Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

cena je ugodna, škoda da ti pokazal meritev za ventile :) ker eni kar nastavljajo, čeprav je v tolerancah, čim je pri zgornji ali spodnji meji.

glavno da je mitas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

cena je ugodna, škoda da ti pokazal meritev za ventile :) ker eni kar nastavljajo, čeprav je v tolerancah, čim je pri zgornji ali spodnji meji.

glavno da je mitas

Ja res je. eni radi računajo nekaj kar niso naredili :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

Ja res je. eni radi računajo nekaj kar niso naredili :whistle:

No, meni je na 45 kkm prilagodil 2 izpušna, in pokazal slike, vsega kar je opravil. Na Ktm je pa rekel, da ni naredil nič ker so vsi popolnoma enaki in v predpisani toleranci. Včasih je potrebno tudi zaupati mehaniku.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mehanik naredi 95% dela da pride do ventilov...in da potem vse skup nazaj sestavi.

..nastavitev ventilov je tu manjšinsko delo...malo več, kot sama kontrola...tko da cena samo za pregled ne more biti kaj dosti nižja, če ti še ventile  nastavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

No, meni je na 45 kkm prilagodil 2 izpušna, in pokazal slike, vsega kar je opravil. Na Ktm je pa rekel, da ni naredil nič ker so vsi popolnoma enaki in v predpisani toleranci. Včasih je potrebno tudi zaupati mehaniku.

Nič ni naredil? Je kar skozi kovino videl? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Zivnorc pravi:

..mehanik naredi 95% dela da pride do ventilov...in da potem vse skup nazaj sestavi.

..nastavitev ventilov je tu manjšinsko delo...malo več, kot sama kontrola...tko da cena samo za pregled ne more biti kaj dosti nižja, če ti še ventile  nastavi....

samo je potrebno izračunat :) oziroma pogledat po tabeli

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

samo je potrebno izračunat :) oziroma pogledat po tabeli

 

.. graf je bolj zanesljiv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

.. graf je bolj zanesljiv...

Še najbolje je, da sam izračunaš, kako "podložko" je treba dat...

drugače pa ja, čudno, da pri vse tej elektroniki, ne pokaže, da so ventili potrebni nastavitve, da ne dela zadeva optimalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Še najbolje je, da sam izračunaš, kako "podložko" je treba dat...

drugače pa ja, čudno, da pri vse tej elektroniki, ne pokaže, da so ventili potrebni nastavitve, da ne dela zadeva optimalno

... še dobr, da tut mehankarji najemajo odvetniške storitve....ob vsej tej informacijski tehnologiji .... bi samo vtipkal problem...in ti problem reši računalnik...   :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Zivnorc pravi:

... še dobr, da tut mehankarji najemajo odvetniške storitve....ob vsej tej informacijski tehnologiji .... bi samo vtipkal problem...in ti problem reši računalnik...   :P

 

nisi daleč od resnice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je, da je pri prodaji motorja bolj pomembna štempljana servisna knjiga. In ne kvaliterno servisiran motor, pa čeprav v lastni režiji. Nekateri kar dobro zaslužijo na naivnih strankah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sebar pravi:

Pri 41.300 kilometrih sem peljal versačija k čarmanu na pregled ventilov. 2 ventila sta potrebovala nastavitev (ne vem katera). Istočasno sem po prevoženih 18.000 kilometrih za Mitaske zamenjal RoadSmart III. Vse skupaj 365€ -> zadovoljen :) 

 IMG_20190220_172411.thumb.jpg.d7fd172b263c2732488f422a3acfd032.jpg

Moj serviser je v Ljubljani, Jure Primec na Dolgem mostu. Čeprav ima servis za Yamaho (tudi motorje za čolne), pozna v nulo tudi Versysa 650. Zame je najboljši serviser in ni drag - poštena cena. Na obali mi pa, če je treba servisira Andrej iz Izole, ki pa ima tudi servis za Yamaho. Zanimivo je pa to, da ročno centrira kolesa. Jaz sem Road smart 2 zamenjal za Mitas in ni mi žal. Eni so mi odsvetovali, a sem se odločil. Odlično držijo in tudi v mokrem imam dober občutek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

..mehanik naredi 95% dela da pride do ventilov...in da potem vse skup nazaj sestavi.

..nastavitev ventilov je tu manjšinsko delo...malo več, kot sama kontrola...tko da cena samo za pregled ne more biti kaj dosti nižja, če ti še ventile  nastavi....

Strinjam se. Sem bil zraven pri razdiranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Nič ni naredil? Je kar skozi kovino videl? :lol1:

No saj vemo o čem je govora, al ti je potrebno kot otroku pojasniti?

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, skalar36 pravi:

Žalostno je, da je pri prodaji motorja bolj pomembna štempljana servisna knjiga. In ne kvaliterno servisiran motor, pa čeprav v lastni režiji. Nekateri kar dobro zaslužijo na naivnih strankah...

No ja vsaka plat ima dve strani.

Prva stran je ta ki si jo opisal.

