Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Zakaj pa sploh potrebuješ podatke, če smem vprašat?

Rabim jih da lahko pregledam kateri drugi pašejo ker originalni nebojo dovgo zdržali take brutalne uporabe :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš motokros vozu z njim? :evilgrin:

Že skor vozim :krneki: zadnjič sma jaz in kolega ko istega z njima skakala pa po gozdu rilatam ko se vozijo s hard enduram itd. Pripravljama film ko bo dost materiala :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že skor vozim :krneki: zadnjič sma jaz in kolega ko istega z njima skakala pa po gozdu rilatam ko se vozijo s hard enduram itd. Pripravljama film ko bo dost materiala :evilgrin: :evilgrin:

:blink: z varaderko?

Ne bi rajše kej bolj hard enduro kupo za vožnjo po gozdu? Bi blo več uzitkov v vožnji pa še lažje (manj kg) in z manj skrbi (plastike) boš lahko vozil. Moje mnejne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: z varaderko?

Ne bi rajše kej bolj hard enduro kupo za vožnjo po gozdu? Bi blo več uzitkov v vožnji pa še lažje (manj kg) in z manj skrbi (plastike) boš lahko vozil. Moje mnejne.

Bi ja če bi ble finance, sama teža niti ni tak problem ko pelješ, večji je ko se kaj zalomi pa loviš motor. Plastike maoram pa tako al tako za zamenjat ker so pordsane od 2 prometnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ja če bi ble finance, sama teža niti ni tak problem ko pelješ, večji je ko se kaj zalomi pa loviš motor. Plastike maoram pa tako al tako za zamenjat ker so pordsane od 2 prometnih.

Dej kakšen trailer nared da bomo lažje film dočakal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej kakšen trailer nared da bomo lažje film dočakal. :D

Pa to nebo nek film pač youtube clip kake par minut ker je težko ker ni kamere za snemanje ampak snemama s fotoaparato :headbang::headbang: če ne kaj drugega vsaj malo evidence kaj vse se da delat, pa film bo natrejen po sezoni zaj aktivno zbirama material :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to nebo nek film pač youtube clip kake par minut ker je težko ker ni kamere za snemanje ampak snemama s fotoaparato :headbang::headbang: če ne kaj drugega vsaj malo evidence kaj vse se da delat, pa film bo natrejen po sezoni zaj aktivno zbirama material :krneki: :krneki:

Pa sej se tudi z fotoaparatom da lepe posnetke nardit.

Kakorkoli, ko bosta filemček, clip, oziroma karkoli že bo, naredila in objavila ne pozabit še tuki nalimat linka. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Evo prvi posnetek vreden objave, da malo vidite kaj se dogaja :D:D

http://www.youtube.com/watch?v=M-WZAG1AhpM

Več pa pride ko bo še kaj več materiala skop nabranega :yea1:

Sej ne vem kaj bi reko :hmm: . Al sta mal nora al da to delata z varaderko, al sta največja frajerja ke si upata to delat z varaderko. Najverjetneje malo vsakega :trance_33_sleep: . Vglavnem še več takšnih filmčkov. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem kaj bi reko :hmm: . Al sta mal nora al da to delata z varaderko, al sta največja frajerja ke si upata to delat z varaderko. Najverjetneje malo vsakega :trance_33_sleep: . Vglavnem še več takšnih filmčkov. :worship:

Hehe flmčki še pridejo, morda bo kaj snemano tut z headcam kamero če jo dobima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem kaj bi reko :hmm: . Al sta mal nora al da to delata z varaderko, al sta največja frajerja ke si upata to delat z varaderko. Najverjetneje malo vsakega :trance_33_sleep: . Vglavnem še več takšnih filmčkov. :worship:

Ti sploh veš v katero kategorijo spada tvoj motor?

Sploh ni nč čudnga kje se voz s tem motorjem....je narjen za to.

Bi pa blo čudn če bi se z Varaderko vozu po cross progi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sploh veš v katero kategorijo spada tvoj motor?

Sploh ni nč čudnga kje se voz s tem motorjem....je narjen za to.

Bi pa blo čudn če bi se z Varaderko vozu po cross progi :)

Tut to sma razmišljala da bi poskusila samo sma si premislila ko za na progo pa res ni :D

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sploh veš v katero kategorijo spada tvoj motor?

Sploh ni nč čudnga kje se voz s tem motorjem....je narjen za to.

