Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

zdravo

imam hondo cbr 600rr 2004 pa me nekaj zanima. Ko se vozim čez kako mesto ali po mestu se mi motor po nekaj časa segreje do 103 stopinje...potem se prižge ventilator...je to normalno???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

imam hondo cbr 600rr 2004 pa me nekaj zanima. Ko se vozim čez kako mesto ali po mestu se mi motor po nekaj časa segreje do 103 stopinje...potem se prižge ventilator...je to normalno???

lp

Čist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

imam hondo cbr 600rr 2004 pa me nekaj zanima. Ko se vozim čez kako mesto ali po mestu se mi motor po nekaj časa segreje do 103 stopinje...potem se prižge ventilator...je to normalno???

lp

Normalno..., ko pa se na odprtem pelješ z malo večjo hitrostjo, da prepiha hladilnik, temperatura pade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno..., ko pa se na odprtem pelješ z malo večjo hitrostjo, da prepiha hladilnik, temperatura pade...

uf...ok ja pol se ohladi na mal več ko 70...hvala :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Honda invece porterà una ventata di novità con una serie di nuovi colori per alcuni dei modelli di maggior successo della gamma Honda 2011, mentre per i nuovi modelli bisognerà attendere novembre all'Eicma, dove ci potrebbe essere una nuova versione della CBR600F.

http://www.infomotori.com/moto/2010/09/27/anteprima-intermot-di-colonia-2010/

PS: Če bo polovico tega res,kar napovedujejo pri Hondi: nov Varadero, nova Pan Europa, nova CBR 600F ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

... ne vem no, v živo ni tako prepričljiva. V bistvu je to Hornet 600 z oklepom.

PS: glede na to, da je hornetka 600 dobila zadek od CB 1000R za modelno leto 2011 in taisti zadnji konec je tudi na CBR 600F (2011) se vidi, da v času slabe prodaje zmanjkuje idej in denarja in potem kar malo "vkup zlagajo" ter znanijo kao NOV MODEL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornet z vetrno zaščito? VSaj meni tako deluje na prvi pogled :)

No že Hornetka je fantastičen motorčič, tako da ta ne more biti nič slabši! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No že Hornetka je fantastičen motorčič, tako da ta ne more biti nič slabši! :naughty:

Pomojem bo še boljša za vozit sploh kar se vetrnega upora tiče.

Se mi precej dopade tale F verzija,pa števec ma bolj športnega izgleda...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne vem no, v živo ni tako prepričljiva. V bistvu je to Hornet 600 z oklepom.

PS: glede na to, da je hornetka 600 dobila zadek od CB 1000R za modelno leto 2011 in taisti zadnji konec je tudi na CBR 600F (2011) se vidi, da v času slabe prodaje zmanjkuje idej in denarja in potem kar malo "vkup zlagajo" ter znanijo kao NOV MODEL.

Hornetka je tudi prenovljena za 2011?še nisem videl:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

houjeaaaa :music4: naslednjica moje črniceeeeee :010

spet en moped kjer lahko ob sobotah drsam kolena v nedeljo grem pa z ženo v dolomite :D

to je to! Letos še počakam, drugo leto pa bo že kak italijan prodajal letošnjo za pol dnara s 3000km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je lep (enojna luč-zakon), tud barvne kombinacije so hude. To mi je v +.

Ima pa zelo ponesrečen izpuh, to se sicer da zamenjat,

ampak agregat samo 101hp (nazaduje) in suha teža 198, slabši podatek od prejšnjih generacij.

Na žalost bolj podoben cb600 kot 600rr in mislim da ni dovolj dostojen naslednik popularne ''F''.

Se mi zdi 9000eur prevelika cena za vse skupaj.

Dajejo ven sicer lepe, a ne zanimive klone, dodelana prejšna F bi bila boljša novica.

Mnogo bolj atraktiven bi bil motor ST/SS srednje kategorije, lahek, vsaj 120hp, po možnosti v4,

verjetno malo dražji, ampak bolj zanimiv. Ob predstavitvi 1200f so nekaj obljubljali, zdaj pa je vse tiho..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

houjeaaaa :music4: naslednjica moje črniceeeeee :010

spet en moped kjer lahko ob sobotah drsam kolena v nedeljo grem pa z ženo v dolomite :D

to je to! Letos še počakam, drugo leto pa bo že kak italijan prodajal letošnjo za pol dnara s 3000km :D

Pomoje si bolše naredil, če svojo kar obdržiš :) Ker tale "naslednjica" zgleda ko en dr** :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Malo sem listal po temah ampak mi ni uspelo najti podobne težave.

Pa kar k stvari:

Prižgem letos prvič motor, vžge brez težav... zapelem 10 m in rečem fotru čeb mal namazala ketno k je bla vidt že kr mal presuha. S skupnimi močmi pozabiva, da ima motor avtomatski izklop ob šaltanju in postavljeni tački... motor seveda crkne in namaževa ketno. Ko poizkusim ponovno užgat...štarter od tistga trenutka naprej nem!!!

Poskusu sm izkopt žičko od varovalke za tačko in nazaj ter preveru če je šla kšna varovalka... Čudno pr vsem tem pa mi je, da vse drugo gladko dela...

prosim za pomoč ali kšn koristn nasvet. hvala že vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Malo sem listal po temah ampak mi ni uspelo najti podobne težave.

Pa kar k stvari:

Prižgem letos prvič motor, vžge brez težav... zapelem 10 m in rečem fotru čeb mal namazala ketno k je bla vidt že kr mal presuha. S skupnimi močmi pozabiva, da ima motor avtomatski izklop ob šaltanju in postavljeni tački... motor seveda crkne in namaževa ketno. Ko poizkusim ponovno užgat...štarter od tistga trenutka naprej nem!!!

Poskusu sm izkopt žičko od varovalke za tačko in nazaj ter preveru če je šla kšna varovalka... Čudno pr vsem tem pa mi je, da vse drugo gladko dela...

prosim za pomoč ali kšn koristn nasvet. hvala že vnaprej

Drugič ni treba odpirat teme za vsako vprašanje posebej, poiščeš temo od motocikla pa tam vprašaš.

Drugače pa a si preveril če ti senzor za tačko dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!