Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Tole je okrog 2500€.

Če bi nekaj podobnega ponudili tudi pri nas, bi si ga kar kupil, čeprav sem mnenja, da že sedaj dobiš veliko motorja za svoj denar. V primerjavi z ostalimi seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojmu vstromu, 650 08, mi so danes zvecer luci zacele nagajat. Na zacetku niso sploh svetle, pol sm malo kable porukal, je malo zacelo. Pa spet nic, no najbolj ucinkovito je bilo da sm se samo dotaknil za vzig motorja stikalo, so zacele delat. Ker nimam pojma o elektriki prosim vas za nasvet. Verjetno nekje prebija, kje zacet gledat?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogdaj.

 

Imam v-stroma 650, letnik 2008, že kakšno leto. Pred kratkim sem prišel malo pozno domov, pa ni bilo več odprte črpalke po poti. Do doma sem prispel. Naslednje jutro pa moped ni več vžgal. Porinil sem ga na pumpo (je precej blizu) in natankal 19litrov do polnega. Vžgal je takoj. Sedaj pa ne vem... po podatkih bi moral držat 22 litrov če prav vem? Ali ima kje rezervo, ki jo je treba fizično aktivirat?

 

Je pa varčno vozilo tale ta mali v-strom za dol past. Sem prevozil 499km s temi 19 litri... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, matjazy pravi:

Bogdaj.

 

Imam v-stroma 650, letnik 2008, že kakšno leto. Pred kratkim sem prišel malo pozno domov, pa ni bilo več odprte črpalke po poti. Do doma sem prispel. Naslednje jutro pa moped ni več vžgal. Porinil sem ga na pumpo (je precej blizu) in natankal 19litrov do polnega. Vžgal je takoj. Sedaj pa ne vem... po podatkih bi moral držat 22 litrov če prav vem? Ali ima kje rezervo, ki jo je treba fizično aktivirat?

 

Je pa varčno vozilo tale ta mali v-strom za dol past. Sem prevozil 499km s temi 19 litri... 

Naj bi imel 22 litrov. Nikjer nisem zasledil, da bi imel kakšno pipco za rezervo, čeprav sem si ga lastiv. Mislim, da sem največ tankal okoli 18 litrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RTI Maribor! Peljal tja, pregledali plačal in čez en teden sem dobil dokument.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 8. 2018 ob 12:37, The Lakl pravi:

RTI Maribor! Peljal tja, pregledali plačal in čez en teden sem dobil dokument.

Hvala, kaj pa rabiš od papirjev? Jaz imam Givijeve. Kje si nabavil podaljšek šipe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panigaz! Orginal Suzuki. Kompletno steklo je novo!

Prometno in homologacijo sem potreboval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Podarim original steklo za starejši tip vstrom 650. Steklo ima zvrtani dve dodatni luknji. 

1665800165_images(2).jpg.653192768fcf8d2e15e07140f67dd606.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, to bi pa jst vzel, če je še na voljo, bi prav prišlo za projekt izboljšanja vetrne zaščite. 

Tole je pa video mojega v-stroma 650 v akciji - prvomajski izlet po Sardiniji. Pred tem izletom sem bil malo zaskrbljen, če bo motor dovolj zmogljiv za 2.  Skrbi so bile odveč, moped gre neverjetno dobro za svojo moč (prej sem imel yamaho FZ6), predvsem pa mi je všeč, kako lepo pade v ovinek. 

V-strom po Sardiniji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, matjazy pravi:

O, to bi pa jst vzel, če je še na voljo, bi prav prišlo za projekt izboljšanja vetrne zaščite. 

Tole je pa video mojega v-stroma 650 v akciji - prvomajski izlet po Sardiniji. Pred tem izletom sem bil malo zaskrbljen, če bo motor dovolj zmogljiv za 2.  Skrbi so bile odveč, moped gre neverjetno dobro za svojo moč (prej sem imel yamaho FZ6), predvsem pa mi je všeč, kako lepo pade v ovinek. 

V-strom po Sardiniji :)

Pridi. A boš naredil kaj podobnega? :) Piši na sporočila.

