Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Bridgeston batlax BT 020 - bile na njem, ko sem kupil novega avgusta lani. Prevozil do danes 10000 km. :rolleyes: Ker vozim zelo turistično, so po robovih dejansko nedotaknjene, po sredini pa je še 3 mm profila (zadnja)... Kljub večinoma umirjeni vožnji pa mi (predvsem zadaj) ne vlivajo nekega zaupanja...včasih mam občutek da hoče mal zdrsnit.. :unsure: . se tut po obrabi vidi, da so glede na prevožene Km kar "trde"...

... ali je pa to samo občutek, ker prej sem vozil čoperja, tako da nekih objektivnih izkušenj nimam... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse poštimano glede zavarovanja...so mi izplačali celo masko in žmigavec... :naughty:

jaz mam obe gumi Continental RoadAttack sprednja(1000km) zadnja (5000) do zdaj...bomo videli kako dolgo bodo zdržale..

gre pa v ovinku ful fajn sem zadovoljen...mogoče drugo leto kaj drugega.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je možno ... drugače pa so za letos zmontirane Dunlopke Road smart ....

Kako pa si kaj zadovoljen z njimi, tudi jaz jih nameravam kupiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi pobje nekaj povedat. Kaj mate za ene gume na vasih 6kah. Ker meni d221 (menda serijska) drži za en kurac. Skoz ovinke se vozim kot neki drsalec. Vsepovsod kak hocem it proti robu gume drsi ali pa ga zanaša . Je mozno da je tut zadnji amortizer nepravilno nastavljen??? :headbang: :headbang: :headbang:

Ena Bolhica, deklica, ti je že povedala ... lahko ena ženička tudi?

:whistle:

M3 ... te gume so preprosto zakon!

Prej sem imela Dunlopke, pa kasneje Bridgestonke ... zdaj pa M3. Prezadovoljna sem z njimi. Moj moped pa tudi. Frči kot navit.

Pa užitkov polno, varno vožnjo želim!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam 25kW...nekje 100 - 130 eur...so mi naredili pri generalnem uvozniku v MB DKS d.o.o.

Ulica Jožice Flander 2, 2000 MB tel.: 02/460 560 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm leta 2006, ko sm kupu motor pri Panigazu v Kranju, za blokado 25kW doplačal približno bvše 4 jurje...torej nekje med 15 in 20 evri dons...sam a se je res v 2 letih tolk podražil???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz ga še nisem nič, nastavljo, mi kar ''ugaja'' tako kot je...v ovinke gre fajn..tak da..naj bo tak kak je... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še moj z živozeleno :grim polmesečno vinjeto...

lp. boja

Ti pa si car. Očitno so uslišali želje Avstrijcev in Hrvatov in izdali še vinjete za krajše obdobje od polovice leta. :D

Saj vem, lapsus verjetno, kaj ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si car. Očitno so uslišali želje Avstrijcev in Hrvatov in izdali še vinjete za krajše obdobje od polovice leta. :D

Saj vem, lapsus verjetno, kaj ne :?

lol :naughty:

Drugač pa moj ER je šel prejšni teden k novemu lastniku. Uživajte.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kam se namontira crash pads na tem motorju, če mi upa kdo opisat al pa poslikat . Sm gledau en je meu na ruštu tm zraven tiste plastike kjer piše er6 in je žmigavec na njej, tm pri motorju kjer sta dve cevi varjeni pod kotom, sam se mi ne zdita dovol trdni. v katalogu od luisa sem vidu pa de je nekam na motor (agregat) ušraufano, tud tam se mi ne zdi pametno nevem no.... če ve kdo prosim za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kam se namontira crash pads na tem motorju, če mi upa kdo opisat al pa poslikat . Sm gledau en je meu na ruštu tm zraven tiste plastike kjer piše er6 in je žmigavec na njej, tm pri motorju kjer sta dve cevi varjeni pod kotom, sam se mi ne zdita dovol trdni. v katalogu od luisa sem vidu pa de je nekam na motor (agregat) ušraufano, tud tam se mi ne zdi pametno nevem no.... če ve kdo prosim za pomoč

Dobi se original na servisih cena za kompletno garnuturo 120 EU (30K sit).Izdelava pa je skoraj nemogoča pripel ti bom sliko levega nosilca in sliko kako izgleda leva in desna stran na motorju.Ta nosilec na sliki imam rezerven lahko bi ti ga posodil za mušter,če se boš izdelave lotil sam OK.

post-9445-1215378797_thumb.jpg

post-9445-1215378829_thumb.jpg

post-9445-1215378860_thumb.jpg

post-9445-1215378892_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kam se namontira crash pads na tem motorju, če mi upa kdo opisat al pa poslikat . Sm gledau en je meu na ruštu tm zraven tiste plastike kjer piše er6 in je žmigavec na njej, tm pri motorju kjer sta dve cevi varjeni pod kotom, sam se mi ne zdita dovol trdni. v katalogu od luisa sem vidu pa de je nekam na motor (agregat) ušraufano, tud tam se mi ne zdi pametno nevem no.... če ve kdo prosim za pomoč

če te zanima izdelava teh nosilcev za crash pads ti jih lahko jaz naredim samo če mi prineseš vzorec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer najlepša hvala :worship:

sm dubu predstavo kako naj bi to zgledlo, mislim da ni tko velik problem to izdelat.

prosu bi te če upaš pomirit teh par mer in kot na spodnji skici.

malo bom pa posoje predelau.

a skozi crash pads pride vijak ki drži agregat na okvir? na desnem se zdi kod da matica ni dokonca prišraufana, lahko le tako zgleda :rolleyes:

marko teb tud hvala ker si se ponudu, sm zaenkrat nerabm pomoči, mislim da bom zmogu.

er6_crash_pads.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to sm pozabu, a sta levi in desni enaka, predvsem mislem kot in mere ki so na pripeti skici?

LP in hvala

Nevem odkje si namesto neznana lokacija bi saj pokrajino napisal.Sicer pa bi bilo najbolje,da se en dan oglasiš pri meni v delavnici, lahko tidi popoldne do 17,00 me sigurno dobiš, pa si sam poslikaš in pobereš mere dol.Mislim pa za točne mere bi moral levi nosilec demontirat ta na sliki pa je desni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem iz posočja.

lahko se oglasim tud pri teb.

se približno se na uč vidi ali je enak, jst ubistvu rabm le tolk da vem kolko stran od motorja mora prist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem iz posočja.

lahko se oglasim tud pri teb.

se približno se na uč vidi ali je enak, jst ubistvu rabm le tolk da vem kolko stran od motorja mora prist.

Približno sta enaka kar se kota tiče sicer pa jih nemoreš zamenjat.Jaz ti pošljem še par slikc,če ti bo kaj pomagalo.

post-9445-1215456304_thumb.jpg

post-9445-1215456349_thumb.jpg

post-9445-1215456396_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu :rolleyes:

res sm ti hvaležn, zarad mene si šeu podirat motor :P

res hvala, slike mi bodo v veliko pomoč

kako se ti lahko odolžim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!