Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Zvone500 priključim se Vam v Šempetru na Petrolovem BS. Še velja ob 11:00 uri?

Če ne drugače pridi do Šempetra na Petrolovo bencinsko postajo (ob 11:00 uri bomo tam) in gremo od tam naprej skupaj.

Zbor je 2.9.2006 ob 12:00 uri v Vačah (geoss). Pa še eno vprašanje zate Beno sicer malo mimo teme; ali si v začetku avgusta bil v CE? Zanima me zato ker mislim da sem te videl (in sicer glede na to da se ukvarjaš s dirkanjem in veš kaj sodi na dirkališče in kaj na cesto) pejati po zadnjem mimo gostišča :nono: , kar se mi seveda ne zdi primerno. Sploh ne od tebe. Razumel bi to od "drugih" postavljačev, od ljudi ki pa se vsaj malo ukvarjajo s moto športom pa vsaj jaz pričakujem da na "cestah" dajejo zgled ostalim :? s primernim obnašanjem v prometu.

LP

U Celju sem biv s skuterjem prvič ta vikend v nedeljo na drag showu pa tut sm biv ves čas na dveh kolesih. Tko da "it wasn't me" :D S tem se mal lepš vozm k pa s stalkerjem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Žal je moj Scarabeo še vedno na prisilnem počitku v servisni delavnici Autocommerca Prižiga se lučka za EFI, kakor pravijo ni nič hudega. Ali je akumulator ali 'reglar'. Zelo mi je žal za jutri - pa še kdaj drugič

Lepo se imejte in prav lep pozdrav vsem maksiskuteristom Lado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloo

banda ,savinjska,pri malgaju vas bom čakal do cca 11.20,nato odrinem,

črnega burgmana ima lastnik gostilne RAČIČ,to je Račičev Tine,

lp candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nas...smo že doma...par utrinkov iz geossa in vožnje po dolenjski...

skuterist...v upanju da si naslednjič z nami ti želim čim prejšnje okrevanje :)

še ena

...

post-10717-1157219147_thumb.jpg

post-10717-1157219656_thumb.jpg

post-10717-1157219785_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki smo se skup vozil proti Lj. se žal nismo mogli poslovit, ker sem malo pred Lj. zavil na črpalko, pa še Metod je bil z mano. Vas pa pozdravljam prek spleta. Blo je fajn in mormo še kdaj ponovit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nas...smo že doma...par utrinkov iz geossa in vožnje po dolenjski...

skuterist...v upanju da si naslednjič z nami ti želim čim prejšnje okrevanje :)

še ena

...

Ja žal mi ga je zagodlo v najbolj neprimernem trenutku :devil:

Danes sem že O.K

FUL DOBER IZLET

UPAM DA BO VREME SLUŽILO DA PONOVIMO...ŠE LETOS

LEP POZDRAV VSEM

SYMRIDE!!!!!

Verjamem da je bil izlet dober zato mi je še toliko bolj žal. Dajte še en datum, saj bo september še lep, tako da se pridružim vsaj naslednjič.

LP

P.S na sliki sem opazil dva Atlantica, a sta Sprinta? (kdo s foruma - dajte napisat v moj maxiskuter)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal našega najbolj nadarjenega potopisca ni bilo z nami, se bom pa zato jaz skušal malo potruditi .)

Maksiskuteristi iz osrednje Slovenije smo bili dogovorjeni ob 11.15 pri Ruskem carju na Dunajski cesti v Ljubljani. Jaz sem prišel tja kot četrti, čakali pa so me že MSJR, ki si je mimo grede kar takoj čestital za odlično izbiro datuma zaradi prekrasnega sončnega vremena :worship: , Valentin in Metod. Med čakanjem na zadnjega člana naše četice smo si na hitro izmenjali nekaj informacij glede naših maksiskuterjev.Ko se je pripeljal še Maksiskuter, smo se odpeljali čez Črnuče in Šentjakob po zasavski cesti proti Sp. Hotiču, kjer smo zavili levo proti Vačam. Tu se cesta zoža in naprej je portebno nekoliko bolj previdno.

Na Geos smo se pripeljali ob 12.15, kjer nas je že čakal Candalinni. Nismo se še dobro usedli, ko so se pripeljali kolegi s Savinjske doline, nato pa še iz MB in tudi Koroške. Vseh skupaj se nas je na Geosu zbralo 16 maksiskuteristov in sopotnic, na 12 skuterjih. Zvone500 nam je postregel s super borovničkami :OK: Sledilo je obvezno slikanje, meni je pa uspelo s seboj vzeti dva prazna kompleta baterij za fotoaparat :slap: Še zdaj ne vem kako mi je to uspelo :wacko: Žal se je že na Geosu poslovil Candalinni. Ostali smo se sicer ne najbolj uspešno dogovorili, da se dobimo na Vačah v gostilni na pijači. Po nekaj čakanja in obrčanja smo se le dobili v gostilni na Vačah (imena žal ne vem), kjer smo se pod kozolcem ob kavi in ostalih brezalkoholnih napitkih dogovorili o nadaljevanju naše poti. Predlogov je bilo kar nekaj, na koncu pa smo se odločili, da gremo do Otočca.

