Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

Kakšne barve T-Maxa imaš pa ti naročenega? Tale črn z akrapotom je hud.

Barva je Stealth metal. takšnega sem naročil, glede na vreme pa bi mi bilo danes vseeno za barvo, samo da bi ga imel :headbang: .

T-max 2008

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barva je Stealth metal. takšnega sem naročil, glede na vreme pa bi mi bilo danes vseeno za barvo, samo da bi ga imel

Glede na vreme? Od kod pa si, tukaj na Gorenjskem je ta teden bolj ena žalost od vremena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme? Od kod pa si, tukaj na Gorenjskem je ta teden bolj ena žalost od vremena...

S prelepe Štajerske :) , kjer zadnja dva dneva NI deževalo.

Sem pa našel še en izpuh za T-maxa, ki je po moji oceni lepši :naughty: , ker je manjši. Moti me samo da je po tehničnih podatkih v primerjavi s Akrapovič izpuhom

glasnejši od originala (Akrapovič navaja enako glasnost).

Arrow

min_2864_Yamaha%20T-MAX%20500%2008%20Thunder%20titanium%201.jpg

za primerjavo še Akrapovič

d777b76bad32c3cea4ec549e70dad89c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa našel še en izpuh za T-maxa, ki je po moji oceni lepši :naughty: , ker je manjši. Moti me samo da je po tehničnih podatkih v primerjavi s Akrapovič izpuhom

glasnejši od originala (Akrapovič navaja enako glasnost).

MIVV

post-1797-1207861347_thumb.jpg

post-1797-1207861376_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tabela.

Mislim, da je nekje na njihovi strani tudi primerjalni test zmogljivosti pred in po menjavi...

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živčen sem... :headbang:

vreme je v k*rcu, kle me rajcate z Akrapoviči & Co. in ker se ne morem vozit me dnar žuli. Ne vem a počakam Valentina, da zrihta in poroča končne rezultate al se kr vržem v stroške.

P.S. Akrapo mi je na T-Maxu lepši kot ostali in si ga želim tudi za Nexusa. Ja, vem da sanjam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj ugodnih ponudb sem zasledil na www.moto.it, pa me zanima, če kdo tukaj na forumu govori italijansko in bi mi pomagal pri nakupu skuterja v Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči so mi u Ljubljani (Zvonarska-Prule) ukradli skuter Honda Pantheon 150, srebrne barve. Če ga bo kdo kje kdaj vidu, naj mi prosim sporoči. Zgleda približno tako, s tem da ima montirano plato za Givi kovček.

post-16124-1208164901_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudiča, a Honde tud kradejo :xx: Upam da ga kmalu najdeš nepoškodovanega in nepredelanega. Je pa problem ker ni več "mej" in je po časopisih zadnje čase zaslediti veliko romunov ki vozijo ukredene skuterje predvsem iz italije domov.

T-max je res lep, funkcionalen predvsem za daljše relacije kjer je pomembna konstantna potovalna hitrost, je pa po mojem mnenju malo okoren za mestne manevre. Sem bil na sejmu v celju in me Gilera 800 sploh ni zanimala, je bila pa toliko bolj zanimiva Aprilia Sprostcity 250, to bi pa res mel za vozit. Skuter je presenetljivo kratek oz za noge ni nič večl prostora kot pri moji hondi, mogoče celo manj. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za normalno vožnjo po mestu s šviganjem med avtomobili (angl. filtering) je T-Max odličen. Če gre z motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si pa omislu nove gume.

na njih piše ....MADE IN SERBIJA.... :naughty:

:eek: Kaj si pa to kupil? Si si pa privoščil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Kaj si pa to kupil? Si si pa privoščil :slap:

Jetman, se mi je kar zdelo, date bo zanimal, kaj imam za eno zadevo.

obiličevo ni...

trayal ni.....

rumaguma ni....

tigar ni...

je pa miškolin pilot sport, verjetno narejena v eni od teh tovarn.... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si pa omislu nove gume.

na njih piše ....MADE IN SERBIJA.... :naughty:

Koliko sem seznanjen z gumami za maxsije vem da so najugodnejše za svojo kvaliteto SAVA . Moreš pa to vedeti da te slabe gume lahko stanejo celo življenje. Jaz sem pred leti montiral sicer novo gumo samo da je del časa ležala v skladišču in nisem preveril leto izdelave se je poleti segrela od dalše ture in je popokala kot stara žoga. Zato kakšen euro več pa si ziher. L.P. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D

Delajo jih v tovarni Tigar, pred nekaj leti je Michelin vložil nekaj denarja v tovarno v Srbiji s časoma pa bodo postali 100 % latnik Tigar Tyres. Za michelin pa delajo le motorske pnevmatike.

Zdaj se lahko pohecaš, da voziš Tigar :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko sem seznanjen z gumami za maxsije vem da so najugodnejše za svojo kvaliteto SAVA . Moreš pa to vedeti da te slabe gume lahko stanejo celo življenje. Jaz sem pred leti montiral sicer novo gumo samo da je del časa ležala v skladišču in nisem preveril leto izdelave se je poleti segrela od dalše ture in je popokala kot stara žoga. Zato kakšen euro več pa si ziher. L.P. :?

cene so približno kar podobne.

sem pa na atlantiku imel zadjo gumo sava mc 28.

kadar sem nabasal v kakšno jamo, mi je moped kar nekaj časa švinglal po cesti.

sem že mislu, da je kaj s ciklistiko narobe.

ko sem pa zamenjl gume(avon), je pa blo spet vse uredu. :blink:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sedaj je tudi Leo Vince namontiran.

Prvi občutki so dobri, pa tudi zvok. :P

V kratkem bom povedal kaj več, ko malo bolje stestiram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sedaj je tudi Leo Vince namontiran.

Prvi občutki so dobri, pa tudi zvok. :P

V kratkem bom povedal kaj več, ko malo bolje stestiram...

Daj bodi dober pa kako fotko daj na net ,da vidim kako zgleda :) :Pa kolk te je to stalo in kje si nabavil, ker mene tudi mika. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sedaj je tudi Leo Vince namontiran.

Prvi občutki so dobri, pa tudi zvok. :P

V kratkem bom povedal kaj več, ko malo bolje stestiram...

Čakamo poročilo.

Po drugi strani pa fantje jaz ga IMAM :yea1: :kva2: . Po malih zapletih s dobavo je sedaj prišel svetlo srebrn.

Gledam vremensko pa sem .... :headbang: :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!