Skoči na vsebino

BMW R 1200 R


Špilferderber

Priporočene objave

Cena je zelo dobra, pojdi na ogled, vzemi št. šasije in preveri pri Avtovalu (če je bil tam servisiran) kako je z motorjem. Načeloma dajo te podatke in je najbolj ziher. Pa koga, ki pozna šibke točke BMWjev vzemi s sabo pogledat zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cart, dobra ideja ja!

 

Sarcasm off - Snecer je sicer ta glavni brigadir v boju proti BMWju tle gor, bi ti znal pa kšn drug boljš svetovat okrog polulanih kardanov. Vprašaj v temo od BMW - tele nobeden ne bere, ker sm edini trot s tem motorjem tuki gor jst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je zelo dobra, pojdi na ogled, vzemi št. šasije in preveri pri Avtovalu (če je bil tam servisiran) kako je z motorjem. Načeloma dajo te podatke in je najbolj ziher. Pa koga, ki pozna šibke točke BMWjev vzemi s sabo pogledat zadevo.

 

 

Če smo že tu, kaj bi naj bile šibke točke bmw-ja, oz. tega dotičnega modela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no.... je že doma :D

 

Testna vožnja opravljena včeraj, in lahko samo povem da je bilo čudovito :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no.... je že doma :D

 

Testna vožnja opravljena včeraj, in lahko samo povem da je bilo čudovito :D

 

Čestitam, kupil si odličen motocikel, ki se mu leta še dolgo ne bodo poznala. :OK:

Stranski efekt je pa ta, da bo Bela Strela postala tvoj največji fan :kva1: ....ampak ne sekiraj se preveč, lahko bi bilo tudi slabše  :grim  :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sem vesela zate k si kupu najboljši motor k je trenutno na trgu - zaradi ful popularnega GSa se mu godi res velika krivica. Udoben je ravnotako, sploh če mu daš gelirat sedež. Pelje se pa po cesti prlibližno še enkrat boljš kot GS (pa ma tut tri konje več in na semaforju vsazga GSarja požre, če te kej tolaži :whistle:  :D  :D ). Ampak to dopovedat majmunom, katerih GS nikoli ni videl makadama... :slap:  In drugačno prestavno razmerje... 

 

Zdej maš en manjši problem - ne boš se ga mogu naužit, po dva servisa na leto, usak evrček u benz (in olje, bohpomagi, mal pa že, čekiraj na 1000 km, dotakaj če je pod max črto, da se bo dobro hladil), hude traume ob deževnih vikendih... 

 

Sem pa tut mal sitna k nisem več edina s to legendo na forumu.  :grim  Eniwej, dobrodošel v klubu.  :010  Natančne vtise z vožnje prosim pa povej kdaj mamo ustanovni sestank  :lol:  

 

No, še kakšne zanimive detajle lahko deliš z nami...  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fajn fajn :D

 

aja, pa akrapovič tud fajn ropota :D

 

saj, da se ga ne bom mogel naužit že vem :D ... drugače pa vidim da bo že prvi vikend najbrž deževni vikend :(

 

...včeraj sva s kolegom ruknila 130km in lahko samo povem da je bilo fantastično :OK:

 

za ustanovni sestanek pa kar ti povej. Ker kolikor vidim si ti v tej temi BIG BOSS  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, ta vikend bo mal drek ampak bohpomagi, bo pa nasledn bolj sladek.

 

Eh, big boss - sama seb sm šef :lol: Poveš kakšne vtise z vožnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma čuj, pri nas niti ni bil tako slab vikend kot se je govorilo :D ... smo bili tako zaposleni z furanjem, da se sploh na forumu nisem uspeljaviti :D

 

... občutki in vtisi nso fenomenalni. Ni mi žal za nakup tega mopeda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno sem vedla, da ne boš pisal pred dežjem. Si se navozil, a?

 

Kej več povej no, kaj tako škrtariš ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno sem vedla, da ne boš pisal pred dežjem. Si se navozil, a?

 

Kej več povej no, kaj tako škrtariš ;)

 

A dej, je prav težko verjet, da se eni dejansko vozijo, ne pa sam čepijo na MS ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je zelo dobra, pojdi na ogled, vzemi št. šasije in preveri pri Avtovalu (če je bil tam servisiran) kako je z motorjem. Načeloma dajo te podatke in je najbolj ziher. Pa koga, ki pozna šibke točke BMWjev vzemi s sabo pogledat zadevo.

A nima BMW baze servisiranja in se da zgodovino preveriti neglede na to kje je bil servisiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem torej jaz tretji?

 

Od včeraj v moji lasti:

- BMW R1200 R

- letnik 2011

- prevoženih 3.500 km

 

Danes odpeljal spoznavnih 150 km :OK:.

Prej 8 let vozil Hondo CBF 600SA in je kar sprememba. Vibracij agregata pri Hondi sploh ni bilo čutiti tako, da sem se kdaj spraševal, če motor sploh teče :) .

No pri BMW-ju o tem ni dvoma .) in je super.

post-8529-0-75422500-1371913455_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo čestitaaammm! Sej prihajate k pameti :lol: Zdej pa lahko počas že srečanje organiziramo B)

 

Mislim, da boš zadovoljen, js ga mam vsak dan rajši! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

pozdrav

gotovo kdo ve, ali se je prodaja bmw r 1200 ustavila, in prodajajao zgolj še ninet kot roadstarja, ali se pripravlja kaj podobnega

 

in mojstri, ki vedo vse, ali je kateri od yamah primerljiv po lastnostih z zgoraj omenejenim bmw jwm

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živeli,mene pa zanima,če je kakšen lastnik tega lepega motorčka,ki je visok okol 190cm.Kako se počuti na daljši furi,še posebej,če sta na motorčku v dveh.

Eden se prodaja,l.2008,sem šel na ogled,vendar sem samo sedel na njemu,majster,ki ga prodaja zaradi dežja ni hotel dati kroga,tako,da nekih informacij o udobnosti tega motorja nimam,je pa vsaj ta prva informacija,ko sem sedel na njemu bila kar presenetljivo pozitivna.

Hvala za odgovore,ki mi bodo pomagali pri odločitvi.

Aja,vem,da bi mi bolj pristajal kakšen potovalni enduro,glede na mojo višino,sam budget je 8.000€,želim motor z 1000+cmm in najraje bi ostal na BMW-ju,GS-i rabljeni,z ogromno kilometri so še vedno predragi,drugo pa mi ne diši kaj preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živeli,mene pa zanima,če je kakšen lastnik tega lepega motorčka,ki je visok okol 190cm.Kako se počuti na daljši furi,še posebej,če sta na motorčku v dveh.

Eden se prodaja,l.2008,sem šel na ogled,vendar sem samo sedel na njemu,majster,ki ga prodaja zaradi dežja ni hotel dati kroga,tako,da nekih informacij o udobnosti tega motorja nimam,je pa vsaj ta prva informacija,ko sem sedel na njemu bila kar presenetljivo pozitivna.

Hvala za odgovore,ki mi bodo pomagali pri odločitvi.

Aja,vem,da bi mi bolj pristajal kakšen potovalni enduro,glede na mojo višino,sam budget je 8.000€,želim motor z 1000+cmm in najraje bi ostal na BMW-ju,GS-i rabljeni,z ogromno kilometri so še vedno predragi,drugo pa mi ne diši kaj preveč.

Probaj K-aja za potovanje v dvoje se skrije vsak R model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!