Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

nova verzija Dainese Axial race.

s.-axial-race-new1795133-474-wz.jpg

sistema_axial-race.gif

oranžen del predstavlja carbon-kevlar vlakna.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja 2 centa.

Kombinezon, kupljen v Italiji - Flanker, je bil made in ukraine. Laguna Seca, ki jo imam sedaj, kupljena (in drago plačana) pri nas, prav tako made in ukraine.

Glede na to, kako ime ima dainese, me je zmotilo, da mi izstopajo šivi, al ne vem kako naj rečem. Tko na oči izgleda, da je vse večinoma dvojno šivano, z dvojnim šivom in ena linija gre veselo stran. Sicer pri všitih penah na sprednjem delu. Pa pri ježku, ko se zapne spodaj, pri hlačah. Sicer ni neke drame, ampak če se mi misli kombinezon raztrenat, madona... Sej pravm, loh da je šlo mal cvirna stran in upam da se bo tole nehalo. Ker nisem dal 800€ in da bom sred sezone ostal brez kombinezona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj se je sukanec ponavadi izvil na komolcih rokavov, vsaj pri meni je bilo tako pri 2 kombinezonih, ampak se ni nadaljevalo, niti ni bilo bistveno, ker je prešito zaradi ščitnika komolca.

zanimivo bi bilo vedeti kako je s temi šivi pri drugih znamkah (če sukanci tudi tako plapolajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se da to preprečit tudi tko, da ga zapajsal in ne gre več naprej. Briga me, važn da se loh pelem! Vreme, ne pa cvirn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga slučajno zanima prodajam jakno Dainese Flanker št.54 črno/siva + hlače Dainese št. 52. Stvari so kupljene v Sistiani (imam račun) in so vožene le parkrat - torej čisto novo. Prodajam zato ker imam enodelni kombinezon in se enostavno ne morem navaditi na dvodelno kombinacijo. To je ena mojih bolj zgrešenih invseticij :headbang:

Oglas je tudi na motosvetu - cena 520 € (novo je stalo 640 €).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
jez sm dainese mal gledal, in ti povem, de so not kr celi karbonski. al nevem kašni. trdi. :unsure: zgledajo rahitično in cena je astronomska, ampak ko ga od bližje pogledaš vidiš, da R&D dela. ne fantazirajo.

Po domače rečeno škornji Dainese niso kičasti tako kot jih dela večina drugih proizvajalcev. Na zunaj nič posebnega v resnici pa so zelo varni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si lastim Dainese Torque škornje narejene za hlačnico čez dat in sem pre-zadovoljen z njimi. Izredno trpežni so, zlahka se ščistijo, v njih lahko tudi normalno hodim, zaščita je vrhunska, pa še ne zgledam kot da sem z NLP pristal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno tako imam še jakno NEWSAN, v kateri mi prvič ni vroče med vožnjo popoldan in me tudi ne zebe zjutraj (tista nova 3D Bubble podloga res opravi nalogo) in rokavice FULL METAL RACER.

Ergonomija in kvaliteta - vrhunska :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede razprav o varnosti motoristične obleke pri CESTNI UPORABI.

Zaščitna obleka z vsemi titanium dodatki funkcionira samo na pisti, kjer po padcu drsiš za na to predvideni površini; dodatki na določenih mestih zmanjšajo točkovne obremenitve izpostavljenih delov telesa.

Nasprotno na cesti; tam motorista praviloma nekam zabije; stebriček obcestne ograje, drevo, zid, ...

Tukaj ne pomaga nič.

Kaj ostane od jeklenega avtomobila (pa samo pri 50km/h) naj bi vsi vedeli.

Poleg vsega; tudi če bi nekakšna super futuristična kevlar-carbon obleka obvarovala pred poškodbami zunanje dela telesa, so pojemki sil (nenadno zmanjšanje hitrosti premikanja telesa) tako veliki, da se raztrgajo oziroma natrgajo notranji organi (lien, ledvice, jetra, srčne žile) Se pravi, da bi moral svoje organe prej zaliti-fiksirati v nekakšno umetno maso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Opazil sem, da bo v Kozini (ob cesti, pri črpalki) kmalu odprt Dainese salon. Bo kdo kaj povabil na opening night ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji cordura jakni je končno prišel delat družbo usnjeni dainesov enodelc, ki sem ga tako doooooolgo čakala in sem prezadovoljna :OK: . Nič ne tišči pa še lih prave dolžine je :grim!

