Skoči na vsebino

Honda GL 1800 GOLDWING


Noise

Priporočene objave

ma kdo pa tebe kej sprašuje

jz se zanimam za uvoz novejše ala 05dalje

če bom že drug let po zda pletla po rute66 in itak mislmo motorje najet pol ga lohk kr kupm odpeljemo z njim začrtano pot in ga uvozmo dam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo pa tebe kej sprašuje

jz se zanimam za uvoz novejše ala 05dalje

če bom že drug let po zda pletla po rute66 in itak mislmo motorje najet pol ga lohk kr kupm odpeljemo z njim začrtano pot in ga uvozmo dam :whistle:

ja, tisti odgovor, da se ne da golde iz ZDA prpelat, se je nanašal na letnik 1987, ker je nekdo prejv prašal. tko da - nehi klobasat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom že drug let po zda pletla po rute66 in itak mislmo motorje najet pol ga lohk kr kupm odpeljemo z njim začrtano pot in ga uvozmo dam :whistle:

u, lepa igra, to je kr luksuz, si prvoščit to - zavarovanja so ful draga, nazadnje sm slišu ,da je model za 1 tedn kruzanja plačal 4000 dolarjev sam zavarovanja zase za zdravje pa za razne morebitne škode narejene z vozilom v primeru nesreče ...

cene izhodiščne so pa ful nizke, ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem gledal, mislim da na Youtube, kako je tip z Goldwingom polagal. Zadaj vozeči na sportaku mu je komaj sledil. Je pa na skoraj vsakem ovinku iskril. Pa ne zaradi nizkega motorja, ampak je dejansko peljal na nož...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem gledal, mislim da na Youtube, kako je tip z Goldwingom polagal. Zadaj vozeči na sportaku mu je komaj sledil. Je pa na skoraj vsakem ovinku iskril. Pa ne zaradi nizkega motorja, ampak je dejansko peljal na nož...

..morda tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Danes sem bil v Petovia Avtu (MB - Belokranjska) in imajo testni Goldwing še registriran in mi je prodajalka rekla, da bi se dalo dogovorit za testno vožnjo. Torej, če koga mika.

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Zanima me če ima kdo izkušnje z AVONKAMI na Gold wingu,kako se obnašajo,koliko km vzdržijo in po možnosti kateri model gume naj gledam. Mogoče kdo ve če se dobi KOBRA.Hvala za odgovor in mogoče kakšen boljši nasvet,kajti z zadnjimi bridgestonkami nisem najbolj zadovoljen. Je res kar pravijo da original bridgestonka najbolj drži in vzdrži vse naslednje so slabše čeprav isti model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hello!

Avgusta greva z boljšo polovico z Wingo na 7-8 dnevno pot.

Tokrat prvič z Wingo, ker je pač tko naneslo, drugače se vozim z XX-o.

Vendar imam težavo da je tle preveč faktorjev tokrat.

Ne želiva na večkrat videni balkan.

Države vzhodne EU so verjetno preveč razdrapane za ta motor.

Predvsem naju zanimajo Dolomiti, Švica in Francoske alpe, vendar nisem ziher kako primerna je Winga za dinamične in ovinkaste ceste vseh teh prelazov.

Lastniki prosim opišite primere kdaj vam ta motor najbolj nudi užitke in ali je it z njim za 1 teden po prelazih.

Ok, vem da se motor dobro počuti na AC, vendar dopusta ne bi rad preživel tako.

Čeprav mi ne bi blo panike prvi dan naredit 1000 km 5-6 dni kruzat po lepotah neke dežele in potem zadnji dan smuk na AC in 1000 km domov.

Da imam tokrat namesto Winge na voljo kaj bolj enduro bi kar lahko izbral med opcijami, za pot z Wingo pa težko določim destinacijo.

Upam da ima kdo kak dober nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen. Iz lastnih izkušenj lahko povem da če se bosta odločila potovat z Goldo da se bosta imela super in da bosta neizmerno uživala.Z tem motorjem se je zlo lahko in uživaško vozit po še tako zavitih poteh.Preizkušeno v Dolomitih pa povsod po Slovenij,predvsem pa po balkanu-Bosna,Črna gora,Makedonija in Albanija.Ko se ga nalezeš ga ne menjaš z drugim motorjem in naj te ne moti njegova glomaznost,sam sem prevozil tudi precej makadama-kr gre :whistle: .U glavnem pa uživajta in vama želim velik lepga vremena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golda hvala za pomoč.

Sva se odločila, da greva prvi dan direkt po AC do francoske meje, drugi dan pa preko parih najvišjih prelazov okoli Mont Blanca.

Potem bova pa nekaj dni krožila po Provansi.

