Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Meni je Givi, ki ga vidiš v zgornjih slikah fajn, mogoče če bi bil lih kak cm višji... ampak je dost uredu da se s tem ne ubadam / sekiram. Visok sem 175 in ulovim veter lih nekje pri čelu. 

Če želiš pridi do Lj in ga lahko namontiraš na svoj motor in sprobaš :) 

Kaj imaš pa trenutno za en vizir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Timko pravi:

Živjo družba,

Kakšne imate kaj izkušnje z višjimi/potovalnimi vizirji? Torej za letnik 2011, 650 bi potreboval nekaj malo višjega... Ker trenutno veter še kar tuli okoli čelade :/

povišana givi st je ok, bobni pa še vedno, če imaš slabo čelado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cbf sem dal 120 eur za MRA vizir. Bolje bi bilo če bi kupil toliko dražjo čelado. Verjetno za Versys velja isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je bilo na to temo že kaj napisanega, ampak da ne iščem za nazaj me samo zanima, katero motorno olje uporabljate za versača? Ko sem danes delal generalno čiščenje motorja, sem opazil, da mi je v cca 4500 km olje na merilnem okenčku iz zgornje črtice padel do spodnje... vrjetno je to normalno...ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo naj bi ga vsi kurili.... to sem slisal od vec ljudi....  pac deci/ dva na servis, to ni panike... pac dolijes in furas oz zamenjas...

vecinoma vsi tocimo motul 5100 (10w40)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, zkalan pravi:

verjetno je bilo na to temo že kaj napisanega, ampak da ne iščem za nazaj me samo zanima, katero motorno olje uporabljate za versača? Ko sem danes delal generalno čiščenje motorja, sem opazil, da mi je v cca 4500 km olje na merilnem okenčku iz zgornje črtice padel do spodnje... vrjetno je to normalno...ali pač?

Motul5100 10W40, sem pa tudi druge, Castrol sintetika, Shell, Repsol, bolj ali manj podobno, morda je z Motulom menjalnik malo mehkejši.

Med servisnimi intervali mi ne pije olja (prevoženo blizu 50k km).

Skratka ni normalno :) verjetno pa si tudi "nepravilno" odčitaval

pred 15 minutami, Rogerg pravi:

malo naj bi ga vsi kurili.... to sem slisal od vec ljudi....  pac deci/ dva na servis, to ni panike... pac dolijes in furas oz zamenjas...

vecinoma vsi tocimo motul 5100 (10w40)

 

enkrat sem menjal po 11k km, niti "kaplje" ni popil, takisto tudi ni pil er6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, zkalan pravi:

verjetno je bilo na to temo že kaj napisanega, ampak da ne iščem za nazaj me samo zanima, katero motorno olje uporabljate za versača? Ko sem danes delal generalno čiščenje motorja, sem opazil, da mi je v cca 4500 km olje na merilnem okenčku iz zgornje črtice padel do spodnje... vrjetno je to normalno...ali pač?

hitro nabavit

https://www.mimovrste.com/olje-za-motorno-kolo/motul-olje-4t-5100-ester-10w40-1l

cena je smešna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Končno zrihtana še ketna. Malo sem se jajcal da sm pogruntal ampak je šlo.

Koraki:

  1. Kupiš ketno, zobnike in orodje za razstavljanje in sestavljanje master linka
  2. Pripraviš delovno okolje in vse orodje
  3. Pobereš dol plastiko nad prednjim zobnikom in senzor za hitrost
  4. Ne moreš odšraufat tiste neumne matice
  5. Pokličeš kolega da stoji na zadnji bremzi in kupiš dodaten "breaker bar"
  6. Še vedno ne moreš odšraufat
  7. Pelješ k mehaniku, daš 30€ in je rešeno v pol ure

Sem pa namesto 46 dal zadaj 43 zobnik. Z veseljem zgubim malo moči da imam širše prestave. Testirat nisem še uspel preveč ampak po mestu deluje super. Nobene potrebe po šaltanju v 4-to pri 50 km/h. Na avtocesti je tudi zgledalo ok, do 130 km/h nisem imel pretiranega občutka da neki manjka. Bomo videli s časom. Posledica spremembe je sedaj točen prikaz hitrosti in netočno beleženje prevoženih kilometrov. Sedaj jih bom delal manj :D 

p.s. pa ne se takoj usajat zaradi svinjarije, včeri me je 3h pralo iz željave domov

37657581_10217466852932761_8895961616114253824_n.jpg.7856aca9b9ff7cc779427ba5212cb33c.jpg 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sebar pravi:

Končno zrihtana še ketna. Malo sem se jajcal da sm pogruntal ampak je šlo.

Koraki:

  1. Kupiš ketno, zobnike in orodje za razstavljanje in sestavljanje master linka
  2. Pripraviš delovno okolje in vse orodje
  3. Pobereš dol plastiko nad prednjim zobnikom in senzor za hitrost
  4. Ne moreš odšraufat tiste neumne matice
  5. Pokličeš kolega da stoji na zadnji bremzi in kupiš dodaten "breaker bar"
  6. Še vedno ne moreš odšraufat
  7. Pelješ k mehaniku, daš 30€ in je rešeno v pol ure

Sem pa namesto 46 dal zadaj 43 zobnik. Z veseljem zgubim malo moči da imam širše prestave. Testirat nisem še uspel preveč ampak po mestu deluje super. Nobene potrebe po šaltanju v 4-to pri 50 km/h. Na avtocesti je tudi zgledalo ok, do 130 km/h nisem imel pretiranega občutka da neki manjka. Bomo videli s časom. Posledica spremembe je sedaj točen prikaz hitrosti in netočno beleženje prevoženih kilometrov. Sedaj jih bom delal manj :D 

p.s. pa ne se takoj usajat zaradi svinjarije, včeri me je 3h pralo iz željave domov

37657581_10217466852932761_8895961616114253824_n.jpg.7856aca9b9ff7cc779427ba5212cb33c.jpg 

enako sem naredil jaz na SXu, do mehanika, ker je prva matica obupno zategnjena. Šele s pravo pnevmatsko pištolo je šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 25. 7. 2018 ob 22:26, xtzs pravi:

še en test...:naughty:

 

 

najjaći :) bi ga moral na Kreti pozdravit modela :) 

Tudi jaz lahko ponovno potrdim. 4 dni po gorskih prelazih, vrhunsko se pelje, sedi in kar je najbolj važno, z lahkoto haraš gor in dol po serpentinah.

Prevoženih 50k+, nobenih težav do sedaj, al pa se same odpravijo :)

Zdaj sem seveda čez psihološko mejo kilometrov, ko ga brez vrtenja ni več mogoče dobro prodat.

 

DSC_0103.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga opereš še meni? Ti ga dam potem še za krog, da se z motorjem malo pelješ.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

ktm? gt bi zapeljal, drugo ni zanimivo

zmenjeno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!