Popravljeno . Popravil Lara!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Kozini bo Eurosport-trade odprl ogromno trgovino z Dainese opremo za motocikle.

Ali bodo cene ma Italijanskem nivoju (nižje kot do sedaj v Sloveniji) bomo še videli. Nedvomno bodo težko prodajali v kolikor bodo prakticirali politiko Autocommerce.

Roba je že v trgovini-po škatlah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podrokavice in podkapa iz svile za večje udobje. Sam uporabljam samo podrokavice - koža na dlaneh ni tako suha in zgonjena kot brez teh podrokavic. Pa še malo topleje je z podrokavicami. Poleti, po največji vročini nosim letne rokavice brez podrokavic, jet čelado in ruto, na dolgih turah pa integralko in podkapo.

Kje se pa dobijo te svilene pod-reči in kolk stanejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa dobijo te svilene pod-reči in kolk stanejo?

Jz sm podrokavičke kupila lani v Sistiani. Super zadevica za zgodaj spomladi in jeseni. Vidla tud podkape in ostale zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji cordura jakni je končno prišel delat družbo usnjeni dainesov enodelc, ki sem ga tako doooooolgo čakala in sem prezadovoljna :OK: . Nič ne tišči pa še lih prave dolžine je :grim !

Copycat(ica) :evilgrin: .....ampak zgledaš pa še bl hudo kt jz v njem :OK: . Jz s svojim tud oh in sploh zadovoljna, edin občasno ga še zmer prime zgrizt mi talev kolen.....ampak se je že lepo stegnu :yes: ....mehko usnje, kot bi bilo oprano s Perwollom :lol1: .

(no naslednji korak k popolni usklajenosti je....menjava motorja.....torej ktera bo....jz al ti ?) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharp Ninja; z razpravo s svilenih zadevah za spodaj, boš spremenila to temo v hot line (se bodo dedci metali v Ljubljanco, da se ohladijo). :naughty: :whistle: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja človek je vprašal, jz pa odgovorila :rolleyes: , d mate tipi ob omembi besedne "zveze svilene zadeve za pod obleko" mal horny asociacije je pa itak znano :evilgrin: , tko d sm gas v Lublanco (če se pa še ktermu rata dokončno ohladit pa tok bolš hehe :evilgrin: :evilgrin: ). Sicer pa pr temle mrazu zun mal dviga temperature ne more škodt :naughty: . Glih razmišljam kam sem svoje svilene rokavičke vtaknila :? ....zgleda d bom mogla it tud jz še ene nabavt.....(razn če sm jih mogoče zravn biča pospravla :evilgrin: O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....(razn če sm jih mogoče zravn biča pospravla :evilgrin: O:-)

Tut za bičanje je potrebn še prav karakter, ne sam bič ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem cele teme prebral(vbistvu sem prebral samo zadnjih nekaj postov), zato me ne obesit za nevemkaj nevemkam...

Na enem jumbo plakatu sem videl, da se nekje v Kozini prodaja Dainese... :hmm: Nikol še slišal za to, pa me zanima, če kdo ve kaj več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Kozini bo Eurosport-trade odprl ogromno trgovino z Dainese opremo za motocikle.

Ali bodo cene ma Italijanskem nivoju (nižje kot do sedaj v Sloveniji) bomo še videli. Nedvomno bodo težko prodajali v kolikor bodo prakticirali politiko Autocommerce.

Roba je že v trgovini-po škatlah.

Če kdo, pol Antares ve.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem tud videl dans ko sem šel iz morja kr neki teh jumbo plakatov d garage piše pa od dainese znak pa naslov je Kozina..., če kdo k aj ve nej sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo, pol Antares ve.... :yes:

Skoraj.

odpiralni čas trgovskih centrov:

pon.-sob. 9-21h

nedelja od 9-15h

Urnik nove trgovine; kdaj bodo točno odprli še izvemo. (imajo težave dobiti dobre prodajalce.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Copycat(ica) :evilgrin: .....ampak zgledaš pa še bl hudo kt jz v njem :OK: . Jz s svojim tud oh in sploh zadovoljna, edin občasno ga še zmer prime zgrizt mi talev kolen.....ampak se je že lepo stegnu :yes: ....mehko usnje, kot bi bilo oprano s Perwollom :lol1: .

(no naslednji korak k popolni usklajenosti je....menjava motorja.....torej ktera bo....jz al ti ?) .)

Ta je pa dobra :OK: , to mi pa ni padlo na pamet hehe. