Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Pivka, štej me zraven (+1), razen če bo v soboto dež, potem gremo v gore 4.10.209.

Pa ne prezgodaj štartat.

lp,kvant

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne zalomi z vremenom, da bi se trgatev pri babici prestavila iz sobote na nedeljo, potem sem zraven (sam).

Pa tak mimogrede... eni že majo popuste za Nolan... sicer sem še v službi, zato pa sem poslal tiste, ki več niso, v šoping... N43 air v črno-beli kombinaciji me že čaka :yea1::kva2: na varnem pred potencialnimi kupci, saj je bila zadnja v moji velikosti. Bemti, pa je spet šel moj draggin jeans po gobe :wacko: , bo počakal do pomladi in toplejšega vremena v trgovini, če ne bo njegova cena med zimo shujašala v tem stilu, kot shujša Nolanu jeseni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne zalomi z vremenom, da bi se trgatev pri babici prestavila iz sobote na nedeljo, potem sem zraven (sam).

Pa tak mimogrede... eni že majo popuste za Nolan... sicer sem še v službi, zato pa sem poslal tiste, ki več niso, v šoping... N43 air v črno-beli kombinaciji me že čaka :yea1::kva2: na varnem pred potencialnimi kupci, saj je bila zadnja v moji velikosti. Bemti, pa je spet šel moj draggin jeans po gobe :wacko: , bo počakal do pomladi in toplejšega vremena v trgovini, če ne bo njegova cena med zimo shujašala v tem stilu, kot shujša Nolanu jeseni.

Kje majo ze popuste? Tudi jest mam ogledano eno 103 :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivka, štej me zraven (+1), razen če bo v soboto dež, potem gremo v gore 4.10.209.

Pa ne prezgodaj štartat.

lp,kvant

Izlet je v nedeljo 4.10.2009 v primeru lepega vremena. Štart iz CE proti pivki ne bo pred 9:30-10:00 uro.

Če se ne zalomi z vremenom, da bi se trgatev pri babici prestavila iz sobote na nedeljo, potem sem zraven (sam).

Pa tak mimogrede... eni že majo popuste za Nolan... sicer sem še v službi, zato pa sem poslal tiste, ki več niso, v šoping... N43 air v črno-beli kombinaciji me že čaka :yea1::kva2: na varnem pred potencialnimi kupci, saj je bila zadnja v moji velikosti. Bemti, pa je spet šel moj draggin jeans po gobe :wacko: , bo počakal do pomladi in toplejšega vremena v trgovini, če ne bo njegova cena med zimo shujašala v tem stilu, kot shujša Nolanu jeseni.

Glej zgoraj (izlet je v nedeljo 4.10) :hmm:

Ker je park vojaške zgodovine v oktobru odprt med 10 in 15 uro, računam da bi tja prišli okoli 12 ure. Za hrano (v primeru da se odločimo za kosilo) se bomo sproti dogovorili (brez rezervacij). Počakam do četrtka ter Vam javim koliko se Vas je prijavilo, lahko pa tukaj napišete kdo je 100%. Zaenkrat je nekaj interesa :)

N43 mora biti rumeno-črna ali belo-rdeča pa debata naj gre v temo moj maxiscooter ker je tule :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prisoten . Kje se bom z vami dobil se bomo še dogovorili. Uf to pa bo kratka fura a za mesec oktober kar uredu.

Se slišimo oziroma smo v kontaktu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi zraven 100%:yea1: in še eden novi maxsist moj sosed. Počakala bova na Trojanah zato napišite ob kateri uri se dobimo v nedeljo tam ali pa če še kdo gre iz Koroške se lahko dobimo tu nekje v SG in gremo skupaj, kontaktirate pa na moj PM če je kakšen interesent do Trojan in naprej.

Za to nedeljo 27.9. 09 pa moram povedat da sem naredil ogromno km po primorski ter nazaj skozi A , vreme pa je bilo fantastično ,škoda da nisem imel zraven kopalk ter kratkih hlač.:blush: Škoda da nisem vedel Maxsiscooter da si na turi ali pa te kje srečal pa čeprav sem bil na Marezigah na tem umetnem jezeru malo kontrolirat prijatelja ob ribolovu. Na naši strani pa sem srečal kar nekaj neznanih maxsistov večji del I. Tista turca še drži ko sva se zmenila da me popelješ malo po širšem krogu obale, jaz pa sem ti tako že omenil kam te kontra povabim.:whistle:

Ali je morda kdo za to da jo po ogledu v Pivki še potegnemo do obale na kavico in domov?:kava::ninja: V tem premeru pa bi iz Trojan morali štartat najkasneje ob 9.30h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je morda kdo za to da jo po ogledu v Pivki še potegnemo do obale na kavico in domov?:kava::ninja: V tem premeru pa bi iz Trojan morali štartat najkasneje  ob 9.30h.

Jaz sem tudi za to, da spijemo vsaj :kava:   kje na obali...  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nisem za kavico na Obali. To, da preveč kilometrov na skupni vožnji naredi več slabe kot dobre volje, je že bilo dokazano. Zraven tega pa zdaj zjutraj ni več tako toplo, da bi lahko navsezgodaj varno štartali, zvečer pa je tudi tema in mraz še preden prav pomislimo na to. Moje mnenje pač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, če mi lahko sporočite kdaj približno računate prispeti v Pivko.unsure.gif

Moja ideja bi bila ,da zjutraj jaz štartam z scooterjem v Lipico ,kjer imajo DAN ODPRTIH VRAT . Žena in sin pa bi šla za menoj z avtom. Okoli 12 ure ali prej bi se onadva vračala saj ta mali še spi čez dan , jaz pa jo mahnem proti Pivki na srečanje. trance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vozimo po avtocesti kateri gremo iz smeri celja in okolice upam da ne

UPAM da NE !!:glare:

Ker nimam vinjete !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da NE saj ni cilj priti čim prej temveč druženje in uživanje v vožnji PO TA STARI CESTI.unsure.gif Malo se bo vozilo malo ogledovalo okolico pa kak kofetekcoffee.gif ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPAM da NE !!:glare:

Ker nimam vinjete !

Da bi spustili ven tiste lepe ovinke čez Trojane?! Ne, hvala!

Ni mi pa čist jasno kak boste brez vinjet prišli od Trzina na drugo stran Ljubljane v smer Postojne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se da desno zavijemo v Dommžalah da prideš na tisto cesto ki gre iz Litije proti ljubljani.Pol prideš v črnuče pa tam mimo bazena laguna al kako se po novem reče in čez Ježico in čez center Ljubljane in na drugo stran proti Vrhniki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi spustili ven tiste lepe ovinke čez Trojane?! Ne, hvala!

Ni mi pa čist jasno kak boste brez vinjet prišli od Trzina na drugo stran Ljubljane v smer Postojne...

Po "stari" cesti čez Črnuče, samo malo dlje traja :headbang: .

Glede nato da se Vas je večina javila predlagam naslednje:

Štart iz CE ob 9:30-9:45. Dobimo se na OMV črpalki na Mariborski cesti pri Opel salonu (tam kot zadnjič). Na Trojanah smo okoli 10:15-10:25, kjer se nam pridružijo "Korošci", skupaj nadaljujemo proti Lj kjer bi bili predvidoma okoli 11:00. @Drejči povej kje se dobimo?

Nato pa proti parku vojaške zgodovine v Pivko (okoli 12:00), kjer se nam pridruži @Maxiscoterist. Upam da vam je časovni okvir O.K.

Glede vračanja domov pa se dogovorimo v pivki, glede nato koliko bo ura (nekateri ste omenili izlet do obale, meni mogoče malo "preveč" :whistle: do Lipice bi pa šel :photo: ). Cilj ni narediti "veliko" km pač pa se lepo imeti in kakšno reči za "zaključek".

P.S. zaenkrat so se "prijavili": @Valentin, @Drejči, @X-Raider, @Pelikan, @Taliban, @Matic7, @Petek123, @Kvant, @Maxiscooter, tako da nekaj nas bo. Žal se nista oglasila @Zvone500 in @Maxislavc. @Debitel in @Det3 pa se žal ne moreta udeležiti vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po "stari" cesti čez Črnuče, samo malo dlje traja :headbang: .

Glede nato da se Vas je večina javila predlagam naslednje:

Štart iz CE ob 9:30-9:45. Dobimo se na OMV črpalki na Mariborski cesti pri Opel salonu (tam kot zadnjič). Na Trojanah smo okoli 10:15-10:25, kjer se nam pridružijo "Korošci", skupaj nadaljujemo proti Lj kjer bi bili predvidoma okoli 11:00. @Drejči povej kje se dobimo?

Nato pa proti parku vojaške zgodovine v Pivko (okoli 12:00), kjer se nam pridruži @Maxiscoterist. Upam da vam je časovni okvir O.K.

Glede vračanja domov pa se dogovorimo v pivki, glede nato koliko bo ura (nekateri ste omenili izlet do obale, meni mogoče malo "preveč" :whistle: do Lipice bi pa šel :photo: ). Cilj ni narediti "veliko" km pač pa se lepo imeti in kakšno reči za "zaključek".

P.S. zaenkrat so se "prijavili": @Valentin, @Drejči, @X-Raider, @Pelikan, @Taliban, @Matic7, @Petek123, @Kvant, @Maxiscooter, tako da nekaj nas bo. Žal se nista oglasila @Zvone500 in @Maxislavc. @Debitel in @Det3 pa se žal ne moreta udeležiti vožnje.

Sem vam kar "folš" glede tegale, ampak me žal ta vikend ni, zato sem tud odjavil motor. Uglavnem mejte se max, pa po pameti, ceste so začele drset, ni več pravih temperatur, pa še veliko je prahu in umazanije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po "stari" cesti čez Črnuče, samo malo dlje traja headbang.gif .

Glede nato da se Vas je večina javila predlagam naslednje:

Štart iz CE ob 9:30-9:45. Dobimo se na OMV črpalki na Mariborski cesti pri Opel salonu (tam kot zadnjič). Na Trojanah smo okoli 10:15-10:25, kjer se nam pridružijo "Korošci", skupaj nadaljujemo proti Lj kjer bi bili predvidoma okoli 11:00. @Drejči povej kje se dobimo?

Nato pa proti parku vojaške zgodovine v Pivko (okoli 12:00), kjer se nam pridruži @Maxiscoterist. Upam da vam je časovni okvir O.K.

Glede vračanja domov pa se dogovorimo v pivki, glede nato koliko bo ura (nekateri ste omenili izlet do obale, meni mogoče malo "preveč" whistle.gif do Lipice bi pa šel trance_29_photo.gif ). Cilj ni narediti "veliko" km pač pa se lepo imeti in kakšno reči za "zaključek".

P.S. zaenkrat so se "prijavili": @Valentin, @Drejči, @X-Raider, @Pelikan, @Taliban, @Matic7, @Petek123, @Kvant, @Maxiscooter, tako da nekaj nas bo. Žal se nista oglasila @Zvone500 in @Maxislavc. @Debitel in @Det3 pa se žal ne moreta udeležiti vožnje.

kje pa je pumpa pri opel salonu omv a ni tista pumpa mol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je pumpa pri opel salonu omv a ni tista pumpa mol

:headbang: Ja imaš prav bencinski servis MOL, saj @Taliban in @Pelikan tako vesta kateri BS sem imel v mislih :whistle:, @Matic7 ga bo pa tudi našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!