P5176831.thumb.JPG.a09400c69b0e5b1de0bae34aed5ae8db.JPG

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Imam nov vstrom 650 xt, prevozenih 2500 km, pred kratkim je pri okoli 5.000 obratih prišlo do čudnega kovinskega zvoka, podobno zvončkljanju na desni strani pod tankom. Kot bi zvončkljala kakšna losana podložka. V nizjih ali visjih obratih tega ni. Saj bom peljal na servis pod garanciji, samo zanima me, če se komu sanja kaj bi lahko bilo.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Primosio pravi:

Živjo.

Imam nov vstrom 650 xt, prevozenih 2500 km, pred kratkim je pri okoli 5.000 obratih prišlo do čudnega kovinskega zvoka, podobno zvončkljanju na desni strani pod tankom. Kot bi zvončkljala kakšna losana podložka. V nizjih ali visjih obratih tega ni. Saj bom peljal na servis pod garanciji, samo zanima me, če se komu sanja kaj bi lahko bilo.

 

Lp

Ali imaš givi ali kapa bočno zaščito?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Primosio pravi:

Givi

Skoraj sigurno je počil zvar ali pa profil, kjer je skupaj zašravfana leva in desna zaščita. Enako je bilo pri meni. Malo čaral, reklamiral in vzel SW motech. Vse skupaj dobi lufta in zmeraj bolj žvončkja. Kvaliteta ena sama katastrofa - material.

Javi svoja opažanja.

P6287046.thumb.JPG.df51786d0b7cb8d4e91666d7b46e1de9.JPG

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Skoraj sigurno je počil zvar ali pa profil, kjer je skupaj zašravfana leva in desna zaščita. Enako je bilo pri meni. Malo čaral, reklamiral in vzel SW motech. Vse skupaj dobi lufta in zmeraj bolj žvončkja. Kvaliteta ena sama katastrofa - material.

Javi svoja opažanja.

P6287046.thumb.JPG.df51786d0b7cb8d4e91666d7b46e1de9.JPG

 

Bo verjetno držalo, na sredinskem stiku cevi pred agregatom sta odstopila gumijasta oringa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Primosio pravi:

Bo verjetno držalo, na sredinskem stiku cevi pred agregatom sta odstopila gumijasta oringa

Zadeva je narejena na konus in ko boš še zategnil - malo/ bo slej ko prej počilo. Če pa boš imel še lufta boš moral pobrusiti distančnik in takrat bo sigurno počilo.

 Narejeno je bolj tak - tak.

Na prvem motorju sem imel 6 let givi zaščito, pa je bilo vse vredu, zdaj pa zgleda da šparajo z materialom - pa crkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam orginal Suzukijevo in ima eno celo prečko pred agregatom, katera povezuje obe strani zaščite. Povezava je narejena konkretno. Sem ravno preverjal in je vse ok.

Ne vem, kaj bi se zgodilo, če bi ti motor na mestu padel in obremenil zaščito. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, The Lakl pravi:

Jaz imam orginal Suzukijevo in ima eno celo prečko pred agregatom, katera povezuje obe strani zaščite. Povezava je narejena konkretno. Sem ravno preverjal in je vse ok.

Ne vem, kaj bi se zgodilo, če bi ti motor na mestu padel in obremenil zaščito. 

Moja sw motech je precej boljša od givi in kapa, kjer je nek sumljiv material, pa še debelina je vprašljiva. Po moje so vzeli tanjši in slabši material. Na prvem motorju je enaka givi zaščita preživela konkreten padec in opravila delo in ostala cela.

Sedaj nova sw motech je precej težja in debelejša in kvalitetnejša od givi in kape.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SW motech, je dobra roba in kvalitetna zaščita, pri meni je prenesla drsanje in udarec po obeh straneh, a moped je ostal cel. Tudi vpetje je kvalitetno rešeno na več točkah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš veliko razliko med izdelki. Eni so za zaščito, eni pa za šminko

 

Na primer Gašperju je pa Turatech očitno slabo oddelal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!