Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

:yawn:

Tole

:hmm:

:headbang:

mah nč - bolš bo da sm

:xx:

pa bom vseeno (samo tistim, ki se še trudite

tako ali drugače dopovedati .. pač kapavem .... )

Broj Jedan pravi:

"Tepcu ne moreš razložiti ničesar, saj to ni stanje zavesti,

ampak je mikrobiološko stanje organizma."

:grim

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se še mal potrudi, teh na ič je mnogo več.

Maš šipce,ki se noben ne piše na ić,pa makedonce tud ni skor nobenga na ić. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se še mal potrudi, teh na ič je mnogo več.

jaz bi pol še razne raušle, XXXXXgerje, vogrine in podobne vn zmetal... to je vse nekakšna avstro-ogrska zalega... nimajo kaj tu delat, tu je Slovenija - etnično čista, moralno neoporečna, s popolnimi tc-trgovci in brezmadežnimi udeleženci v prometu!

eden od priimkov zgoraj je iz moje žlahte, onadva bolj švabska pa od dveh velikih prijateljev :-)

smo pa vsi kolkotolko prilagojeni, tak da se nam po mojem lahko tudi skozi ali čez prste pogleda?

aja, če že -iče vn mečete, bi jaz rekel "NE dirajte nam Petra Janč-ič-a!"

(še en ciničen post brum bruma... kaj pa drugega še preostane - v naslednjih letih se bodo, predvidoma, itak še velike pizdarije dogajale... čistke "za neučinkovitost minulega desetletja in pol". Groza bo, vam povem. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu dan za cviček :grim

kaj pa je to "cviček"

:blink:

... bi jaz rekel "NE dirajte nam Petra Janč-ič-a!"

Kdo pa je Pjotr Yantschitsch?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je to "cviček"

:blink:

Neka dolenjska kislica z mild alkohola. Če to psu na rep vliješ, tri dni skup tuli kot jesihar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neka dolenjska kislica z mild alkohola. Če to psu na rep vliješ, tri dni skup tuli kot jesihar.

Joj,joj joj,joj, kaj si naredil :slap: :slap:

Zaprl si si pot na dolenjsko za naslednjih nekaj let.......dokler ne pozabimo....če bomo to sploh lahko pozabili...

Za take besede smo včasih late iz ograje ruvali......in tekli za tistim, ki je podvomil o cvičku... :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj,joj joj,joj, kaj si naredil :slap: :slap:

Zaprl si si pot na dolenjsko za naslednjih nekaj let.......dokler ne pozabimo....če bomo to sploh lahko pozabili...

Za take besede smo včasih late iz ograje ruvali......in tekli za tistim, ki je podvomil o cvičku... :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Itak nimam namena k vam hodit. Pri nas te samo policaji kontrolirajo na cesti. Pri vas pa še policija nima mira pred vami.

Mimogrede, a so za Strojane Predjamske že našli novo graščino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale FW: mail sm dobu pred kratkim:

To:

<PS-SNS@dz-rs.si>

Subject:

NOVINARSKA KONFERENCA PS SNS

Spoštovani,

danes je imela Poslanska skupina SNS novinarsko konferenco na temo "Ali RTV Slovenija in država ščitita zločince in zločin?" na kateri smo spregovorili o čudnem

ravnanju državnega tožilstva v zvezi z družino Strojan.

Na žalost je bila udeležba na naši novinarski konferenci majhna, saj je večina medijev, ki so polni hvale o Strojanovih (RTV, Delo, Dnevnik, POP TV,...), našo

novinarsko konferenco bojkotirala. To žal ne kaže na pretirano željo medijev po objektivnem obveščanju javnosti, kar pa me ne preseneča več.

Ker pa je čas, da se preneha družino Strojan prikazovati kot žrtev rasne in nacionalne nestrpnosti, vam v priponki pošiljam pisni poslanski vprašanji, ki sem jih

naslovil na ministra za pravosodje Republike Slovenije glede odstopa tožilcev od pregona v primerih storitve kaznivih dejanj in sodbo v kateri je sodišče razsodilo,

da se obtožba proti nekaterim članom družine Strojan zavrne, ker je tožilec odstopil od pregona.

Ob tem bi vas želel opozoriti samo na sledeče dejstvo: zadeva je ležala v tožilskih predalih od leta 1994 pa do leta 2000 (sodni zaostanki); zanimivo pa bi bilo tudi

izvedeti, kaj vse je botrovalo temu, da je zadeva na odločitev čakala kar šest let.

