Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Po prvih furah, poročaj še kako je obstojno. Vročina, mraz itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda zanimivo, razn da mi odtenek ne potegne :) .... bi blo to enkrat za v živo videt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem črni sprej porabil na šipi, nekje polovico flaške, 4-5 slojev.

Brez težav je zdržalo do danes. Res pa od znotraj guma ni tako izpostavljena, občasno jo umijem skupaj z motorjem s "cetom".

Glede šipe lahko rečem samo prva liga in v bistvu sem za foro pobarval, da testiram, da bi potem še lepše naredil, ampak je kar beta verzija ostala...

wp20140628121452pro.jpg

wp20140701174337pro.jpg

wp20140701175643pro.jpg

Na kufrih pa sem porabil eno piksno + 1/4 druge, okoli 5 plasti.

Bencin ne bo težava, mušice ok, a to se spere, ne uporabljam posebnih odstranjevalcev (ker počasi vozim :) in sproti očistim motor po uporabi, poleg tega pa stranici nista tako izpostavljeni, se tudi do sedaj ni nabiralo ne vem kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto bo ponovno "mednarodno" srečanje Versys.

Med 24.05.2016 - 04.06.2016, Nassfeld-Mokrine v temle hotelu http://www.gartnerkofel.at/

Lani mi ni zneslo, predlani pa je šlo, sem dobil darilo.

V okviru srečanje je organiziran tudi tečaj "varne" vožnje s temle inštruktorjem.

http://www.varahannes.at/  <--- vozijo se po cestah, ne po stezi

wp201510210041.jpg

malo v spomin

na 4:20 so se zgubili in čakali napotke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.varahannes.at/

  <--- vozijo se po cestah, ne po stezi

malo v spomin....

samo bi bilo boljse prej malo potrenirati kje drugje, kot v prometu, ker vecina jih ima probleme s prepoznavanjem sredinske crte. Al z versyisom se moras tko vozit da ti pol balance gre na drugo stran?

Priporocam dvoje:

- razumevanje, da pocasi ne pomeni avtomatsko varno

- pa ni potrebe po zmrdovanju nad tecaji varne voznje, ker ena od stvari ki jih tam treniras je tudi pocasno ostro zavijanje, kar ocitno niti avtorju posnetka ne gre najbolje (0:18)

p.s. da ne bo hude krvi, sam sem slab voznik, zacetnik, ampak se trudim, da bi se kaj naucil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na posnetku ni tečaj varne vožnje, ampak srečanje motoristov. Širokokotna kamera pa povzroča optično prevaro.

V avtošoli vsi vemo, kako se vozi = kot robot, na cesti pa se je potrebno prilagoditi.

Če te bo zanimal tečaj, se lahko prijaviš, sem dal termin, bo v torek ali v sredo. Jaz na takšne zadeve ne hodim, ne na poligon, ne na cesto. Ni potrebno, da si z versysom, lahko je tudi druga znamka, govori pa tudi angleško, če ti je nemščina pretuja.

In hvala za tvoje nasvete. Lahko pa v kakšni drugi temi pokažeš svojo vožnjo pa da še malo pokomentiramo in ti svetujemo (na forumu je kar nekaj vrhunskih šoferjev), ker pišeš, da si slab voznik in začetnik. Je pa v redu, da se tega zavedaš in zato obiskuješ tečaje, tam so usposobljeni, da ti bodo proti plačilu pomagali.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo bi bilo boljse prej malo potrenirati kje drugje, kot v prometu, ker vecina jih ima probleme s prepoznavanjem sredinske crte. Al z versyisom se moras tko vozit da ti pol balance gre na drugo stran?

Priporocam dvoje:

- razumevanje, da pocasi ne pomeni avtomatsko varno

- pa ni potrebe po zmrdovanju nad tecaji varne voznje, ker ena od stvari ki jih tam treniras je tudi pocasno ostro zavijanje, kar ocitno niti avtorju posnetka ne gre najbolje (0:18)

p.s. da ne bo hude krvi, sam sem slab voznik, zacetnik, ampak se trudim, da bi se kaj naucil.

brihten pa ko da si cel dirkač... :)

 

sorry za off topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, MRA z tistim dodatnim spojlerjem zgoraj. Ampak mi ne paše ne tista, ne ta. Nekak mi glavo trese na tem motorju, bilo kaj naredim, nisem še našel razloga. Moram ob priliki probat brez šipce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, MRA z tistim dodatnim spojlerjem zgoraj. Ampak mi ne paše ne tista, ne ta. Nekak mi glavo trese na tem motorju, bilo kaj naredim, nisem še našel razloga. Moram ob priliki probat brez šipce.

Kakšno čelado pa uporabljaš?

 

Pripravljam se na prihod Wilbersa, za primerjalno analizo :) pozicija kamere bo ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadno integralno zaprto Nolanko, je pa res da je bila samo dobrih 200€ :) Ampak na nobenem motorju še ni tresla, pa sem jih vsaj 20 vozil z to čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!