Druga pa je , da mene boli qrac , če me stokrat nategne na servisu in je stokrat nekvalitetno servisiran  medtem , ko z garancijo enega ali dveh let stoji za popravilom , ker ko mi bo sred pizde materine crknu motor , bom samo poklical servis in rešujete , me ne gane . Ti sti iz prve plati pa bojo v taki situaciji fajn švical B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Kmet2 said:

bom samo poklical servis in rešujete , me ne gane

Pa so te ze kdaj resevali, da ves na koga se lahko zaneses? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kugelschreiber pravi:

Pa so te ze kdaj resevali, da ves na koga se lahko zaneses? 

Da , tako , kot na Avtovalu je bilo isto pri Miha Jamnik . 24h na razpolago ! (Ko potujem seveda , ne kar v tri dni )

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Kmet2 pravi:

No ja vsaka plat ima dve strani.

Prva stran je ta ki si jo opisal.

Druga pa je , da mene boli qrac , če me stokrat nategne na servisu in je stokrat nekvalitetno servisiran  medtem , ko z garancijo enega ali dveh let stoji za popravilom , ker ko mi bo sred pizde materine crknu motor , bom samo poklical servis in rešujete , me ne gane . Ti sti iz prve plati pa bojo v taki situaciji fajn švical B)

Jah meni pa ni vseeno, če plačam nov filter za olje na motorju pa dobim starega obrisanega. Če je na računu nov ohišje za filter, naj bo še na motorju. Če pelješ servisirat vilice, pa ti potem po par k km spustijo semeringi in ugotoviš, da boš moral za menjat nove...

Resnično dvomim, da lahko po telefonu popraviš crknjen motor, pa tud sredi LJ. Da bi se pa serviser peljal 20 km pa ti popravil, ker ti je crknil, pa še nisem doživel, pa mislim, da tudi ne bom. Jaz imam v radiusu 8 km 3 serviserje, ki ne vidijo mojega motorja. Raje kupim stvari sam, pa z kolegom ob pivu zamenjava. Če je kaj večjega... Primec, ali Tomaž. V njiju ne dvomim, oziroma sta zame Top serviserja!

Zate kmet, imam pa jaz tudi eno fajn ponudbo. V žakljih mam pakirano po 10 kg zlata. Sam žaklja ne smeš odpirat. Oziroma lahko ti reklamacijo rešim samo po telefonu :jezik::lol1:...

Evo že kličejo cigani...:panic:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Dugales pravi:

Moj serviser je v Ljubljani, Jure Primec na Dolgem mostu. Čeprav ima servis za Yamaho (tudi motorje za čolne), pozna v nulo tudi Versysa 650. Zame je najboljši serviser in ni drag - poštena cena. Na obali mi pa, če je treba servisira Andrej iz Izole, ki pa ima tudi servis za Yamaho. Zanimivo je pa to, da ročno centrira kolesa. Jaz sem Road smart 2 zamenjal za Mitas in ni mi žal. Eni so mi odsvetovali, a sem se odločil. Odlično držijo in tudi v mokrem imam dober občutek.

Jaz sem tudi vedno k primcu vozu motor. Letos sem zamenjal ker mi ni blo do tega, da bi peljal prvo k enemu na ventile in k drugemu po gume :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

No saj vemo o čem je govora, al ti je potrebno kot otroku pojasniti?

 

O nič narediti in vedeti, da so ventili ok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

najjaći slišijo, podobno kot sonar

Hja nikol ne veš. Mogoče pa v prostem času igra na crkvene orglje pa ima res dobr posluh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Jah meni pa ni vseeno, če plačam nov filter za olje na motorju pa dobim starega obrisanega. Če je na računu nov ohišje za filter, naj bo še na motorju. Če pelješ servisirat vilice, pa ti potem po par k km spustijo semeringi in ugotoviš, da boš moral za menjat nove...

Vse kar ugotovim ali se po popravilu pokvari imam garancijo ....si spregledal , kaj sem napisal , zato me boli še enkrat sej veš kaj .....

Resnično dvomim, da lahko po telefonu popraviš crknjen motor, pa tud sredi LJ. Da bi se pa serviser peljal 20 km pa ti popravil, ker ti je crknil, pa še nisem doživel, pa mislim, da tudi ne bom. Jaz imam v radiusu 8 km 3 serviserje, ki ne vidijo mojega motorja. Raje kupim stvari sam, pa z kolegom ob pivu zamenjava. Če je kaj večjega... Primec, ali Tomaž. V njiju ne dvomim, oziroma sta zame Top serviserja!

Še enkrat , na popravila imam garancijo zato , če crkne tisto popravljeno garantirajo popravilo zastonj , plačajo prevoz do njih itd 

Zate kmet, imam pa jaz tudi eno fajn ponudbo. V žakljih mam pakirano po 10 kg zlata. Sam žaklja ne smeš odpirat. Oziroma lahko ti reklamacijo rešim samo po telefonu :jezik::lol1:...

Slaba primerjava , ker če ugotovim , da je v žaklju seno namesto zlata mi ne boš nudil povračila ali kako drugače rešil situacijo , razumeš Cigo :P

Evo že kličejo cigani...:panic:

Sej te nisem klical :P

 

pred 1 uro, Snecer pravi:

najjaći slišijo, podobno kot sonar

In za najačimi sem imel tri ventile kritične .......na Versysu 650 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snecer pravi:

kritični, v skrajnih mejah ali kaj? :) 

Že mal ćez predvideno toleranca , je rekel v Elisi , da bi jih v 2 jurjih prežgal .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!