Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Spregledal, se kesam..

ampak, če bo vse avtomatsko, kaj bomo pa vozniki počeli? Z avtomatiko se dobijo super sesalci, sam možgane na off pa gasaaaa

Tvoj prijatelji je hitro spoznal, kaj pomeni, ko maš elektroniko le v zapestju :) k sreči je ostalo pri dogodivščini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, builder pravi:

mal branja v tujem jeziku, po moje bodo lastniki Versysa sigurno negodoval:P

http://www.motorevija.com.hr/test/kawasaki-versys-650-vs-suzuki-v-strom-650

 

pa kaj si ja nor, Versy z večjimi kovčki je pol metra ožji :)

versysstrom580d.jpg

versysstrom580f.jpg

Da sploh ne govorimo o tem, kateri bolje izgleda. Nima suza za burek :)

 

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je test smešen, zato ker "ponovno" testirajo motorja, ki so ju že leta 2006.

Oba motorja sta praktično enaka kot v letu 2006, z minimalnimi spremembami.

http://www.motopuls.hr/images/stories/TESTOVI/T088/088UT_PutniEnduro.pdf

In ko bereš gornji test, človek pomisli, da sta zunaj neka povsem nova modela.

Seveda pa temu ni tako.

Versys je 2006 razen faceliftinga in manjših popravkov, ostal identičen.

Enako tudi Vstrom, pričakovana nadgradnja leta 2012 po osmih letih na trgu ni prinesla praktično ničesar novega. 

Članek je v bistvu bizaren, ko piše, da je kawasaki vzel na nišan vstrom :) zato, kjer je MK3 modelu menjal masko, ki je bolj japonska od prejšnjih? al kaj.

En ko drugi sta namenjena drugemu segmentu kupcev.

 

 

http://www.motorcycle.com/shoot-outs/midsize-urbane-adventurers-honda-nc700x-vs-kawasaki-versys-650-abs-vs-suzuki-v-strom-650-abs-compared

tu še en letošnji test za builderja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snecer pravi:

Meni je test smešen, zato ker "ponovno" testirajo motorja, ki so ju že leta 2006.

Oba motorja sta praktično enaka kot v letu 2006, z minimalnimi spremembami.

http://www.motopuls.hr/images/stories/TESTOVI/T088/088UT_PutniEnduro.pdf

In ko bereš gornji test, človek pomisli, da sta zunaj neka povsem nova modela.

Seveda pa temu ni tako.

Versys je 2006 razen faceliftinga in manjših popravkov, ostal identičen.

Enako tudi Vstrom, pričakovana nadgradnja leta 2012 po osmih letih na trgu ni prinesla praktično ničesar novega. 

Članek je v bistvu bizaren, ko piše, da je kawasaki vzel na nišan vstrom :) zato, kjer je MK3 modelu menjal masko, ki je bolj japonska od prejšnjih? al kaj.

En ko drugi sta namenjena drugemu segmentu kupcev.

 

 

http://www.motorcycle.com/shoot-outs/midsize-urbane-adventurers-honda-nc700x-vs-kawasaki-versys-650-abs-vs-suzuki-v-strom-650-abs-compared

tu še en letošnji test za builderja

Motopuls ni enako Motorevija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

Tvoj prijatelji je hitro spoznal, kaj pomeni, ko maš elektroniko le v zapestju :) k sreči je ostalo pri dogodivščini.

Sam menjalnik nima nobene zveze z mojim prijateljem, se ti ne zdi ?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač pa elektronska pomagala, ki jih prinaša razvoj, tja sodijo tudi takšni menjalniki, njemu bi zelo prav prišel, glede a poškodovano nogo. Imaš pa prav, za njega še niso naredili elektronskih pomagal.

Tudi ti si odmontiraj ABS in KTRC pa boš imel pristno vozniško izkušnjo :)

Razvoja se ne da ustavit in če ta pripomore k večji varnosti in lažji vožnji, je to samo za pozdravit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, Snecer said:

Hočem rect, da revije testirajo na novo stare motorje in odkrivajo toplo.

Mi smo že leta 2006 ugotovili da je versys grd, in leta 2015 smo ugotovili da je še zmeraj grd. Pa pravijo da se z leti stvari spremenijo :D

 

Kar se tiče avtomatskega menjalnika, hmm Snecer koliko avtomobilov z avtomatskim menjalnikom si vozil/lastil?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastil nobenega vozil pa stari in novi Merecedes C, prvi pred letom 90, drugi modern par let star.

Odlična zadeva, malo sicer prvo sklopko iščeš, a se kmalu navadiš.