Mahnili smo jo nazaj v dolino proti Litiji, čez Bogenšperk proti Trebnjem, kjer smo se za nekaj časa poslovili od Zasavja in pričakala nas je s spncem obsijana Dolenjska. Ves čas do Novega mesta smo se vozili po stranskih cestah, nikamor se nam ni mudilo :OK:

Ker je bila sobota, so bile na Otočcu poroke. Z maksiskuterji smo se parkirali čim bližje pripravljenemu šampanjcu, pa nas žal za svate niso hoteli :D Na Otočcu se nismo zadržali dolgo, mene je že pošteno preganjala lakota in smo se dogovorili, da se nekje na poti do Krškega ustavimo na hrani. Malce naprej od Kostanjevice na Krki smo se okrog 17.00 ustavili v gostilni Žolnir, kjer smo vsi malo popili nekateri pa tudi pojedli. Moj zrezek z gobami je bil zelo okusen.

Družba se je počasi začela poslavljati. Kar nas je še ostalo, mislim da 8 maksiskuterjev, smo se odpeljali čez Krško, do Zidaega mosta, kjer smo se tisti iz osrednje Slovenije in Savinjšani poslovili. Mi smo jo mahnili proti domu za Savo, začel je že padati mrak, zato so se tisti bolj poletno oblečeni na bencinskem servisu pri Hrastniku topleje oblekli. Malce pred Šenjtakobom smo zgubili Maksiskuterja in Metoda, tako da smo ostali samo še trije mušketirji na iskrih X9 :D No ja, bolj ali manj...

Valentin se je odpeljal proti Kranju, midva z MSJR pa sva na popolnoma enakih X9 vštric galopirala po Dunajski, no pri "ljubljanskem štadijonu" :xx: :devil: pa sem ostal sam in ob 20.15 prestopil domači prag.

Vreme je bilo cel dan fantastično, nekaj čakanja je sicer bilo, ampak tako pač je v skupini. Mene ni motilo. Jaz sem naredil 260 lepih kilometrov :) .

Za slike pa apeliram na ostale, da jih prilepite sem gor na forum. :blush:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S na sliki sem opazil dva Atlantica, a sta Sprinta? (kdo s foruma - dajte napisat v moj maxiskuter)

Maksiskuterji na srečanju so bili: Atlantic 500, Joyride 200, X9 500 SL, 2x Burgman 400, 2x X9 250 Evo, 2x Xciting 500, Burgman 650, Atlantic 500 Sprint in Scarabeo 500 (prejšnji model).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem s fotoaparatom naredu en u redu filmček, sam pol ko sem slike naložu v PC sem zbrisal fotokartico pa je šel film po gobe. Tud z recovery programčkom mi ne rata ga dobit nazaj. Sem ga mislu dat tle gor, zato, če ma kdo kaj, sploh tisto ko smo se peljali v koloni, naj da gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz imam en filmček...sam ga ne morem dat gor...napiše da je prepovedano...

če kdo želi mi lahko da mail pa mu pošljem

...

post-10717-1157282683_thumb.jpg

post-10717-1157282779_thumb.jpg

post-10717-1157282929_thumb.jpg

post-10717-1157283037_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je ratalo nekak dobit ta filmček nazaj, če pa ga bom lahko dal tle gor pa ne vem. Lahko ga pa pošljem po mailu, če ga kdo želi. Daj Zvone500, če se ti ljub mi pošlji tvoj filmček na mail burgman@auspuh.com

Ne ne gre, filmček ima 12 MB in pravi, ko ga hočem pripet, da je prevelik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič pa se mogoče tudi jaz pojavim, saj sem od srede avgusta postal tudi jaz član kluba maxi500 (Aprilia 500 Sprint 2006).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je blo tko lepo, že komaj čakam naslednji sončen vikend in ideje za novo turo.

Vseslovensko maxi moto društvo hitro širi "članstvo", mobi številke so zbrane...

lp,

kvant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vse kaže,je tudi meni uspelo splezati na forum.Lep pozdrav vsem maxiskuterašem s koroškega konca.Takšen lep izlet se obvezno mora ponoviti.(menim ,da še dež ne bi smel biti ovira)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone500, filma nisem dobil. Morda imaš omejeno na 10 MB, zato pridi 1 X na MSN, imam isti naslov kot E-mail. Tam grejo datoteke, tud če majo 100 mega. Smo pa bli kar atrakcija, ko nas je več maxijev lepo v koloni furalo čez mesta po dolenjski. Sem vidu, da smo mnogo mimoidočim iz takega ksihta :hmm: naredili takega :OK: .Treba ponovit še letos.

[attachmentid=80170]

[attachmentid=80171]

[attachmentid=80172]

[attachmentid=80173]

[attachmentid=80174]

[attachmentid=80175]

[attachmentid=80176]

[attachmentid=80177]

post-6273-1157347333_thumb.jpg

post-6273-1157347362_thumb.jpg

post-6273-1157347398_thumb.jpg

post-6273-1157347423_thumb.jpg

post-6273-1157347456_thumb.jpg

post-6273-1157347509_thumb.jpg

post-6273-1157347552_thumb.jpg

post-6273-1157347566_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, maxibanda, se mi je zdel, da je gor na geossu neki smrdel po žveplu, pa sem mislu, da je en tok divjega spustu. Šele doma mi je ratal jasn, kva je tok smrdel. Naše lepe maxije si je prišel ogledat sam gospod Lucifer, big boss med hudiči. Verjetn je hotu it z nami. Jest sem sicer zadej mel plac še za enga, sam kdo bo pa celo pot duhal tega dihurja. Bom naslednjič s sabo vzel eno ščipalko za vsak slučaj. Al nam je pa hotu izlet pokvart, sam maxibandi tud sam Lucifer ne more do živga, ha ha. Imejte se lepo in upam, da se kmalu spet kam zapeljemo. :yea1:

[attachmentid=80179]

post-6273-1157350310_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!