Skoči na vsebino

Kawasaki KLE 500


BRANE

Priporočene objave

Pozdrav, no izgubil sem ključ od motorja(kle-ja). Rezervo sem dal že 2x "kopirat". Motor lahko prižgem s kopijo. Tiste ključavnice za orodje in tiste za čelado gor pripet pa ne morem odpret. Mogoče ve kdo kje naj dam delat kopijo, da bo delala? Mal mi je čudno ker motor prižiga na ta ključ, tisti drugi ključavnici pa ne delata...

mogoče pa je to kaka hiba KLEjev?? Namreč tut na mojem se je prejšnemu lastniku pokvarla tista ključavnica, kjer prideš do orodja in tako imam za tam posebej ključ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa je to kaka hiba KLEjev?? Namreč tut na mojem se je prejšnemu lastniku pokvarla tista ključavnica, kjer prideš do orodja in tako imam za tam posebej ključ.

A vi ste dobili zraven KLE-ja kakšno orodje? Pri mojem ni bilo nič, je pa tisti stranski pokrov na ključavnico uporaben za shranjevanje prve pomoči :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj pri meni ni pokvarjena, ker original ključ dela. Kopija mi pa nobena ne dela. Ja drugače je pa tam zraven akumolatorja majhen prostor za osnovno orodje. Ni nekaj posebnega, ampak za nujno pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš mogel pa še jurčka zram stisnat. Jaz svojga prodam za 2000€ 2004 let.

težka bo :grrr trenutno ni tolk dnara na zalogi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi ste dobili zraven KLE-ja kakšno orodje? Pri mojem ni bilo nič, je pa tisti stranski pokrov na ključavnico uporaben za shranjevanje prve pomoči :yea1:

Kak pa ti je uspelo noter stlačit prvo pomoč?? meni nikakor ne uspe :grrr pa ni to preblizu auspuha? :kva1:

Popravljeno . Popravil matej112
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa ti je uspelo noter stlačit prvo pomoč?? meni nikakor ne uspe :grrr pa ni to preblizu auspuha? :kva1:

Če je preblizu avspuha nevem, zagrela se še ni, bom pa jutri poskusil zadevo poslikati!

Kire gume mate kaj gor na KLE-jih? Jaz morem zamenjat, pa nevem kaj bi dal.

Na mojem imam Metzeler Tourance pa moram reči da sem zelo zadovoljen, sicer naslednje bojo pa vrjetno heidenau k60 :ninja:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imam XT, vendar sem prestavil iz original Metzeler Tourance na Michelin Anakee in nisem niti malo razočaran. Za vožnjo po cesti boljša izbira. Razen, če veliko kmjev narediš po makedamu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motosvetovalci,

danes je ratalo, kar tako, na vrat na nos, da grem pogledat enga kle-ja v krško.

Potrebujem pa enga bolj izkušenega motorista da nrdi testno vožnjo in pomaga pri ogledu (nimam še izpita - se ne razumem tolko na motorje še),

ni treba da si lasti ta isti motor, važno da se na stvar zastopi.

Ogled bo 1x danes popoldne, računam okrog treh-štirih...

Zainteresiranci lahko pokličejo: 040 286 005 (Sebastjan)

Zahvala bo pa u €€ oz. pivi, po želji :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa ti je uspelo noter stlačit prvo pomoč?? meni nikakor ne uspe :grrr pa ni to preblizu auspuha? :kva1:

Zgleda pa nekako takole:

img2979.jpg

Pred namestitvijo stranice

img2982.jpg

Tako izgleda brez sedeža

img2981.jpg

Nad izpuhom

Je pa treba pri nameščanju strenice malo bolj pritisniti nanjo da jo lahko zakleneš, potem pa ni skrbi da bi prvo pomoč izgubil ker je dobro zavarovana in stisnjena med okvir, "predal" za orodje in stranico.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motosvetovalci

Danes sem šel na ogled kle-ja v krško. Prodaja ga Moto Hit Krško, po tem ko sem s prodajalcem govoril po telefonu in mi je zagotovil da motor razen par prask deluje 100% (gume po njegovih besedah so bile O.K.) sem se odpravil tistih 170km do krškega. K sreči se mi je na poti pridružil so-forumaš "Hytech", kot pomočnik nevednežu z denarjem.

