le prevladala človeška lastnost imenovana nečimernost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O višjem krmilu noben nima nobene informacije?

V louisu maš tega malo morje, ali višje krmilo ali pa riserji... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je! ER5 prodajam in kupujem ER6... Žal me pri moji stari dobri petici malce muči premajhna nosilnost... Sej veš, dva težka, trije kufri in tanktorba pa še ribiška palica se najde vmes... To da bo kablovje prekratko, vem..Drugač sem razmišljal tudi o novejšem ER5, ki je višji, ampak potem je le prevladala človeška lastnost imenovana nečimernost .)

Zelo dobro poznam probleme ER 5. En disk spredaj, geštel se zvija, cca. 20-30 konj premalo, kakšen centimeter premalo :blink: ... Enkrat sva z mojo najdražjo pri vožnji z Vršiča skoraj zletela v škarpo, ker se je pregrel prvi disk.

Ampak mene zanima, če boš z ER 6 rešil vse naštete probleme :hmm: ? Ko so na motorju kufri in podobne zadeve, bi veljalo razmislit o kakšnem udobnejšem (pa še vedno uporaben) štiricilindrašu (npr. Bandit, Fazer...). Cene (tudi rabljenih) ER 6 so še vedno precej visoke, tako da bi za ta denar že dobil marsikaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo poznaš probleme ER5... Zvijanje geštela se pnavadi ljudem pojavi v glavah ker nepravilno pripeljejo v ovinek... Zavor res ni bog ve kakih, vendar sem se še povsod ustavil, konj pa je bilo tudi čisto dovolj. Edini problem sem imel s posedanjem zadnjega konca... Fazerja in Bandita ponujaš v aternativo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bom izpadel nevednež, ampak vseeno vprašam... Kaj so to riserji?

To so distančniki, ki pridejo med zgornji križ vilic in balanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je pri teh varjantah zgornji križ treba menjat, al ga samo prevrtaš?

Bebavo vprašanje... Sem že našel različne izvedbe... :D

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

riser-ji so nasplosno nosilci krmila (balance) pri motorjih, ki deljenega krmila nimajo vpetega neposredno na vilice; ne na zgornjo plosco "kriza", temvec direktno na vilice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po domače se je temu odkar pomnim reklo kliponi...))) (pišikaoštogovoriš)

Je kdo potem že montiral stabilizator krmila? Katere firme če je, koliko ga je stal in kje se opazi razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo potem že montiral stabilizator krmila? Katere firme če je, koliko ga je stal in kje se opazi razlika?

Jaz sem do sedaj za er6 opazila le tistega od Bituba, je pa res, da že dolgo nisem iskala po netu stabilizatorjev. Tako da če je kdo opazil, da še katera firma izdeluje tipskega za ta moped, je lepo naprošen, da sporoči ime :)

Drugače pa imam možnost naročiti stabilizatorje od Bituba po nižji ceni direktno od uvoznika, tako da če bi se kdo odločil za nakup, bi nas prišlo še toliko ceneje, če bi stvar naročili skupaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem do sedaj za er6 opazila le tistega od Bituba, je pa res, da že dolgo nisem iskala po netu stabilizatorjev. Tako da če je kdo opazil, da še katera firma izdeluje tipskega za ta moped, je lepo naprošen, da sporoči ime :)

Drugače pa imam možnost naročiti stabilizatorje od Bituba po nižji ceni direktno od uvoznika, tako da če bi se kdo odločil za nakup, bi nas prišlo še toliko ceneje, če bi stvar naročili skupaj...

Na ebeyu.de imaš teh dempferjev 98 kom.Naslov Auto&motorrad teile lenkungsdaempfer. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ko se peljal z er-6 v Lj še posebej pazil na obnašanje krmila.

Po mojem mnenju, krmilo lepo nevtralno, ne trese, ne nagaja, uboga premike rok.

Osebno ne vidim razloga, zakaj nanj obešati uteži ali blažilnike.

Zakaj nekateri menite, da bi to bilo potrebno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ko se peljal z er-6 v Lj še posebej pazil na obnašanje krmila.

Po mojem mnenju, krmilo lepo nevtralno, ne trese, ne nagaja, uboga premike rok.

Osebno ne vidim razloga, zakaj nanj obešati uteži ali blažilnike.

Zakaj nekateri menite, da bi to bilo potrebno?

ŠMINKA :devil: zakaj misliš,da se punce šminkajo,saj ustnice lahko za zaščito samo z kremo namažejo ! ! ! ! ! :eek: :OK: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud za "lagano-sportski" stil zna prav priti, sploh pri takih tičih kot sm jest, ki tovorimo s seboj tudi ribiško palico, plavute in masko... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam da se da nabavit zadnji blatnik skupaj z zaščito verige kod dodatna oprema.A ga je že gdo nabavil.Kolk stane zadeva?.Je to funkcionalna zadeva ali samo estetika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!