Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

In kaj je tisto, da se ne moreš odločiti med TDM in CBF :hmm:

jaz sem pa ravno nasprotnega mnenja..., da je TDM-ka zakon, CBF - ka zgleda kot moja Fejzerca... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se sedaj odločal med tema dvema motorjema definitivno po branju tvojega posta nebi izbral TDM,ker sam pač nimam mehanika blizu :headbang: TDM seveda ni slab motor pa tudi hvaležen je ampak ti si tudi malo ustrelu kozla :whistle:

no draga fanta, zdaj pa tole lepo argumentirajta, glede na to, da mi je vseeno kaj in kako bi mi kdo šravfal motor, itak je vseeno kaj obvlada Jure, saj menda je malce tako, da če nekako obvladaš en motor, tudi drugega......

o šravfanju se bom pogovarjala takrat ko bo na servisu..l...

TDM je vizuelno dosti lepša kot CBF, zgleda vsaj nek orng motor......, o tem kaj je komu bolj všeč je pa druga stvar, meni se je težko odločiti........ :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je vizualnost, drugo je srce, vozne lastnosti, itd...

Pač vsakemu svoje, odvisno na kaj daš več-zunanja podoba ali drugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov en lep pozdrav. Ali mi zna kdo svetovati, ker mi motor noče vžgat :headbang: Po enem tednu sem hotel neredit en krog, pa noče vžgat. Akomulator je OK (vsaj bil je, dokler ga nisem spraznil :headbang: in ga sedaj polnim). Kaj bi blo lahko narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov en lep pozdrav. Ali mi zna kdo svetovati, ker mi motor noče vžgat :headbang: Po enem tednu sem hotel neredit en krog, pa noče vžgat. Akomulator je OK (vsaj bil je, dokler ga nisem spraznil :headbang: in ga sedaj polnim). Kaj bi blo lahko narobe?

Na CBF- ki 600 so bile krive svečke ( 40 e ). Če vergla, potem je verjetno to to.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na CBF- ki 600 so bile krive svečke ( 40 e ). Če vergla, potem je verjetno to to.

LP, Robert

Hvala za nasvet. Mi je pa po ponovnem poskusu s težko muko vžgal. Z dodatkom gasa. In sedaj vžiga brez težav. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo na CBF 1000 namontinarane nosilce za stranske kovčke, ali pa če ima kdo mogoče kakšno fotko, kjer bi se videlo, kako to vse skupaj izgleda...

Hvala!

post-10865-1193865959_thumb.jpg

post-10865-1193865983_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo na CBF 1000 namontinarane nosilce za stranske kovčke, ali pa če ima kdo mogoče kakšno fotko, kjer bi se videlo, kako to vse skupaj izgleda...

Hvala!

post-10865-1193898756_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kovčki kaj motijo po avtocesti?Mislim na to če ti krmilo kaj vibrira,ko imaš kovče gor :hmm: Meni namreč zelo močno trese,če imam kovček gor(samo zgornjega)sem mislil,da je kriva sprednja guma,pa po menjavi ni nič bolje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kovčki kaj motijo po avtocesti?Mislim na to če ti krmilo kaj vibrira,ko imaš kovče gor :hmm: Meni namreč zelo močno trese,če imam kovček gor(samo zgornjega)sem mislil,da je kriva sprednja guma,pa po menjavi ni nič bolje :cry:

Zadnji kovček v nobenem primeru ni fajn za vožnjo. Res je samo to, da je zelo praktičen. Jaz imam samo stranske in se motor tudi v veternem vremenu lepo obnaša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima v kateri razred je uvrščen pri registraciji, 44-72kw ali nad 72kw. Sicer pa lep motor, pa še Honda je. :worship:

44-72 kw :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov en lep pozdrav. Ali mi zna kdo svetovati, ker mi motor noče vžgat :headbang: Po enem tednu sem hotel neredit en krog, pa noče vžgat. Akomulator je OK (vsaj bil je, dokler ga nisem spraznil :headbang: in ga sedaj polnim). Kaj bi blo lahko narobe?

Zdravo,

si mogoče pogruntal, zakaj ti motor ni hotel vžat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

si mogoče pogruntal, zakaj ti motor ni hotel vžat?

Niti ne. Mi je vžgal z gasom po ponovnem poskusu in precejšnjem verglanju. Zdaj vžiga brez problemov. Moram pa serviserja vprašat kaj bi lahko blo, ker je lahko precej nerodno, če mi kje na poti ne bi vžgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem opazil tudi jaz,še posebej sedaj ko je mraz in mi stoji ponoči motor zunaj (služba pač)mi včasih noče vžgati.Več ali manj rešim ta problem tako da izklopim kontakt in ponovim da mi ponovno vbrizga gorivo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov en lep pozdrav. Ali mi zna kdo svetovati, ker mi motor noče vžgat :headbang: Po enem tednu sem hotel neredit en krog, pa noče vžgat. Akomulator je OK (vsaj bil je, dokler ga nisem spraznil :headbang: in ga sedaj polnim). Kaj bi blo lahko narobe?

Po vseh težavah, ki jih berem tukaj sem pa tut jest šel z velikim strahom probat užgat mojo hondo in to po treh tednih mirovanja.

Pa lahko rečem da je brez problema kresnla... :naughty: je pa res da sm dal dvakrat kontakt da je črpalka napolnila, ker prvič je nisem slišal ko se je ravno en mimo peljal.

no potem sva pa šla šeen krog od 70 km in še vedno dobro gre :kva2:

Popravljeno . Popravil grdi racek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no potem sva pa šla šeen krog od 70 km in še vedno dobro gre :kva2:

No, sva že dva, le da sem jo jaz zakuril po enem mesecu mirovanja (služba :whistle: ) dal samo enkrat kontakt in rezultat:..... :worship: :worship: pali ku pr norcih! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!