U glavnem motor kot tak je lepo ohranjen in zgleda ok, po testni vožnji pa se je izkazalo da je na sprednjem delu motorja neki hudo narobe. Sprednja plastika ni v istem odtenku kot ostale. Okolišnje plastike so popraskane in najlepše je da motor po spuščenem krmilu resno poplesuje. Naša CSI ekipa je u končni fazi prišlo do kakšnega čelnega trčenja.

Gume pa stare 7 let....

Po tem ko sem se soočil s prodajalcem z vsemi temi problemi jih je zanikal. Cene pa itak ni spustil.

še 1x hvala Hytechu, da mi je rešil nekje 2700€, kot začetnik tega nebi nikoli odkril.

http://tinyurl.com/7z5k7w9

pa srečne nakupe v prihodnje, lep pozdrav, Sebar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa treba pri nameščanju strenice malo bolj pritisniti nanjo da jo lahko zakleneš, potem pa ni skrbi da bi prvo pomoč izgubil ker je dobro zavarovana in stisnjena med okvir, "predal" za orodje in stranico.

Lp!

ook hvala! bom še jaz poizkusil, ker mi dosti prostora zavzame v kovčku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motosvetovalci

Danes sem šel na ogled kle-ja v krško. Prodaja ga Moto Hit Krško, po tem ko sem s prodajalcem govoril po telefonu in mi je zagotovil da motor razen par prask deluje 100% (gume po njegovih besedah so bile O.K.) sem se odpravil tistih 170km do krškega. K sreči se mi je na poti pridružil so-forumaš "Hytech", kot pomočnik nevednežu z denarjem.

U glavnem motor kot tak je lepo ohranjen in zgleda ok, po testni vožnji pa se je izkazalo da je na sprednjem delu motorja neki hudo narobe. Sprednja plastika ni v istem odtenku kot ostale. Okolišnje plastike so popraskane in najlepše je da motor po spuščenem krmilu resno poplesuje. Naša CSI ekipa je u končni fazi prišlo do kakšnega čelnega trčenja.

Gume pa stare 7 let....

Po tem ko sem se soočil s prodajalcem z vsemi temi problemi jih je zanikal. Cene pa itak ni spustil.

še 1x hvala Hytechu, da mi je rešil nekje 2700€, kot začetnik tega nebi nikoli odkril.

http://tinyurl.com/7z5k7w9

pa srečne nakupe v prihodnje, lep pozdrav, Sebar

Sem ga gledal na avtonet-u, pa se mi je zdel sprednji blatnik malo sumljiv. Upam da ti bo uspelo kakšnega najti v bolšem stanju :grim Pa uspešen nakup!!

Popravljeno . Popravil matej112
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sebar je pozabil povedat še,da so menjal zadnje zavorne ploščice, bremza na testni vožnji prijela popolnoma 0,pedal trd kot kamen (zdej al niso prezaračil al je pa batek zaštekal,pa prej je batek ker zavorne niso menjal), očitno še tega ne vejo,da je treba tud kej probat po serivsu če vse dela, preden dajo motor v prodajo...pri takih nesposobnežih pa res ne bi kupil nobenega motorja :BUA:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepše je da motor po spuščenem krmilu resno poplesuje.

Gume pa stare 7 let....

tole bi lahko bila posledica in vzrok.

