Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Ok napišem takole: ER6 je bil po obtežitvi na videz podoben gliserju, tako kot ER5 prve generacije, pri drugi generaciji so spremenili vzmetenje zadaj in popravili feler. Petico po letniku 2000 lahko namreč obtežiš kolikor ti srce želi. Če bi bila šestica podobna petici druge generacije nebi pomišljal vsaj kar se tiče višine in agregata. Zadovoljivo? :worship:

Nekako tipično za Kawe. Nekoč - daleke 87 - sem imel KLR 650. Ista zgodba: šel je kot hudič, izgledalk pa kot gliser, oziroma sfukana stoenka. Totalno premehak zadnji amortizer in nasplošna tendenca visenja na rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... Zelena nekak ne paše temu motorju, je za moje pomje le-ta bolj rezervirana za sport razred. Črna, jo imam rad, ampak 2007 je z rdečim okvirjem mnogo, mnogo, mnogo lepši... Modra? Omg, ko bi vsaj dali temno modro ne pa to svetlo... Zelo škoda je srebrne. Ne maram srebrnih avtov, niti mi ni všeč na motorjih, ampak temu se v kombinaciji z rdečim gištelom lepo poda. Uglavnem v 2008 barve za mene ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lep pozdrav!

Mene pa zanima, če ima kdo za prodat ali vsaj ve kje bi dobil podaljške za ogledala??? Ker so mi v DKS rekli, da sploh nimajo na zalogi!! Niti na Nizozemskem skod oni naročajo..ali nekaj takega...!

Hvala za odgovore!!

boja

še slika:

podaljski.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

Mene pa zanima, če ima kdo za prodat ali vsaj ve kje bi dobil podaljške za ogledala??? Ker so mi v DKS rekli, da sploh nimajo na zalogi!! Niti na Nizozemskem skod oni naročajo..ali nekaj takega...!

Hvala za odgovore!!

boja

še slika:

podaljski.jpg

Se pridružujem vprašanju. Enkrat jih je nekdo že omenjal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi takle pasal? To majo v Louisu...SPIEGELERHOEHUNG- + VER- BREITERUNGSSET 2, SCHWARZ Katalogseite: 669 - 33,95 EUR

Bitte wählen Sie aus den folgenden Sets das Passende für Ihre Maschine heraus:

1.) Mit M10 x 1,25 Spiegelaufnahme (Rechtsgewinde) und M10 x 1,25 Befestigungsschraube (Rechtsgewinde) sowie 2 Sprengringen zur Montage von entsprechenden Original- bzw. Zubehörspiegeln an Zweiräder der Marken Honda, Suzuki oder Kawasaki.

2.) Ein Adapter mit M10 x 1,25 Spiegelaufnahme (Linksgewinde) und M10 x 1,25 Befestigungsschraube (Linksgewinde), ein Adapter mit M10 x 1,25 Spiegelaufnahme (Rechtsgewinde) und M10 x 1,25 Befestigungsschraube (Rechtsgewinde) sowie 2 Sprengringen zur Montage von entsprechenden

Original- bzw. Zubehörspiegeln an Yamaha- oder Ducati-Modelle.

3.) Mit M10 x 1,5 Spiegelaufnahme (Rechtsgewinde) und M10 x 1,5 Befestigungsschraube (Rechtsgewinde), 2 Sprengringen und Distanzstücken zur Montage von entsprechenden Original- bzw. Zubehörspiegeln an diverse BMW-Motorräder. Hinweis: Versatz nach oben 50 mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

Mene pa zanima, če ima kdo za prodat ali vsaj ve kje bi dobil podaljške za ogledala??? Ker so mi v DKS rekli, da sploh nimajo na zalogi!! Niti na Nizozemskem skod oni naročajo..ali nekaj takega...!

Hvala za odgovore!!

boja

še slika:

podaljski.jpg

Če v Lyisu nedobiš javi na PM in ti najdem naslov jaz sem to naročil direkt od proizvajalca,sem pa plačal z pošto ca 60 EUR tako,da je precej dražje OK.

Ps: stvar je zelo uporabna imam na obeh motorjih saj prej sem videl v 2/3 ogledala samo moje komolce. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sliko, ki sem jo dodal zgoraj sem našel na Kawasaki-jevi strani pod dodatno opremo...

V Louis-u sem si kupil druga ogledala, in mi niti ta niso bila prav, kajti pri original ogledalih, je večji vijak, pri Louis-ovih pa so manjši, pa sem vprašal prodajalca za te podaljške pa mi je rekel da tudi podaljški ne bodo prav saj so narejeni za tista ogledala.

