Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Tisto na začetku je le kontrola prikazovalnika. Nivoja goriva ti ne kaže, dokler ne prideš do rezerve. Potem pa (če se prav spomnim) ti kaže najprej vse črtice in nato vse manj, ko ti pa vse utripa pa si že skoraj čisto na suhem. Pa če se ne motim ti tudi prižge števec kilometrov, ko si na rezervi. Jaz sem prišel tja do 35 in še dobro, da sem našel pumpo.

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa začni kar šparat za še en moped za na cesto. Jaz sem zdržal samo eno leto brez...

Moj budžet ne prenese nakupa in vzdrževanja dveh motorjev.. mogoče nekoč.

Igor, čakal sem ene 14dni od dneva plačila.

LP

sem naročil.. upam, da bo kmalu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem uspel nabaviti nova ogledala preko Louisa, za kar sem odštel slabih 50€, kar je seveda neprimerno ceneje kot zahtevajo pri nas za eno ogledalo (82€). Motilo me je samo to, da piše, da sodijo do letnik 2003, a grejo seveda brez problema tudi na mojega (2006). Zdaj pa iščem še primerne smerne kazalce, pa me zanima, kakšne imate sami (univerzalne, led, ipd.) in če imate led, kako je potem s tisto plastiko okoli standardnih (malce si ne predstavljam) - če imate kakšne izkušnje ali še boljše, slike - bi bil izredno vesel vseh predlogov .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z možnostjo montaže crash-padsov na 600F?

Za levo stran preverjeno znam, da so najbolj eksponirani: pokrov statorja, utež na krmilu in plastika ob zadnjem zgornjem vijaku.

V primeru da se ne da zadeve privijačit, ali pozna kdo kakšno samolepilno zaščito?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z možnostjo montaže crash-padsov na 600F?

Za levo stran preverjeno znam, da so najbolj eksponirani: pokrov statorja, utež na krmilu in plastika ob zadnjem zgornjem vijaku.

V primeru da se ne da zadeve privijačit, ali pozna kdo kakšno samolepilno zaščito?

Povej o katerem letniku govorimo, pa lahko naredim, ugodno! Vec na pm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem uspel nabaviti nova ogledala preko Louisa, za kar sem odštel slabih 50€, kar je seveda neprimerno ceneje kot zahtevajo pri nas za eno ogledalo (82€). Motilo me je samo to, da piše, da sodijo do letnik 2003, a grejo seveda brez problema tudi na mojega (2006). Zdaj pa iščem še primerne smerne kazalce, pa me zanima, kakšne imate sami (univerzalne, led, ipd.) in če imate led, kako je potem s tisto plastiko okoli standardnih (malce si ne predstavljam) - če imate kakšne izkušnje ali še boljše, slike - bi bil izredno vesel vseh predlogov .) .

Če iščeš originalne smernike, jih boš prav tako dobil zelo poceni (mislim da 10€ kos...) na ebay.de. Mnde niso čist original, sem naročil za brata pa se razlike ne opazi, sploh.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce ima kdo izkusnje z omejitvijo moci na 25 KW na CBR 600 f??? Koliko me vstavitev blokade stane in kako je z homologacijo ter kje je pri nas zadevo mozno uredit???

LP!{M}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce ima kdo izkusnje z omejitvijo moci na 25 KW na CBR 600 f??? Koliko me vstavitev blokade stane in kako je z homologacijo ter kje je pri nas zadevo mozno uredit???

LP!{M}

Jaz sem to za bivši moped uredil pri Šternu v Kranju. Zgolj v vednost - motociklov katerih izvorna moč presega dvokratno vrednost blokirane moči, ni možno voziti z A2 kategorijo.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to za bivši moped uredil pri Šternu v Kranju. Zgolj v vednost - motociklov katerih izvorna moč presega dvokratno vrednost blokirane moči, ni možno voziti z A2 kategorijo.

...v mojem primeru se gre zaradi varnosti, ker punca ze lep cas ni vozila motorja in ze takrat, ko ga je ga je hudo malo... Ima pa A - kat. neomejeno...

Koliko te ja pa zadeva takrat stala????

LP{M}

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v mojem primeru se gre zaradi varnosti, ker punca ze lep cas ni vozila motorja in ze takrat, ko ga je ga je hudo malo... Ima pa A - kat. neomejeno...

Koliko te ja pa zadeva takrat stala????

LP{M}

Okoli 300 EUR vse skupaj.

P.S.: Če kdo potrebuje prednjo strehco za CBR 600 RR 05-06 (morda je kompatibilna tudi z 07+??), naj pošlje PM.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v mojem primeru se gre zaradi varnosti, ker punca ze lep cas ni vozila motorja in ze takrat, ko ga je ga je hudo malo... Ima pa A - kat. neomejeno...

