Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Kako pa kaj počutje ko enkrat v šusu prevoziš 500 km s tem motorjem?

Noro dobro, nasmeh je skorajda vgraviran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMG :worship:

Ornk relacije si si privoščil. Kako pa kaj počutje ko enkrat v šusu prevoziš 500 km s tem motorjem? No ja jaz sem precej velik pa sem tudi zaradi tega bolj uničen po furah :) .

lp

ma glej... nimam takega motorja, imam pa suzuki sv650s in mislim, da je drža dokaj podobna. pa še majhna sem. in ko se peljem cca 200 km do morja (brez postankov), potem izpit in nazaj še enkrat 200km, sem tudi jaz utrujena. če pa se grem vozit (recimo za cel dan), pa se večkrat ustavim (po potrebi) in je potem tudi utrujenost manjša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte. Naj mi en pls pove ko se ga je pune neso , kolko je bla koncna ker me res zanima:) jas sn ga spravo 206 po rahlem klancu navzdol

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte. Naj mi en pls pove ko se ga je pune neso , kolko je bla koncna ker me res zanima:) jas sn ga spravo 206 po rahlem klancu navzdol

Er-6F: ...kak teden nazaj...ležeč na kestlu za touring šipo... brez problema po ravnem 215 (če seveda števec prav kaže), pa bi najbrž še več šlo, če me ne bi blo strah in se mi moped ne bi smilil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer
Er-6F: ...kak teden nazaj...ležeč na kestlu za touring šipo... brez problema po ravnem 215 (če seveda števec prav kaže), pa bi najbrž še več šlo, če me ne bi blo strah in se mi moped ne bi smilil...

Nima se ti kaj smilit dokler negre obratomer v rudeče polje,kar pa neboš doživel z 6-to prestavo edino mogoče navzdol + veter v hrbet vsaj 60 Km/h,takat bi pa mogoče šel še malo več sicer pa je pri 215 kar konec sem že parkrat sprobal ženinega,pa neda več od sebe.Za hitrost nad 215 rabiš pa kar precej Ps več Npr.V-max s svojim 145 Ps negre več kot 240-245 Km/h.Namreč z mojim BMW-ejem,ki ima 163 Ps + Akrapovič ca 13 Ps = ca 176 Ps pa negre več kot 270 Km/h.

Ps: pa še tole,hitro se pelji samo,ko so zato pogoji in takrat te nesme biti strah!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lep pozdrav!

mene pa zanima, če je že kdo imel servis na 10k?

kaj vse se je menjalo(olje, oljni filter,... )

koliko vas je stal servis ??

hvala za odg. :D

Popravljeno . Popravil boja_007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

mene pa zanima, če je že kdo imel servis na 10k?

kaj vse se je menjalo(olje, oljni filter,... )

koliko vas je stal servis ??

hvala za odg. :D

Nebi ti znal točno odgovorit,verjetno,pa piše v navodilih,jaz ga bom na ženinem ER-6-n menjal na 6K kil. Naj bi ga pa vsaj enkrat letno neglede na prevožene kilometre,že pri prejšnjemu ER-5 sem vedno menjal na 6 K kil. in na 12 K kil.sem delal kar sam servis. Zadaj je ravno star dve leti tako ,da ga nebom na servis peljal bom naredil kar sam in me bo stalo: 2X svečka,1X filter in 3l Motula V-300 t-4 - to je to,pa izračunaj.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

mene pa zanima, če je že kdo imel servis na 10k?

kaj vse se je menjalo(olje, oljni filter,... )

koliko vas je stal servis ??

hvala za odg. :D

Evo iz prve roke... servis opravil 14 dni nazaj pri Yogi-ju v Velenju (8000 km - motor je star 9 mesecev): ...sam sem prispeval filter (champion) in 2 litra olja - Procycle polsintetično (oboje iz Louisa), serviser je dodal še 4 dcl olja, "kompletni pregled", drobni material in delo, pa mi je to zaračunal 35 E... :unsure: - saj od nečesa more živet! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če je že kdo imel servis na 10k?

kaj vse se je menjalo(olje, oljni filter,... )

koliko vas je stal servis ??

Na računu za servis pri 12kkm piše redni servis + filter olja + olje (Bardahlova sintetika) = 67,82€

8000 km

Od kje pa tebi tak interval ?

Servisna knjižica priporoča servise na 1.ooo, 6.ooo, 12.ooo,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje pa tebi tak interval ?

Servisna knjižica priporoča servise na 1.ooo, 6.ooo, 12.ooo,...

HJA, na prvomajskem potepanju po Bosni in Hrvaški pač ni bilo časa še za na servis ustavljat :blush: ... sem malo potegnil prvi interval... :blush: Glede na moj bolj umirjen stil vožnje - nobene panike. :glare: .. še olja nisem od 1000 km naprej dolival.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sam sem si tudi izručunal nekih 70-80eur servis. hvala za odg.

Danes ponoči ob 0.30h zgazil srno pri 100km/h...na srečo nič hudega leva plastika se je zlomila...srno sem pa odbil kar z levo nogo:D:D

še slika:

dsci0053.jpg

zdaj me pa zanima, če se cela ta plastika šteje kot žmigavec ali je posebej...zaradi zavarovanja...ker žmigavce mam zavarovane...??

lp, boja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj me pa zanima, če se cela ta plastika šteje kot žmigavec ali je posebej...zaradi zavarovanja...ker žmigavce mam zavarovane...??

lp, boja

Dobil boš plačano steklo žmigavca-eventuelno celi žnigavec (če bo cenilec dobre volje)+ par min.dela.