Ni pa nujno - zaleten je bil tako ali tako (drug odtenek barve, praske).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste mnenja, da ima kle slabe zavore. Sj ne bom zanikal. Moj je star 8 let in sem danes izmeril obrabljenost zavorne tekočine in je tista merilna naprava do konca v rdeče območje odšla :D. No zamenjal sem zavorno tekočino spredaj in zadaj in morm rečt, da je takoj bila opazna razlika. Ročka se pritisne pol manj kot prej in zaviranje je veliko boljše. Porabil sem nekje 1,5 dcl tekočine. Pol litra je pa nekje 4-5€. Dela je pa 10 min. Splača se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste mnenja, da ima kle slabe zavore. Sj ne bom zanikal. Moj je star 8 let in sem danes izmeril obrabljenost zavorne tekočine in je tista merilna naprava do konca v rdeče območje odšla :D. No zamenjal sem zavorno tekočino spredaj in zadaj in morm rečt, da je takoj bila opazna razlika. Ročka se pritisne pol manj kot prej in zaviranje je veliko boljše. Porabil sem nekje 1,5 dcl tekočine. Pol litra je pa nekje 4-5€. Dela je pa 10 min. Splača se :D

Ali imaš nameščene še originalne cevi ali jeklene? A se splača investirat 50€ v prednjo jekleno pletene cev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste mnenja, da ima kle slabe zavore. Sj ne bom zanikal. Moj je star 8 let in sem danes izmeril obrabljenost zavorne tekočine in je tista merilna naprava do konca v rdeče območje odšla :D. No zamenjal sem zavorno tekočino spredaj in zadaj in morm rečt, da je takoj bila opazna razlika. Ročka se pritisne pol manj kot prej in zaviranje je veliko boljše. Porabil sem nekje 1,5 dcl tekočine. Pol litra je pa nekje 4-5€. Dela je pa 10 min. Splača se :D

Tut jest sm pred enim tednom opravil servis in mi je zamenjal zavorno tekočino(verjetno še taprva) mam pa motor l. 06....menda pa da piše v priročnikih da se tekočina menja na 2-3 leta!....aja razlika je očitna tudi pri meni!

Popravljeno . Popravil jernej24
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če je preblizu avspuha nevem, zagrela se še ni, bom pa jutri poskusil zadevo poslikati!

Na mojem imam Metzeler Tourance pa moram reči da sem zelo zadovoljen, sicer naslednje bojo pa vrjetno heidenau k60 :ninja:

Lp!

Metzeler Tourance Ne bo ti žal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem tudi sam zamenjal zavorno olje. Notri je bilo še prvo olje, ker ga prejšnji lastnik ni menjal, glede na to kaj je priteklo iz cevi me čudi da so zavore še sploh prijele. Zdaj je notri novo olje in razlika je več kot očitna. Menjal tudi zadaj. A imate ostali lastniki na zadnji zavori tudi dolg hod pedalke? A se da to odpravit? Danes bom zamenjal še zavorno olje v ER-5 da imam potem mir par let s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa v soboto dal gor izpuh Mass oval carbon tourrer. Brez db killerja se ne morm pelat, ker me glava začne bolet :D. Fajn zadeva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem pa v soboto dal gor izpuh Mass oval carbon tourrer. Brez db killerja se ne morm pelat, ker me glava začne bolet :D. Fajn zadeva...

Kakšna je bila cena? Maš sliko?

Če kdo išče kakšeno opcijo za avtomatski mazalec ketne je tukaj link kako sem ga jaz namontiral na svojega!

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je bila cena? Maš sliko?

Če kdo išče kakšeno opcijo za avtomatski mazalec ketne je tukaj link kako sem ga jaz namontiral na svojega!

Sorry alime k te prehitevam.... :)

(ZS alime)

inox oval izpuh pride 260€. Potem še vpis v homologacijo 31, in ker predvidevam, da nimaš novega homologacijskega kartončka še 20€. Tko da skupaj 311€. Najbolje je, da motor zapelješ do Igorja, ker ti on zastonj namontira. In homologicijo ti uredi. Sam boš pa bolj težko to dal gor, ker je stari izpuh treba rezat(ker kle nima slip on varijante) in potem dat en nastavke gor, na katerega paše izpuh... Mene je oval carbon tourrer prišel 373€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je v videotu ER5 ampak mislim, da je glas enak. Pa tudi baje nekaj moči pridobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!