Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Hmm, števc mu bo kazal več, kot je realno, tko da če se bo po števcu vozu, bodo plavčki čist zadovoljni :lol:

Upam da nebo preveč kazal razlike, bom šov na test v trzin majo tist radar hitrosti, ko ti pokaže kolk vozš pol bom vidu kolk bo razlike.

Nebi smel bit nevem kolk razlike, al se motm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da nebo preveč kazal razlike, bom šov na test v trzin majo tist radar hitrosti, ko ti pokaže kolk vozš pol bom vidu kolk bo razlike.

Nebi smel bit nevem kolk razlike, al se motm.

Japonska vozila ponavadi serijsko kažejo 8-10% (odvisno od gum) več (za R1 sicer ne vem iz prve roke, a vseh 'mojih' 6 japoncev kaže tako). Kar pomeni, da ko kaže 100, se v resnici pelješ 91-93.

Z dvema zoboma več bo napaka ~4% večja - torej bo pri prikazanih 100 km/h dejanska hitrost ~87-89.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonska vozila ponavadi serijsko kažejo 8-10% (odvisno od gum) več (za R1 sicer ne vem iz prve roke, a vseh 'mojih' 6 japoncev kaže tako). Kar pomeni, da ko kaže 100, se v resnici pelješ 91-93.

Z dvema zoboma več bo napaka ~4% večja - torej bo pri prikazanih 100 km/h dejanska hitrost ~87-89.

D.

Pol je pa dobr če preveč kaže, sam da nebi premal kazu kokr gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Sem nov v tem in me zanima, če je to vredu zadeva in kakšno mnenje glede cene:

http://www.rpm-team.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=3127&detailID=10422&segid=&ime=VERIGA_Z_ZOBNIKI_DID_KAWASAKI_KLE500_97-04

Še nikoli nisem menjal verige, ampak pri samem "šraufanju" sem kar domač :D ali bo to problem sam zamenjat? Ali je kakšna verjetnost, da to ne paše na moj 03 model?

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HY!

Me zanima če mi lahko kdo pomaga oz. odgovori na vprašanje.

Trenutno imam prenose 14/48. Sedaj sem naročil sprednji zobnik 15 in me zanima če bo slučajno orginalna dolžina verige prekratka? V primeru da bi bila prekratka se da veriga doštukat (novo verigo že imam doma) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za en zob ne bo prekratka, samo zadnje kolo boš malo naprej premaknil, kar je pa tudi plus.

Hvala!

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kje bi najceneje dobil X-Ringkette von D.I.D 530 VX 108 členov, plus prednji zobnik 17 zob in zadnji 42 zob za Suzuki. Na Ebayu je cirka 140€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri enem linku imaš ketno DID 525, na drugem pa 520. 525 je močnejša, zato tudi malo dražja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zanima me kateri so tisti ketn spreji, ki naredijo bel film na ketni.Mehanik mi je namazal ketno z njim in sem bil zelo zadovoljen.Pravi da je Motulova zadeva pa sem nabavu Motul Road sprej pa ni to to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kateri so tisti ketn spreji, ki naredijo bel film na ketni.Mehanik mi je namazal ketno z njim in sem bil zelo zadovoljen.Pravi da je Motulova zadeva pa sem nabavu Motul Road sprej pa ni to to..

Res je Motulova zadeva,vendar z nazivom Factory line.Odlična zadeva.Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam Profi Dry Lube, ki ni bel... :naughty:

D.

V posnetku je prikazan napačen način mazanja verige. Verigo se maže iz "notranje" strani...

Tudi jaz uporabljam ta sprey (ga ne morem prehvalit). Res je super, nobenega špricanja po felgi...

Glede vprašanja kje se dobi. Jaz ga naročim pri podjetju TRG (http://www.podjetje-trg.si/) iz Louisa.

http://www.louis.de/...tnr_gr=10004198

Popravljeno . Popravil WhiteWolf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti..kolk km cca zdrzi?!

Ena doza? Kaj pa vem... Kakšni dve na leto porabim, s tem da mažem več motorjev (3 za cestno rabo in 3 'dirkalne'). Mislim, da odkari imam SV-ja, uporabljam ta sprej (prej sem nekaj eksperimentiral z raznimi Castroli, Motuli in ostalim sra***m).

Pri 96000km sem na tretji verigi, ki zaenkrat še dobro izgleda...

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm mogoč bom pa sprobal tale Dry Lube. Predvsem zarad tegam, ker mažem ketno v garaži in ponavad ketna ni pretirano vroča, pa ne da se mi čakat da se mazivo uleže. Posledično mi ga mal zmeče z ketne. Aja uporabljam pa Motulovo belo zadevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa zadnje case prisegam na Castrolovo uno zeleno piksno... traja kr neki casa, ketna dobr zgleda... men je fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!