Ps: težko je dobit od kurbe ku.. !!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...

sem dobro premislo, 29.6 mi preteče zavarovanje, skleneš pa ga lahko mesec prej, kar je drugi teden, takrat bom dal poleg zavarovat še za divjad, in nato poklical cenitelja in pač povem da je skočila srna... :rolleyes:

plasike pa grem naročit že ju3...tak da v dveh tednih bo vse poštimano... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kranju na Mariborski zavarovalnici to ne gre, ker gre ven pogledat avto/motor, če je vse celo, v primeru če zavaruješ dodatno luči, šipe, divjad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kranju na Mariborski zavarovalnici to ne gre, ker gre ven pogledat avto/motor, če je vse celo, v primeru če zavaruješ dodatno luči, šipe, divjad...

Ne samo v Mariborski v vsaki zavarovalnici gre pogledat motor,pa tudi za divjad,če bo zavaroval, mu začne veljati šele od poteka sedajšnjega zavarovanja se pravi začne veljati šele čez en mesec.Težko jih bo scat peljal to se je včasih dalo zdaj pa je teh mahinacij konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema...mi zavarovanje dela en znanec, in itak pride vedno k meni domov, pa sem se že zmeno z njim :naughty:

spet brez zapletov :rolleyes:

lp, boja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal si mojega Z db killerji. Brez njih bi se cele ride tresle :devil: In se ne hecam :grrr Meni osebno je zvok fenomenalen! Je pa res, da je brez killerjev čisto neuporaben. Sama verjetno ne bi zdržala 50km poti z odprtimi rori :lol1:

Videote imam, ampak jih ne nameravam limat na forum.

Ga boš že slišal čez teden dni :P

Pa ne da je to spet Jakatovo maslo :?

Sej ne vem, če bi bila :angry: ali bi se :D .)

Zanj sem dala 4040 kun s popustom (drugače pride 590€).

Za homologacijo sem dala 11.400sit (jurja popusta :D )

Komplikacij ne sploh..ker sem se pač znašla :whistle: .)

mene zanima kje se da naročit ta auspuh. kakrsn kol podatk al pa informacije so koristne. spletna stran, tel. stevilka, ....

pa se zanima me kako se je pelat k ga mas gor, ce ga loh kej po tleh podrsas ce ga u desno mal bol polozis al pa ce kej vozno ovira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama sem ga šla osebno naročiti v Opatijo k uvozniku za Hrvaško. Mislim pa da mora biti kar j**** sedaj to voziti čez mejo, ko je toliko pregledov... V najboljšem primeru plačaš davek enkrat. V malo slabšem pa dvakrat, pri njih in pri nas :closedeyes:

Drugače pa bo mogoče moj v kratkem naprodaj.. "Mogoče" pa zato, ker še nisem prepričana glede prodaje motorja :wub: :cry:

Ne skrbi glede asfalta, ker ni toliko izpostavljen, da bi bilo nevarno :D Ga moraš res ful ful položit, da podrsa auspuh in še takrat čisto na izi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama sem ga šla osebno naročiti v Opatijo k uvozniku za Hrvaško. Mislim pa da mora biti kar j**** sedaj to voziti čez mejo, ko je toliko pregledov... V najboljšem primeru plačaš davek enkrat. V malo slabšem pa dvakrat, pri njih in pri nas :closedeyes:

Drugače pa bo mogoče moj v kratkem naprodaj.. "Mogoče" pa zato, ker še nisem prepričana glede prodaje motorja :wub: :cry:

Ne skrbi glede asfalta, ker ni toliko izpostavljen, da bi bilo nevarno :D Ga moraš res ful ful položit, da podrsa auspuh in še takrat čisto na izi.

hvala. a se mogoce spomns uvoznika iz opatije, a ma trgovino prou al....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sam sem si tudi izručunal nekih 70-80eur servis. hvala za odg.

Danes ponoči ob 0.30h zgazil srno pri 100km/h...na srečo nič hudega leva plastika se je zlomila...srno sem pa odbil kar z levo nogo:D:D

še slika:

dsci0053.jpg

zdaj me pa zanima, če se cela ta plastika šteje kot žmigavec ali je posebej...zaradi zavarovanja...ker žmigavce mam zavarovane...??

lp, boja

Ja čist hudo. Boga srna ker je dobil brco norega motorista. Drugač pa še dobr, da se ja tako končal. Mimogrede bi bila lahko kaka kost zlomljena pa motor mal bolj predelan.

Drugač, pa tako kot drugi pravjo. Ko greš zavarovat avto/motor naj bi ga načeloma vedno pregledal. Do danes, mi ni še nikoli nihče preverjal avta (na motorju imam samo osnovo + asistenco in pravno varstvo). Od kar imam pa svojega agenta, se da pa tako ali tako marsikaj dogovorit.

Srečno vožnjo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi pobje nekaj povedat. Kaj mate za ene gume na vasih 6kah. Ker meni d221 (menda serijska) drži za en kurac. Skoz ovinke se vozim kot neki drsalec. Vsepovsod kak hocem it proti robu gume drsi ali pa ga zanaša . Je mozno da je tut zadnji amortizer nepravilno nastavljen??? :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!