Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

1 hour ago, Snecer said:

ktm? gt bi zapeljal, drugo ni zanimivo

Zakaj? Moj je skoraj takšen kot tvoj Versys, smao povsod malo več :P Pa jaz tankam, samo da se opere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, NejcZ pravi:

Zakaj? Moj je skoraj takšen kot tvoj Versys, smao povsod malo več :P Pa jaz tankam, samo da se opere.

Ker se 99% vozim po asfaltu, kamor špice in spredaj 19" kolo ne pašeta? (poleg daljše medosne in večje teže in še višjega sedenja).

Preprosto nezanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz isto. Večje prednje kolo ti luknje požre, špice so pa pač imiđ, itak je tubeless. Škoda, moram potem nekoga drugega najt :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot se spodobi za 50.000km, še malo statistike, kje so ti kilometri padli (fali za 4k sledi, ki se podvajajo al pa se ni snemalo).

817900365_Versys50.000km.thumb.jpg.864d3e3a9750b485f53c11da3d661e51.jpg

Evropo sem vozil v diagonali SZ-JV, sedaj bo treba malo še obrnit :)

1863582133_grafokolica.thumb.jpg.cfbbc0b20aa2d3eaa902dccbfb9aeb86.jpg

Sedaj si bom lažje izbral naslednje izlete.

1880504677_podatkiizsek.jpg.1cfd345aeb6d73527ea75932b2fcffd4.jpg

Če bi nonstop vozil, bi zadevo odvozil v enem mesecu :) 

Povprečje gibanja je visoko, 61,4 kmh

304128732_graftemperatura.thumb.jpg.8f96683ae106346e8b671c0e1f2978a2.jpg

1046913108_grafviina.thumb.jpg.7bec61f35b632bf4314509c127925dfc.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Kot se spodobi za 50.000km, še malo statistike, kje so ti kilometri padli (fali za 4k sledi, ki se podvajajo al pa se ni snemalo).

Nism vedu, da gre po vodi .. kraul, žabco :huh: 

p.s.

res si dober, da se ti da s tem ukvarjat :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Nism vedu, da gre po vodi .. kraul, žabco :huh: 

p.s.

res si dober, da se ti da s tem ukvarjat :P 

gre po vodi s trajektom :) 

versač gre hitreje od Apollo11...lol, 80.000kmh

p.s.

ni veliko dela s tem, samo 1x klik = uvozi sledi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

gre po vodi s trajektom :) 

versač gre hitreje od Apollo11...lol, 80.000kmh

p.s.

ni veliko dela s tem, samo 1x klik = uvozi sledi

kako so pa na Korziko pršu :huh:

Man ?

p.s.

men kaže samo LJ - Črni kal :dry: 

Romunije še nisi prevozil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

kako so pa na Korziko pršu :huh:

Man ?

p.s.

men kaže samo LJ - Črni kal :dry: 

Romunije še nisi prevozil ?

z raketo :) tam nisem vklapljal Oregona med plovbo, za Grčijo pa sem vklopil, ko sem šel mahat v Anconi :)

V Romuniji še nisem bil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Snecer pravi:

z raketo :) tam nisem vklapljal Oregona med plovbo, za Grčijo pa sem vklopil, ko sem šel mahat v Anconi :)

V Romuniji še nisem bil.

najnižji utrip 30, najvišji 145. ali se mogoče spomniš kaj se je takrat dogajalo?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Igi Pop pravi:

najnižji utrip 30, najvišji 145. ali se mogoče spomniš kaj se je takrat dogajalo?

Vozil je 5kmh nad omejitvijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

zmenjeno :D

 

Bo končno GT lepo sciscen....

pred 7 urami, Igi Pop pravi:

najnižji utrip 30, najvišji 145. ali se mogoče spomniš kaj se je takrat dogajalo?

Ko ga je imel 30 je uzival in prehiteval v skarje,145 pa ga je imel kot je delno omenil kmet...95 je res peljal a po avtocesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal.

Najvišji utrip se ne nanaša na vožnjo, ampak na dogodek 08.06.2014 v Trenti (na srečanju versačev), ko je motorist v skupini padel in smo mu pomagali. Vidi se, da je moj motor stal, tako po temperaturi, sledi in brzini :)

Skratka pri 0,7kmh se je to zgodilo :)

ak3.thumb.jpg.439e8efa319320abde91b835e4223f88.jpg

ak2.thumb.jpg.5bb1497be7a674060ac4a527ad5396d7.jpg

ak1.thumb.jpg.e21710c354d56b244ecc12c6f83735b6.jpg

 

ak4.jpg

ak5.jpg

ak6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Versysa 650 letnik 2009. Ne delata mi gumba na armaturni plošči za preklapljanje in nastavitve. Ali lahko kdo svetuje ali pomaga? Ali obstaja kakšno ogledalo, ki se na versysu ne trese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Dugales pravi:

Imam Versysa 650 letnik 2009. Ne delata mi gumba na armaturni plošči za preklapljanje in nastavitve. Ali lahko kdo svetuje ali pomaga? Ali obstaja kakšno ogledalo, ki se na versysu ne trese?

