Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
BRANE

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

interista

Se da za ta motor dobiti kakšen slip on od leo vince ? Obrnil google po dolgem in počeš, pa nobenega konkretnega podatka ne najdem.

miklavc
pred eno uro, interista pravi:

Se da za ta motor dobiti kakšen slip on od leo vince ? Obrnil google po dolgem in počeš, pa nobenega konkretnega podatka ne najdem.

Najlažja varianta pri nas, ki omogoča tudi homologacijo brez težav je Izpuhi MASS. Drugače pa sta včasih za KLE500 izdelovala celotne izpušne sisteme tudi Arrow in Giannelli ampak nažalost nimam več linkov do njih.

Od LeoVince pa mislim, da sem nekje zasledil da so ponujali njihov X3 model za KLE500, ampak po pravici povedano jih nikjer nisem zasledil, da bi jih ljudje dejansko uporabljali. 

Edited by miklavc

interista

Sem med brskanjem  zasledil en video kjer naj bi imel leovince gor pa mislim, da en star oglas na avtonetu pa mi je bilo čudno, da je bilo samo to to.

3 hours ago, interista said:

Sem med brskanjem  zasledil en video kjer naj bi imel leovince gor pa mislim, da en star oglas na avtonetu pa mi je bilo čudno, da je bilo samo to to.

Imel ga je kolega na starem KLE 500. Bil je slip on, ne vem pa več kateri model. Glasen kot hudič:) Kar ni ok, ker imaš lahko težave s policijo/tehničnim. Nimam pojma kako je bilo s homologacijo.

2Savage

Pri mojem kle-ju zadniji čas dela samo en cilinder(desni).Na obeh deluje svecka ima iskro vendar ga skos zaliva in bencin zacne kapljati iz cilindra kjer je pritrjena sprednja izpusna cev. 

DAMI34
pred 48 minutami, 2Savage pravi:

Pri mojem kle-ju zadniji čas dela samo en cilinder(desni).Na obeh deluje svecka ima iskro vendar ga skos zaliva in bencin zacne kapljati iz cilindra kjer je pritrjena sprednja izpusna cev. 

mnogo hitrej boš dobil odgovor, če boš vprašanje zastavil v pravo temo, ne pa odpiral nove.

Evo, sem te premaknil.

alpi80

ej,kje ste lastniki kle-jev  a vidim prav,da nimajo indikatorja količine goriva???

l.p.

sebar
pred 7 urami, alpi80 pravi:

ej,kje ste lastniki kle-jev  a vidim prav,da nimajo indikatorja količine goriva???

l.p.

Prav vidiš :) 

Meni je tipično nekje med 230 in 270 kilometri zakašljal. Obrneš pipico na rezervo in greš na pumpo :P  

Me pa to ni motilo... vedno k tankaš zresetiraš trip meter in maš indikator količine goriva ;) 

Edited by sebar

Kugelschreiber
25 minutes ago, sebar said:

Prav vidiš :) 

Meni je tipično nekje med 230 in 270 kilometri zakašljal. Obrneš pipico na rezervo in greš na pumpo :P  

Me pa to ni motilo... vedno k tankaš zresetiraš trip meter in maš indikator količine goriva ;) 

Mors pa pazit, da ne pozabis dat pipe iz RES nazaj v OPEN!! Dokler sm mel motor na pipco, nism nikoli ostal brez benza. Ko sm se posodobil na lucko....pa ene 3x. Obrat pipe sm uzel bol resno kot lucko hehe.