Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Od kdaj se zx montira na varaderota :blink: A sem preskoču par let pa so nrdil 50cc varaderota? To morm vidt :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj se zx montira na varaderota :blink: A sem preskoču par let pa so nrdil 50cc varaderota? To morm vidt :glare:

ma trony je neki začel nabijat o homologiranem zx-u pa d nima blokade pa svašta...

jst sm mu sam povedu, da če je homologiran, pol ma blokado. konc debate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: jaz sem skoču samo na 125 nisem se nič zx-u odmaknu.. da ne boš govoru da gremo na skutersko stran...

kakorkoli že smo do tega prišli zaradi tega ker nam ni jasno zakaj leovince ni naredu kolen za varo=)

in mislim da bi se dalo tle še dosti debatirat=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo saj za kr nekaj motorov niso naredli kolen...ampak vrjetno ne zato ker ne bi bilo potrebno, ampak zato, ker se jim ne splaca...ker bi imeli vec stroskov kot pa prihodkov...moje mnenje :)

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ma vsaka firma ljudi, k se jim reče ekonomisti. Ta folk pol pregleda zadeve in se odloči če se jim splača :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma niso jih nrdili ker je v kolenih eden od dušilcev ki motor drži na 11kw, ki je cev za več ko polovico tanjša...moje mnenje O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ok smo že do drugih rezultatov prišli=))

ampak una prva možnost je bolj vrjetna... premalo nas je ne,,,,;(pa nimajo dobičjka z nami=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je tak kot sem reko...zato ker ce ma normalno homologacijo za ta motor nima veze ce da vec kw in ti nic ne morejo in je tud pri drugih motorjih tako (2t predvsem) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte mi nekaj, kaj pri origina zobnikih 14/44 pride do tiste končne hitrosti z lahkoto? mislim mu ostane kaj moči? ker js mam 12/44 pa bom dau spredaj 14 zadaj pa ne vem če pustim tako al dam 42 sam se bojim da pol ne bi meu dovolj moči za dosežt maksimalno hitrost... kaj praviste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ne bom daju 20evrov za D.I.D.-ov zobnik sam zato da bom zgruntu da ne more it tolko in da je brez pospeškov, sm kupu sam prednjega-14 pa verigo in hjc člado :D celo črno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero maš? js mam cl14 neka srednja zadeva :D sam js mam celo črno kako maš ti? pa kake obnike si dau na varo? original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ti pod sedežem piše koda barve pa jim povej sej mislim da to v večjih delavnicah mešajo na mašino pa vpišejo kodo notr pa maš isto barvo kot je tvoj motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi čakam mojega da pride z barvanja.. danes- ju3 bo=)

hehe

:OK:

kašne barve ste dali?!

moj bo kr lepo črn=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dal tak samo oni spoiler barvat...tak da kr isto kot je motor...sepravi rdece...drugac pa crna itak rulez ja, samo takrat ni blo izbire vec, sam je v zivo vseeno ful lepa barva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm meni se zdi malo visoka cena, razen ce ni res ko nova... ne vem no, js sm dobu res super masino ko novo sm meu sreco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm meni se zdi malo visoka cena, razen ce ni res ko nova... ne vem no, js sm dobu res super masino ko novo sm meu sreco :D

je kot nova ne se bat .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok js mam eno uprašanje, kj motor ma notr 2verigci, za vsak bat eno al je ena za oba? pa na kolko je to treba menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!