Evo glih tu na Motosvetu najames odvetnika in ti bo popravil...v to njegovo sposobnost ni dvoma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Snecer pravi:

ne nasedaj tem neumnostim

tu je rešitev za gumbe

 

pred 42 minutami, Dugales pravi:

Hvala za nasvet in kdo je ta odvetnik?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

ne nasedaj tem neumnostim

tu je rešitev za gumbe

 

Zakaj neumnost? No kdo mu zrihtal? Oz celo tako prijazen,da mu priskrbel celo video nastavitve,da mu se kam ni treba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje rabim pomoč.

Na zadnji furi po Bosni mi je na Versysu crknil stator. Ker me domotožje še ni dajalo, sem zadevo začasno rešil tako, da sem kupil avtomobilski akumulator, ga zvezal na zic in povezal direkt na moped. Tako sem lahko pot nadaljeval in srečno prišel (brez asistence) do doma.

Sedaj pa moram kupit nov stator, vendar kolikor gledam pri nas stane 300eur (original). Vidim, da obstajajo neke aftermarket alternative. Ima kdo izkušnje z njimi? Ne bi rad nekaj kupoval, kar mi bo po letu dni crknilo.

@Snecer ti maš Versysa v malem prstu. 

https://www.ebay.co.uk/itm/Stator-Kawasaki-Motorcycles-2007-2014-Ninja-ER-6N-Ninja-650-R-Versys-650/401224183782?hash=item5d6ad32fe6:g:ITgAAOSw62VZ2xzb

 

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stator lahko daš previti.. nekje med 70 in 100e.

vodnikova,lj

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, JamesTheMan pravi:

Fantje rabim pomoč.

Na zadnji furi po Bosni mi je na Versysu crknil stator. Ker me domotožje še ni dajalo, sem zadevo začasno rešil tako, da sem kupil avtomobilski akumulator, ga zvezal na zic in povezal direkt na moped. Tako sem lahko pot nadaljeval in srečno prišel (brez asistence) do doma.

Sedaj pa moram kupit nov stator, vendar kolikor gledam pri nas stane 300eur (original). Vidim, da obstajajo neke aftermarket alternative. Ima kdo izkušnje z njimi? Ne bi rad nekaj kupoval, kar mi bo po letu dni crknilo.

@Snecer ti maš Versysa v malem prstu. 

https://www.ebay.co.uk/itm/Stator-Kawasaki-Motorcycles-2007-2014-Ninja-ER-6N-Ninja-650-R-Versys-650/401224183782?hash=item5d6ad32fe6:g:ITgAAOSw62VZ2xzb

 

 

Hvala!

na papirju je ta iz linka izboljšana zadeva

Citiraj

**Please note this unit has been redesigned so that it is thinner than the OEM unit (14mm) this helps to reduce heat friction on the unit and makes it last longer.***

vem, da je v ZDA nekdo delal izboljšane, tako rectifier/regulator kot stator, nekaj čez 100 dolarjev.

https://ricksmotorsportelectrics.com/index.php?pmc=MDhLYXdLTEU2NTBWZXJzeXM  mislim, da je bila tale firma, ko sem gledal za er6n, kaj bi vzel, če bi crknilo

p.s.

jaz original ne bi dal gor, al navit na novo (raje ne), al pa takega izboljšanega

pa potrebno je pogledati vse kontakte, regultaror itd., ker ponavadi vzrok pride tudi iz kakšnega korodiranega stika ipd

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam nov problem, ki pa se že nekaj časa vleče. Na motorju (versys 650) se je prižgala rdeča lučka za temperaturo, ko sem se ustavil na križišču v Ljubljani, vozil sem pa od Torovega med 140 in 150. Ko ugasnem motor, v njem brobota kot v žezvi za kavo. Ventilator dela, ampak je to vseeno. Po lepi vožnji sem prišel na Ambrož na Krvavcu in mi je vrgel ven mogoče deci hladilne tekočine. Ko je motor mrzel, je tekočina lepo na sredini. Ko pa motor deluje, skoraj izgine. Imam na sumu vodno črpalko? Ali lahko komentirate? Snecer, ti imaš te stvari v malem prstu. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!