Bi pa blo čudn če bi se z Varaderko vozu po cross progi :)

hehe to sem pa jaz prakticiral v taki hrib gore je sla da dol nazai nisn upo:S sam ko sn prso pa na gozdnat predel kjer je blato tam pa sla balanca v levo motor pa desno sn te mogo sebe in motor z vapom prat hehe, drgac se pa fajn pelat po cross progi z varadero ce le ni blata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut to sma razmišljala da bi poskusila samo sma si premislila ko za na progo pa res ni :D

zanima me kake gume maš gor ker se mi zdijo bol cestne... aya pa keri lastnik si? (mogoče je moja bivša xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sploh veš v katero kategorijo spada tvoj motor?

Sploh ni nč čudnga kje se voz s tem motorjem....je narjen za to.

Bi pa blo čudn če bi se z Varaderko vozu po cross progi :)

Jaz jo uvrščam med potovalne endure.

Se pa strinjam da je bila moja reakcija oziroma komentar mogoče "preoster", naverjetneje sem bil preveč pod vtisom tistega ko je napisal da se vozi tam kjer se vozijo z hard enduram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe to sem pa jaz prakticiral v taki hrib gore je sla da dol nazai nisn upo:S sam ko sn prso pa na gozdnat predel kjer je blato tam pa sla balanca v levo motor pa desno sn te mogo sebe in motor z vapom prat hehe, drgac se pa fajn pelat po cross progi z varadero ce le ni blata :P

:blink: motocross proga? Noja mogoče je pa vredno preizkusit. Bom na prilipah probo :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo uvrščam med potovalne endure.

Se pa strinjam da je bila moja reakcija oziroma komentar mogoče "preoster", naverjetneje sem bil preveč pod vtisom tistega ko je napisal da se vozi tam kjer se vozijo z hard enduram.

Popravljen komentar:

Jaz jo uvrščam bolj med potovalne endure, glede na to da mi je prodajalec povedal da je neki motorist vzel sina na varaderki s seboj na Češko. Sam imam za blatnejše terene rajši mojo straro dt -jko (50ccm, res ni najmočnejša in nima najboljših možnih komponent, ampak se še vedno raz njo zapeljek po kašni blatni gozdni poti), z varaderko se pa rajši vozim po asvaltiranih cestah, pa kašen kolovoz na vsake toliko časa je tudi dobrodošel.

Se pa strinjam da je bila moja reakcija oziroma komentar mogoče "preoster", naverjetneje sem bil preveč pod vtisom tistega ko je napisal da se vozi tam kjer se vozijo z hard enduram. :closedeyes:

ps: komentar sem hotel popravit vendar tega nisem več mogel zato lahko prešnji komentar izbrišete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kake gume maš gor ker se mi zdijo bol cestne... aya pa keri lastnik si? (mogoče je moja bivša xD )

Gor so originalne gume Pireli Scorpion, je letnik 2008 pa ni tvoja ker sm kupo novo pri reberniku v breznem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor so originalne gume Pireli Scorpion, je letnik 2008 pa ni tvoja ker sm kupo novo pri reberniku v breznem :D

ok. torej si je nisi sam kupo oz zaslužo, ker če bi je nebi kr tak po tleh meto pa po takem tereno vozo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. torej si je nisi sam kupo oz zaslužo, ker če bi je nebi kr tak po tleh meto pa po takem tereno vozo...

Shark sam ne bodi glasn ko svoje si ti tut zihr nisi sam kupo tk da ne pametuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shark sam ne bodi glasn ko svoje si ti tut zihr nisi sam kupo tk da ne pametuj.

Mogoče si je pa ni. Ampak zato spoštuje tistga k mu je kupu in svojga motorja ne meče tko k ti!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si je pa ni. Ampak zato spoštuje tistga k mu je kupu in svojga motorja ne meče tko k ti!!! :angry:

Moj je dosedaj pado samo 1x pa še to v prometni, kupli so mi ga morda ja, kar se pa vzdrževanja, rezernih delov in opreme tiče je pa vse na meni tk da mi ne dajo nič zravn ko kaj crkne(kar na srečo še ni). Pa tut mi ni treba tega sploh razlagat ker kako vozim je čist moja odločitev in se mi ne da zdaj tu kregat. Če pa komu moja vožnja ne paše pa naj ne gleda.

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na tem posnetku sem the driver js :P...

s to hondo se da marsikaj delat fanjte in ni rečeno da to pomeni kar razbit. Zahtevajo pa taki ekstremi tudi svojo izdatno predanost in nato skrb za motor, kar pa mislim da z Matejem dobro počneva.

Klipi pa pridejo še hujši, tako da bo kaj za tiste ki se sami raje ne lotijo, pa se lahko smejijo nama :D.

Lp S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!