Koliko te ja pa zadeva takrat stala????

LP{M}

200€ blokada + kolikor te stane homologacija.

Prišparaš pa na zavarovanju, ker ti vrnejo razliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v mojem primeru se gre zaradi varnosti, ker punca ze lep cas ni vozila motorja in ze takrat, ko ga je ga je hudo malo... Ima pa A - kat. neomejeno...

Koliko te ja pa zadeva takrat stala????

LP{M}

če pa tako, zakaj bi metal stran 200€, odpri moped, dvigni tank pa poglej kje se da kak omejevalec našraufat, vzami kos pleha pa brusilko in se malo igraj, pa še prilagodiš ga lahko tako da ji bo ravno prav....malo improviziraj pa pojdita za ta denar raje nekam na izlet z motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo, mogoče kdo ve koliko členov potrebuješ na verigi 520 za cbr 600rr 07, če bi rad z isto verigo vozil razmerje 14-42 in 14-46?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Sem novopečeni lastnik Honde cbr 600f letnik 2003 in imam par vprašanj glede omenjenega motorja.

-Ali mogoče kdo ve kje bi lahko dobil kakšna navodila za motor in po možnosti v slovenščini?

-Na koliko stopinj je normalno da se motor ogreje recimo pri mestni vožnji?

-Mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo narobe z števcom ker si včasih zmisli in ne kaže hitrosti potem čez nekaj časa pa spet normalno dela?

Lahko pa še napišete kakšna splošna mnenja o tem motorju oz. stvari katere bi bilo potrebno paziti pri tem motorju.

Hvala za vsak odgovor, drugič bom pa spet kaj drugega vprašal.

LP, Dani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Sem novopečeni lastnik Honde cbr 600f letnik 2003 in imam par vprašanj glede omenjenega motorja.

-Ali mogoče kdo ve kje bi lahko dobil kakšna navodila za motor in po možnosti v slovenščini?

-Na koliko stopinj je normalno da se motor ogreje recimo pri mestni vožnji?

-Mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo narobe z števcom ker si včasih zmisli in ne kaže hitrosti potem čez nekaj časa pa spet normalno dela?

Lahko pa še napišete kakšna splošna mnenja o tem motorju oz. stvari katere bi bilo potrebno paziti pri tem motorju.

Hvala za vsak odgovor, drugič bom pa spet kaj drugega vprašal.

LP, Dani

Servisno mislim da maš tle KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem pri Hondi CBR 600f (PGM-fi), 2004 l. Med vožnjo se ne zvrti preko 9000 obratov, odreagira kot blokada in to vedno na 9000 obratov, ne pusti ji preko. Drugače deluje normalno (prosti tek, vžiga normalno, nove svečke, hladilne tekočine dovolj, cevke za vakum so ok, ne gori check engine lučka, ne javi nobene napake) ko deluje na prostem teku se pa zavrti normalno do konca.. do blokade. Med vožnjo pa ne....

Če je že imel kdo ta problem... kaj bi to bilo..? Hvala za odgovor.. če ga ima kdo na to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem pri Hondi CBR 600f (PGM-fi), 2004 l. Med vožnjo se ne zvrti preko 9000 obratov, odreagira kot blokada in to vedno na 9000 obratov, ne pusti ji preko. Drugače deluje normalno (prosti tek, vžiga normalno, nove svečke, hladilne tekočine dovolj, cevke za vakum so ok, ne gori check engine lučka, ne javi nobene napake) ko deluje na prostem teku se pa zavrti normalno do konca.. do blokade. Med vožnjo pa ne....

Če je že imel kdo ta problem... kaj bi to bilo..? Hvala za odgovor.. če ga ima kdo na to..

Stransko tačko z vezico pripno nekam tako da ne bo mogla med vožnjo vibrirati, je že velikokrat mel gdo enak problem, ponavadi je vzrok "slaba" vzmet, katera med povžnjo niha in prekinja varnostno stikalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stransko tačko z vezico pripno nekam tako da ne bo mogla med vožnjo vibrirati, je že velikokrat mel gdo enak problem, ponavadi je vzrok "slaba" vzmet, katera med povžnjo niha in prekinja varnostno stikalo.

Hvala, poskusimo... pa javim če bo ok..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisno mislim da maš tle KLIK

Servisna navodila sem že našel, iščem pa uporabniška navodila, ki jih dobiš ko kupiš novi motor.

A je mogoče že kdo imel z števcem za hitrost probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stransko tačko z vezico pripno nekam tako da ne bo...

bla bla...lahko opletta! :grim

btw...a leti to kam??! :010:OK: :grrr

:fight1: :beer1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!