Zakaj te to zanima?

Glede versys, si lahko res že leta 2006 ugotovil, da ima grdo masko, druge zadeve je imel vizualno že tedaj nad konkurenco, kar ugotavljajo tudi v testu od builderja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je off, pa vseeno. Če ne verjameš v avtomatiko, poskusi Audijev Multitronic, pa ne prastare zadeve iz 2005 ampak menjalnike ki so jih recimo vgrajevali v A4 od leta 2008 dalje. Tdu DSG je v zadnjih generacijah neprimerljivo boljši kot v 10 let starih avtih, sploh z kombinacijo radarskega tempomata.

 

Sicer pa, kaj bomo čez zimo zamenjal na Versysih? To imam v mislih predvsem obdobje 2 tednov ko bo recimo sneg :D Jaz moram spolirati krivine, pobarvati železno zaščito mašine, porihtati zaščitne ročke na balanci, pa vilice obnovit. Največja sprememba bo pa to da nekje v začetku leta kupim še en motor za pred kafano (nekaj v smislu ZX-10R), komaj čakam :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, NejcZ pravi:

Sicer pa, kaj bomo čez zimo zamenjal na Versysih? To imam v mislih predvsem obdobje 2 tednov ko bo recimo sneg :D

februarja bom na smučariji v tvojem koncu, pa ti bom lahko pomagal pri odločitvi, seveda ob kofetu, na tvoj račun:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, NejcZ pravi:

Sicer je off, pa vseeno. Če ne verjameš v avtomatiko, poskusi Audijev Multitronic, pa ne prastare zadeve iz 2005 ampak menjalnike ki so jih recimo vgrajevali v A4 od leta 2008 dalje. Tdu DSG je v zadnjih generacijah neprimerljivo boljši kot v 10 let starih avtih, sploh z kombinacijo radarskega tempomata.

 

Sicer pa, kaj bomo čez zimo zamenjal na Versysih? To imam v mislih predvsem obdobje 2 tednov ko bo recimo sneg :D Jaz moram spolirati krivine, pobarvati železno zaščito mašine, porihtati zaščitne ročke na balanci, pa vilice obnovit. Največja sprememba bo pa to da nekje v začetku leta kupim še en motor za pred kafano (nekaj v smislu ZX-10R), komaj čakam :)

Pred zimo bomo že "vse" zamenjali, da se lahko posvetim pol drugim zadevam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

Pač pa elektronska pomagala, ki jih prinaša razvoj, tja sodijo tudi takšni menjalniki, njemu bi zelo prav prišel, glede a poškodovano nogo. Imaš pa prav, za njega še niso naredili elektronskih pomagal.

Tudi ti si odmontiraj ABS in KTRC pa boš imel pristno vozniško izkušnjo :)

Razvoja se ne da ustavit in če ta pripomore k večji varnosti in lažji vožnji, je to samo za pozdravit.

Ne pozab, da sem s pristno iskušnjo še letos januarja vozil....februarja pa novga nabavil :P

Drgač pa ja, nč nimam proti pomagalom, če jih le ni preveč, k potem se ti pa zmeša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Snecer pravi:

Pač pa elektronska pomagala, ki jih prinaša razvoj, tja sodijo tudi takšni menjalniki, njemu bi zelo prav prišel, glede a poškodovano nogo. Imaš pa prav, za njega še niso naredili elektronskih pomagal.

Tudi ti si odmontiraj ABS in KTRC pa boš imel pristno vozniško izkušnjo :)

Razvoja se ne da ustavit in če ta pripomore k večji varnosti in lažji vožnji, je to samo za pozdravit.

Nč ne bi prišlo prav ,edino če bi zadevo namontiral na Royal Enfield ki ima na desni menjalnik .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/27/2015, 8:22:13, Snecer said:

ta pravo bi bilo, če bi bilo gori na ročici, stikala, klik, klik

a ne bo to mela bemfla v 2016

Modeli 2016 so že zunaj in ne tega ne bodo imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Sem ga pripravil za zimski teren ;)

12189813_1630219037237631_52774409877271

a to so gume za listje, pa grmoule? :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

a to so gume za listje, pa grmoule? :ras:

Tole je direkt za strgat še tisto nekaj jadranskega asfalta kar ga je ostalo...drugo leto bo jadranka samo še mc'dam :P 

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MiNa pravi:

Kaj si "namestil" pa spredaj?

isto

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, franc pravi:

Če misliš s temle po snegu boš (neprijetno) presenečen.

lp

Franc

Do Mamutov bom valda pršu al ne .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!