Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Prijatelj bi rabil slovenska navodila za CBF 1000 letnik 08. Ali mi lahko kdo pomaga?

Hvala!

Ni blema, javi mi mail pa ti jih pošljem!

l.p. Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori sem bil malo prehiter sem jih sedaj iskal pa sem ugotovil da so verjetno šli rakom žvižgat pred časom ko se mi je računalnik vsipal :headbang: , tak da res oprosti :( .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori sem bil malo prehiter sem jih sedaj iskal pa sem ugotovil da so verjetno šli rakom žvižgat pred časom ko se mi je računalnik vsipal :headbang: , tak da res oprosti :( .

Hvala za pripravljenost pomagat! Mi jih je že Zeus zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.

Pocasi se priblizuje nova sezona pa me zanima, ce ima kateri od vas povisan vizir in kako se obnese.

Dodatno bi si dodal se zascito motorja.

Kje bi se oboje dobilo po zmerni ceni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parabrezzo(vizir) se definitivno splača,posebno če si večje rasti.Jaz ga imam od givija in sem zadovoljen z njim :worship: defenitivno ti ga priporočam

LP Pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal od nekoga, ze nekaj casa nazaj, da si je prav tako zamenjal vizir,

vendar je vrnil starega, ker je kvaril izgled CBF-ke.

Kje se pa lahko kupi ? Sem ze iskal, pa nic kaj ne najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mojega narčil vGorici(Italija)ma pomojem nebi smel biti problem dobiti pri nas.Pokliči v kakšno trgovino,če nimajo ponavadi naročijo

LP Pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sn kar zadovoljen s tem, kar ima cbf-ka v osnovni-serijski opremi. Malo manj pa z ABS-om.

Zakaj gre?

Pač nekaj sn testiral pri nižji hitrosti, malo po travi, malo po pesku; pa vseeno zablokira prednje kolo, ko stisnem prednjo zav. ročico. Zadnje prav nikoli, to pomeni tudi takrat, ko pritisnem samo zadnjo zavoro (prednje v tem primeru tudi ne). Res je, da je šlo za blokiranje pri izključno nizki hitrosti, okrog 10-20 km/h, pri večjih ni bilo nikakršnih težav, nisem pa tudi nikoli zaviral na polno.

Saj vem, da se je nekaj že govorilo o tem ABS-u, pa vendar ima kdo podobne izkušnje kot jaz?

Ali bi se lahko reklo, da v takšnem primeru kolo pač lahko zdrsne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tako nizkiih hitrostih ABS ne deluje. To piše tudi v navodilih za uporabo, če se ne motim.

Hvala za odgovor. Se mi je zdelo, da bo nekaj takega. Knjižice z navodili ne najdem, pa nisem mogel previrit.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A kdo ve, kje se da dobit tak oklep za hondo cbf oziroma kateri proizvajalec je konkretno to?

post-16830-1236370088_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

S fotrom bova to sezono verjetno menjala V-stroma 1000 za CBF 1000 in mam par vprašanj.

Ga vzet z ABS-om, al ne? Je to v praksi dobra zadeva? Ker v avtu mene skor malo moti. ;)

Kot vidim je težji od v-stroma. Ga težko zmanevriraš na mestu? Kupila se bo nova... se splača vzet kakšno dodatno opremo? Nosilci za kovčke itak... še kaj druzga? Kupi kdo V-stroma? :P

Hvala!

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ABS definitivno vzet.

Za vožnjo zelo lahkotna, manevriranje prav tako. Mel prej fazer600, ni neke razlike, čeprav v teži je.

Dodatna oprema? Odvisno, za kakšno ceno se zdilaš, drgač pa dokupiš preverjeno (tudi preko forumov) za manjšo ceno.

To je moje mnenje na podlagi izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Pa si pogledal ti 5 postov nad tabo?

Sem videl da tema obstaja šele ko so post prestavili v to temo :)

Ampak vseeno me zanima, če je kdo našel še ceneje od omenjenih spletnih strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni užitkarji!

Ma kdo mogoce kak nasvet. Mene blazno moti poleti vrocina ki prbija bodisi od motorja ali izpusnega lonca na noge stopala. Imam sicer visoke sidijeve motoristicne skorne a ne pomaga. Tudi segret rezrvoar zna zoprno gret premozenje :unsure:

Ma kdo kak trik kak obiti to tezavo?

Hvala in obilico lepe vozne vam zelim.

Mig

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sn kar zadovoljen s tem, kar ima cbf-ka v osnovni-serijski opremi. Malo manj pa z ABS-om.

Zakaj gre?

Pač nekaj sn testiral pri nižji hitrosti, malo po travi, malo po pesku; pa vseeno zablokira prednje kolo, ko stisnem prednjo zav. ročico. Zadnje prav nikoli, to pomeni tudi takrat, ko pritisnem samo zadnjo zavoro (prednje v tem primeru tudi ne). Res je, da je šlo za blokiranje pri izključno nizki hitrosti, okrog 10-20 km/h, pri večjih ni bilo nikakršnih težav, nisem pa tudi nikoli zaviral na polno.

Saj vem, da se je nekaj že govorilo o tem ABS-u, pa vendar ima kdo podobne izkušnje kot jaz?

Ali bi se lahko reklo, da v takšnem primeru kolo pač lahko zdrsne?

V mojih navodilih piše, da ne dela do 10 kmh. Verjetno se ti sistemi bistveno ne razlikujejo od firme do firme. Vsem ABS priporočam. ABS v vsakem primeru zablokira, vendar takoj zopet spusti in tako se ciklus nadaljuje do zaustavljanja. To umogoča, da je motor še zmeraj deloma vodljiv.

Letos na potovanju sem ga samo prestavil za par metrov, ker ni bilo druge možnosti pač ravno v lužo. V luži pa polno alg - popolna drsalnica. Hitrost je bila izredno nizka, ABS je vseeno deloval, posledica ko je ABS spustil je bila, da se je kolo za hip zavrtelo in mi opacalo precej motorja.

Če ne bi bilo ABS, bi verjetno motor položil in z malo smole končal potovanje.

Scarabeo

post-12625-1250799867_thumb.jpgpost-12625-1250800114_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namrec imam naslednji problem. ko dam na motorju kontakt mi pregori varovalka F1 ingn. kaj to pomeni? ali je ze kdo imel podoben problem s temi varovalkami?

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namrec imam naslednji problem. ko dam na motorju kontakt mi pregori varovalka F1 ingn. kaj to pomeni? ali je ze kdo imel podoben problem s temi varovalkami?

hvala lp

F1 ign - kot ignition - injektor za vbrizg bencina, mogoče kakšen kabel - znucana izolacija,seka na maso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi se strgan kabel dotikal mase ne bi smelo kuriti varovalke. skuri ti jo če pride do kratkega stika in posledično do preobremenitve.

Pa da ne voziš ti ducatija :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!