Skoči na vsebino

Honda GL 1800 GOLDWING


Noise

Priporočene objave

Ženski.....kar mal čudno ne?

Hvala bom poskusilA.

He-he!

Pod Darči piše spol: moški, ki bo poskusilA :photo: ?

Maš pa dooober motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.....no nisem bila pozorna na te zadeve.....bom probala preko Eurowinga..

Meni se zdijo tile naši kar mal oderuški.....bom probala zdej preko Eurowinga......motor je super, samo malo težek, če se zgodi kej nepredvidljivga, kot je avtobus, ki pripelje čez oster ovinek po tvoji strani....pa je šla šipa v maloro....sem pa vesela, da je šlo samo to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotr bi na vsak način počasi rad nabavil kakšno Goldwingo...kaj veste, kje imajo možnost, da si testnega sposodiš za cel dan, da ga lahko pelje na malce daljši preizkus (konec koncev se kupuje za dolga potovanja, ane)? :)

lp

ž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič pomembno novega. Folk je zelo razočaran nad "novim" modelom, sploh potem, ko je BMW predstavil svojo 1600 beštijo.

Lej, zmagovalnega konja, ki ima zapovrh še kultni status - bolj kot katerikoli motor! razen Yamaha V-Max - se ne menja kar tako .... BMW se lahko pa še naprej trudi s svojimi igračkami ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moram priznat, da sem sicer malo razočaran, ker sem pričakoval malo bolj radikalen poseg v obliko, morda tudi v motor (kak i-vtec) itd., ...vsa ta nesprememba me ja malo šokirala, glde na to, da smo se oblike že malo naveličali...

Motor je za vozit in uživat, ne pa za gledat in jamrat, da si oblike naveličan ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

prosila bi, če mi lahko kdo pomaga pri naročilu sprednje šipe za HONDO GOLDWING 1800. Kje se jo splača naročit in kako poteka naročilo.

Vesela bom vsake informacije, ker o teh stvareh nimam pojma.

Ne boš verjela - v Sloveniji vse za motocikle Honda priskrbi Honda AS Domžale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kjer se verjetno da zmeniti tudi za kakšno testno vožnjo... zzigon. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, zmagovalnega konja, ki ima zapovrh še kultni status - bolj kot katerikoli motor! razen Yamaha V-Max - se ne menja kar tako .... BMW se lahko pa še naprej trudi s svojimi igračkami ...

Res je, da ima kultni staus, ki si ga je sicer pridobil z inovativnostjo in tega že par let ni. Celo HD ima že tako banalno zadevo, kot je šesta prestava.... Honda Sōichirō spi že nekaj časa. Že z Fury so vsaj za pet let prepozno prišli na trg . Mogoče bo po Fukušimi kaj boljše. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kje ste bli pa včeraj motosvetovski zlatokrilci :naughty: Na Rogli je blo prav zanimivo

post-5391-0-06143700-1310980508_thumb.jpg

Tale mi je bla pa najbolj všeč :photo:

post-5391-0-47241800-1310980529_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zanimam se za nakup GW 1200GL Interstate. Motor je letnik 1984 in ima 100000 prevoženih kilometrov. Na kaj bi moral biti posebej pozoren pri tem modelu, kakšna je poraba, vozne lastnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pri nas teh mopedov gotovo ne mrgoli (morda par modelov)... boš težko našel odgovor... kontaktiraj raje kak forum v USA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Drugače imajo tudi par rabljenih v motohit,sm jih videl.Po naročilu se da dobiti tudi trike model.Cena.....od 40.000 naprej...

LPM

V Motohitu ima eno 1500 in 1100 kubično. Cene so pa itak navite. Po motor bi šel čez mejo, vendar "oborožen" vsaj z osnovnimi informacijami o tem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Nova variacija na temo GW: Bagger (lahko bi bila tudi Katerpiler, pikhamer, buldozer .. )

Ja pa cena tudi paše v kategorijo težkokategornikov: 25.000 € (AS - Trzin) :ninja:

post-1569-0-67797400-1353057857_thumb.jpg

post-1569-0-60171200-1353057874_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova variacija na temo GW: Bagger (lahko bi bila tudi Katerpiler, pikhamer, buldozer .. )

Ja pa cena tudi paše v kategorijo težkokategornikov: 25.000 € (AS - Trzin) :ninja:

Tk kot bi se z tankerjem okrog prevažal, verjamem, da je super in oh naj, sam za naše luknjaste ceste no ne vem, cena pa je itak ponorela.

Mi je pa klasični starejši veliko bolj všeč, ne bi pa imel nobenega, vsaj za zdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tk kot bi se z tankerjem okrog prevažal, verjamem, da je super in oh naj, sam za naše luknjaste ceste no ne vem, cena pa je itak ponorela.

Mi je pa klasični starejši veliko bolj všeč, ne bi pa imel nobenega, vsaj za zdaj...

A si že pelu GW, k praviš da ga nebi mel. Jaz sem trdil isto do letos ko sem vozil testno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že pelu GW, k praviš da ga nebi mel. Jaz sem trdil isto do letos ko sem vozil testno

Tudi jaz sem vozil letos testno,pa sem enakega mnenja kot nordkap,da jo ne bom imel!

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej...so zgleda imal srečanje GW-jevci. Zjutraj so se zbirali pred Qulandijo in Leclercom. Mha...zgledal kot srečanje dedkov mrazev brez daril....okrancljano z enimi kičastimi dodatki, luči kot na novoletni jelki...da ne govorim o kričeče rumeni barvi ene izmed njih. Meni grdo...res grdo, ampak kot pravij pri nas "vsak tele ma svoj vesele in vsak b'k ma svoj štr'k".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa ravno zdi, da je v primerjavi z BMWjem še kako vreden tistih par tisočakov zraven... sploh če si tip ki želiš resnično prepotovati civilizirane kontinente po dolgem in počez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že pelu GW, k praviš da ga nebi mel. Jaz sem trdil isto do letos ko sem vozil testno

Ja enkrat, ne rečem kaj slabega glede voznih zadev ipd..., ne bi ga mel zaradi drugih subjetivnih zadev, ki vsaj pri meni oddtehtajo, predvsem pa nisem "gold man" za take zadeve, pač vsak po svojih zmožnostih, a ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!