Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

ej ne vem, jest sem levo dobu od ene novejše CBRe in paše 100%

poglej na ameriških honda forumih, kaj je vse "interchangeble" med tedmi cbr-ami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne vem, jest sem levo dobu od ene novejše CBRe in paše 100%

poglej na ameriških honda forumih, kaj je vse "interchangeble" med tedmi cbr-ami

pol more pasat, sj un je samo predvideval, hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sveče so ble pa OK? :hmm:

Drugače pa lahko še prej preveriš, če je pretok bencina dovolj velik. V navodilih imaš proceduro za tole sprobat in seveda kolk mora pritečt bencina v ne vem kolkih sekundah. :?

A konektorji so pa vsi OK, ni blo na nobenem kakšne patine al pa kej podobnega. :? Ker sem že slišal, da so se pač nekateri v dežju vozil in potem je motor npr. 1 teden stal. Čez en teden pa vžgat ni hotu več al pa s kakšnimi problemi. Ko so bli vsi kontakti spet čisti in lepi, je zadeva normalno delovala. :hmm::hmm:

Kar se tiče tiste PGM-FI lučke tiče, je normalno, da se prižge, ko motor crkne. Tisti A je pa po moje za trip motorja, maš tut B.

Amm,.problem je bil v elektriki, motor neki ni prov dubu elektrike, tko da je zdj use zrihtano :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj bi pa jest naredu še eno naložbo za moj motorčk :evilgrin: Pa me zanima če kdo za mojo cbrko(600 rr 03)prodaja kšn rablen avspuh? Ne bi zdej daju 400€, ampk kej cenejšga, je lahka pa kerekol firme, pa če ma pol kšn posnetk zvoka bi lepo prosu :naughty: To ne bi zdej še čist takoj kupu, ampk v kratk pa, tko da če ma kdo kej, s ponudbami na dan :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabi kdo čisto nove, nikoli rabljene ležaje za zadnje kolo, mu jih dam za 5€ +poštnina. Novi so bli 11€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem skupej.

Sem nov na forumu, vidim, da se da tukej gor veliko novih stvari pa pametnih najdit. No bom kr preidu k bistvu. Lastim si CBR 600RR 03' letnik in mam par vprasanj, mogoce se bodo komu zdela neumna, ampak pardon, nism star maček v tem, odgovorov bi biu pa zelo veseu.

1. Kak se nastavi ura? Na stevcu sta dva knofeka (ADJUST & RESET), poskušu sm vse mozne stvari, vzgan moto, samo kontakr, izklopljen, en gumb, drug gumb, oba gumba, ne gre in ne gre.

2. Koliko je maksimum temperature motorja, kolk stopinj ne sme presezt?

3. Kje v Celjski regiji motor servisirat? Ce je ugodno ne bom uprasu, zanima me samo kakovostno pa profesionalno opravljeno delo, ne da bo potem zgledalo kot da bi zlato uro kovaču nesu popravlat

4. Katere so osnovne stvari na katere morm pazit? olje pa bremze pa to vem, kej drugega taksnega?

Hvala za odgovor!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Pri 103-104°C se prižge ventilator. Normalna vožnja ene 80-90°C, v mestu pa od 90°C naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem, mene pa zanima kako veste da so svečke zanič. S kilometri sem skoraj že pri menjavi. Se mi pa dogaja, da če ga držim na recimo 10 000 obratih da je nemiren in cuka. Po mojem da je to kar en znak da so za zamenjati? Drugače so pa v eurotonu vse 4 iridium okoli 80€ pa še ene 20%popusta, tako da ni nevem kak strošek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem, mene pa zanima kako veste da so svečke zanič. S kilometri sem skoraj že pri menjavi. Se mi pa dogaja, da če ga držim na recimo 10 000 obratih da je nemiren in cuka. Po mojem da je to kar en znak da so za zamenjati? Drugače so pa v eurotonu vse 4 iridium okoli 80€ pa še ene 20%popusta, tako da ni nevem kak strošek.

Če boš dalj čakal slabš bo :headbang: Zmontiraj nove pa gasa :beer2:

Sem imel pa tud enkrat podobno težavo pa je bil krivec bencinski filter (600f) sam nevem,če ga RR ima spljoh ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake ploščice kej vozte? Rad bi ene kupil pri Sinterju, pa nevem katere. Neke normalne cestne. Zdej mam neke smešne dirkaške in mi niso všeč. Ko so mrzle je nula, ko so vroče pa gre po prednji pri 150km/h ku čik :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kake ploščice dajate gor? Imate kake slabe izkušnje z določenimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si kej bral temo o zavornih ploščicah, eni priporočajo originalne nisin sintrane ST. Sam mam neke lucasove gor, neki zadovoln glih nism, bom zamenal čim prej za original najbrž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem povprašal izkušenejše s CBR600RR in so mi vsi rekli da nej dam samo original, ker druge ne delajo dobro. AP Racing, EBC , Lucas CRQ(te mam zdej, za druge nevem)niso OK. Za druge nebi vedel. Jaz bom dal kar original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original vgradnja. Verjetno je samo ena vrsta.

Lahko povem da te Lucas CRQ ko so zelo vroče, zelo grabijo, samo tudi tresejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

"Na koliko km se menja veriga pri CBR600F? Imam letnik 02."

Pardon, mislil sem veriga za pogon odmičnih gredi...

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Na koliko km se menja veriga pri CBR600F? Imam letnik 02."

Pardon, mislil sem veriga za pogon odmičnih gredi...

lp

T

Sm glih menal šponar, pa sm ga vprašal za ketnco, je reku da do 50k km nimaš kej odpirat, kej več ti pa ne vem povedat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo cbr 600 '03 in me zanima sledeče, ketna je dala že 30kkilometrov čez in je ne gre več španat,je že precej ohlapna, zej panamesto da menjam ketno in zobnike, me zanima, če bi lahko zamenjalsamo zadnji zobnik in bi namesto tega dal zobnik npr z dvema zobomaveč, tako da bi ketno spet lahko napel. Ima že kdo kaj izkušenj s tem?

Vem, da tudi obstaja opcija, da vzamen en oz dva člena ven, ampak raje ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original vgradnja. Verjetno je samo ena vrsta.

Lahko povem da te Lucas CRQ ko so zelo vroče, zelo grabijo, samo tudi tresejo.

Si zamenjal pol te CRQ? Tudi meni namreč zelo tresejo pri močnem zaviranju, me zanima če/kako si rešil to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam Lucasove SRQ zdaj namontirane pa nič ne trese, primejo pa tudi ko bomba. Sicer imam sluzukija, samo po moje to nima kakšne veze :D AJ, saj se še spomniš kaj sva govorila glede teh ploščic :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!