Ker imajo tam svinjsko drage nočitve po hotelih in apartmajih sva se tokrat za spremembo odločila vzet s sabo kamp opremo, saj so tam kampi zelo urejeni in poceni, na wingo pa vse te robe ne bo težko natovorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Guest GixxerPilot

Kot piše v mojem podpisu prodajam Goldwinga, letnik 1979. Več info v podpisu.

Za tiste, ki pa niso člani in podpisa ne morejo videti: naj pokukajo med prodajne inserate. kamor to tudi spada. ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Evo ga... po 9 letih prihaja NOVA:

gold wing 2012:notworthy::notworthy::notworthy:

Že šparam!

Nič pomembno novega. Folk je zelo razočaran nad "novim" modelom, sploh potem, ko je BMW predstavil svojo 1600 beštijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja je res,da kar se oblike tiče so spremembe majhne: torbe, več prtljažnika, armaturka, navigacija, spodnji del oklepa, bolj položen vetrobran... v evropi bo imel proti bemflu težave, a glavni GWjev trg je USA, kjer pa nekim radikalnim spremembam oblike itak niso naklonjeni in BMW je tam v zelo podrejenem položaju...

Bo pa čez leto zanimiv kak primerjalni test...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje, tako laično gledano, bo imela nova Golda kupce in tu in tam, kot tudi BMW. Saj BMW bo verjetno lažji (mogoče bolj vodljiv, ni pa nujno), GoldWing pa ima po drugi strani pridih Amerike... Enako je s Harleyem -japonske kopije so lažje, močnejše, bolje vodljive...skratka ''v vsem boljše'', ampak kupcev Harleya vseeno ne zmanjka. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moram priznat, da sem sicer malo razočaran, ker sem pričakoval malo bolj radikalen poseg v obliko, morda tudi v motor (kak i-vtec) itd., ...vsa ta nesprememba me ja malo šokirala, glde na to, da smo se oblike že malo naveličali... Menim pa, da so hondini strokovnjaki dobro "prečekirali" marketing in zahteve trga in se ravno zato odločili za navidez majhen poseg... konec koncev je nekaj podobnega naredil Harley z zadnjo izdajo ultra clasic EG.... Mašini res ni kaj očitati, zanesljivost tega boxerja je na višku, osebno menim, da bo na EU trgu BMW 1600 v prednosti, predvsem zaradi svežine v segmenu, kar se pa tiče udobja, zanesljivosti in imena "legende" pa dvomim, da bo prekašal Hondo... Ključno vlogo bo pa igrala tudi cena...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japonci zadnjih par let dokazujejo svojo konzervativnost, Honda kot največja pa še najbolj. Nič radikalnega, nič rizkantnega samo držanje preverjenih zadev. Z vsemi sredstvi ki jih imajo bi si lahko privoščili tudi kak model "spušit" pa se jim nebi poznalo, ampak ne! Pri superšportnikih kaki konj več in to je to.

Če primerjam to z leti nazaj so zato predstavitve modelov novih sezon pri Japoncih bolj ali manj dolgočasne če ravno ne padaš na marketinške fore, ko ti minimalno spremembo starega modela prodajo kot revolucijo.

No na račun dolgočasnosti pa profitirajo ravno BMW, Aprilia, Ducati, Triumph in ostali. Meni je OK, dolgoročno pa verjetno za njih ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to u bistvu ni motor to je religija. ziher je odličen potovalnik, za vse ostalo poskrbijo verniki... še 17 let počakam. . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče revolucije ne bo. GW je res dnevna soba na dveh kolesih in resnično nudi max. udobje, :pos: ki si ga sploh lahko pa tudi ne, predstavljaš na motorju. :yea2: Ker sem imel že nekajkrat priliko ga peljati moram priznati, da je vožnja resnično zelo udobna in nezahtevna. Lahko tudi precej hitra. Če lahko sopotnik pri 120 km/h pa tudi več, bere knjigo.... :book::P Ampak zame osebno to ni to. Čeprav sam vozim tudi kravo je zame GW "dolgcajten" motor prav zaradi tega, ker je dneva soba na dveh kolesih. V bistvu nič se ne dogaja. :? Pač moje osebno mnenje. :naughty: :whistle:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo,

prosila bi, če mi lahko kdo pomaga pri naročilu sprednje šipe za HONDO GOLDWING 1800. Kje se jo splača naročit in kako poteka naročilo.

Vesela bom vsake informacije, ker o teh stvareh nimam pojma.

lp

Darči

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: - spol moški - prosila bi

No tule je ena varianta http://katalog.mrashop.de/erp/catalog/navigationPath//1.SORTIMENT/0.html?mral=1&type=%281715%2C19%2C0%29&form=%28172%2C20%2C0%29&spr=D

MRA produkte prodajajo v znani moto trgovini v Drešinji vasi pri Celju

Drugače pa poskusiš v googlu z Windschutzscheibe + GV 1800 ....

kak je zdaj spol, ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!