Zmago Jelinčič Plemeniti

... in v prilogi je bila med drugim tudi ta priponka:

...

Če se adminom zazdi, da sem s tem postom prekršil komu kakršnokoli pravico, vas naprošam, da ta post zbrišete.

post-9549-1165570745_thumb.jpg

post-9549-1165570763_thumb.jpg

post-9549-1165570815_thumb.jpg

post-9549-1165570871_thumb.jpg

post-9549-1165570882_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Gichin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(še en ciničen post brum bruma... kaj pa drugega še preostane - v naslednjih letih se bodo, predvidoma, itak še velike pizdarije dogajale... čistke "za neučinkovitost minulega desetletja in pol". Groza bo, vam povem. )

Sodišče v Hagu in Nurnbergu, pa bo imelo dela čez glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi... a poiščemo še zadeve proti Plemenitemu, ki so zastarale ali bile kakorkoli drugače zavlačevane itd? Aja, saj res - tisto je pa zarota proti njemu, ker nič ni res .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi... a poiščemo še zadeve proti Plemenitemu, ki so zastarale ali bile kakorkoli drugače zavlačevane itd? Aja, saj res - tisto je pa zarota proti njemu, ker nič ni res .)

To so žalostne, toda žal resnične pizdarije, ki se v eni pravni državi ne bi smele dogajati.

Pa jih počeli Strojani ali "Plemeniti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi... a poiščemo še zadeve proti Plemenitemu, ki so zastarale ali bile kakorkoli drugače zavlačevane itd? Aja, saj res - tisto je pa zarota proti njemu, ker nič ni res .)

Čist nč ne zagovarjam Plemenitega.... sam tokrat ma pa po mojem prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak nimam namena k vam hodit. Pri nas te samo policaji kontrolirajo na cesti. Pri vas pa še policija nima mira pred vami.

Mimogrede, a so za Strojane Predjamske že našli novo graščino?

Gotenica,kjer so pregledovali policaje nima nobene zveze z dolenjsko (registracija LJ).Tudi grosupeljski konec in tam do ivančne Gorice je le proti dolenjski, ne pa čisto na dolenjskem. Edino po naglasu malo, recimo...

Glede Strojanov moraš pa ablast vprašat. Oni so zaj...li,ipa bodo morali tudi rešiti problem.

Sicer pa grem tudi jaz na vaš konec samo bolj službeno,sploh odkar belokranjci pridelujejo boljše vino,kot sem ga dobil gori na vašem koncu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sicer pa grem tudi jaz na vaš konec samo bolj službeno,sploh odkar belokranjci pridelujejo boljše vino,kot sem ga dobil gori na vašem koncu..

Dans si pa vredi na hece. Ali si ti sploh kdaj poizkusil Naše Vino? Tisto s Kalvarije, Svečine, Gaja? Tisto, ki se napiše z veliko začetnico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans si pa vredi na hece. Ali si ti sploh kdaj poizkusil Naše Vino? Tisto s Kalvarije, Svečine, Gaja? Tisto, ki se napiše z veliko začetnico?

Angara?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans si pa vredi na hece. Ali si ti sploh kdaj poizkusil Naše Vino? Tisto s Kalvarije, Svečine, Gaja? Tisto, ki se napiše z veliko začetnico?

Ys

ga nism .. pa kakega druziga tudi ne

in mislim, da nisem ničesar zamudiw ..

Cocktajezakonpress

:yea1:

A

sploh maste na Dolenjskem ali Štajreskem Cockto?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ys

ga nism .. pa kakega druziga tudi ne

in mislim, da nisem ničesar zamudiw ..

Cocktajezakonpress

:yea1:

A

sploh maste na Dolenjskem ali Štajreskem Cockto?

:?

Ma cockta je presladka. K štajerska vina :BUA:

Cvick oz. cvile oz. cvizl je pa ravno prav kisu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si ti sploh kdaj poizkusil Naše Vino? Tisto s Kalvarije, Svečine, Gaja? Tisto, ki se napiše z veliko začetnico?

:grim Če se bom pa s tabo še dolgo družo, pa bom še samo vedel kaki je okus špricera narejenega iz Coca Cole in kisle vode. :P

Šmarnica :D

Tota pa ti naredi noro glavo. Lahko postaneš celi Strojan. :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!