Mi pa tudi ni jasno, da mi ogledala niso bila prav, kajti piše da so Universal-Spiegel... zdaj pa nevem, mogoče se dajo kupiti kakšni nastavki da pol paše tisto ogledalo noter.

lp, boja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi zainteresiran za te podeljške ogledal.Če jih bo kdo naročal dejmo skupaj da nam poštnina pride manj.A ste za???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa tudi ni jasno, da mi ogledala niso bila prav, kajti piše da so Universal-Spiegel... zdaj pa nevem, mogoče se dajo kupiti kakšni nastavki da pol paše tisto ogledalo noter.

lp, boja!

Prelistaj katalog, mislim da nekje obstaja "adapter matica". Ali pa daš zdrejat enem drejaru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa na motorju še nekaj ZELO uporabnega,namreč podaljški ogledal brez njih je skoraj nemogoče voziti ta motor saj sicer vidiš v ogledalih samo komolce.:OK:

Ps: Naslov za te podaljške www.berniklumpjan.de za KAWASAKI ER-6-N cena za par 34 EUR +porto .Moralo bi se vas par zmenit in naročit več skupaj in bi bilo precej ceneje kajti porto je ca 20 EUR:OK:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups... sem jih našel sam (http://www.berniklumpjan.de/gfx/news/image005.jpg), za 50 Eur... to se mi pa zdi preveč dnarjev... :krneki:

sem se pa zmenil z enim šlosarjem, da bom čez zimo odšraufal špegl dol pa bo probal nekaj takega nardit... ne garantiram, da bo ratal, a če koga zanima...bom objavil... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ta tip izdeluje podaljške tudi za F varianto? A kdo ve kakšna je cena?

On izdeluje vsemogoče podaljške in za vse vrste motorjev.Najbolje da mu pošlješ e-mail za kateri motor potrebuješ in ga prosiš za predračun z poštnino takoj ko mu plačaš dobiš po pošti OK.

Pojdi na Guglja www.berniklumpjan.de -- nato klikni v drugi vrsti Berni's Spigelverlangerung OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem najdu enega dedca ki mi bo probal naredit te podaljške, tako da bom prvo tukaj probal.Prosil bi samo enga lastnika podaljškov da mi sporoči dolžino,širino in višino podaljška.Hvala vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ta tip izdeluje podaljške tudi za F varianto? A kdo ve kakšna je cena?

Dobro sliko poglej in tako naredi.Je pa širina med luknjami ca 7-8 cmn dvigne pa se za ca 2 cm odvisno od tvojega odlitka ročice! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj je obut v Metzeler M1. Bom še pred koncem sezone obul iste, ker sem zelo zadovoljen.

Jst bi tud mogu zamenat gume pa me zanima kok km narediš s temi gumami in pri kakšni vožnji (v dvoje, športna, turistična).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je obut v Metzeler M1. Bom še pred koncem sezone obul iste, ker sem zelo zadovoljen.

Jst bi tud mogu zamenat gume pa me zanima kok km narediš s temi gumami in pri kakšni vožnji (v dvoje, športna, turistična).

Zadnja mi zdrži takole 5500 km približno. Dalo bi se še kake 1000 km več, vendar sem naredil kar nekaj poti po avtocesti, polno naložen, s hitrostjo 150-160 kmh. Takrat jo je kar dobro zradiralo.

Tako da M01 zadnja zdrži 6000-7000 km ob normalni uporabi. Prednja pa nekje 9000-10000 km. Polovico časa se voziva 2 (normalna dinamična vožnja), polovico časa pa sam (malce bolj dinamična vožnja, kjer pridno skrbim da se robovi obrabljajo enako kot sredina :whistle: )

Držijo pa odlično, ker so bolj okroglaste oblike so tudi vstopi v ovinke fan-ta-sti-čni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja mi zdrži takole 5500 km približno. Dalo bi se še kake 1000 km več, vendar sem naredil kar nekaj poti po avtocesti, polno naložen, s hitrostjo 150-160 kmh. Takrat jo je kar dobro zradiralo.

Tako da M01 zadnja zdrži 6000-7000 km ob normalni uporabi. Prednja pa nekje 9000-10000 km. Polovico časa se voziva 2 (normalna dinamična vožnja), polovico časa pa sam (malce bolj dinamična vožnja, kjer pridno skrbim da se robovi obrabljajo enako kot sredina :whistle: )

Držijo pa odlično, ker so bolj okroglaste oblike so tudi vstopi v ovinke fan-ta-sti-čni.

Hvala za odgovor. Kje pa jih kupuješ in kok si dal za obe?

Popravljeno . Popravil bregci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bregci: Jaz imam gor M3 in sem izredno zadovoljna z njimi. Vozim se sama, z njimi pa sem do sedaj naredila 8k km (cca. 1400km avtoceste), še nekaj življenja pa imajo pred seboj :). Do sedaj mi niso niti enkrat zdrsnile.. Držijo super dobro :)

Stale pa so me okoli 240€.

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce ima tale er6n kakšno blokadico kje. Ker ce bi imel se kaksnih 10 konjev vec bi se dosti lepše pelal...
Ima v glavi. Pa pripravi cekine.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!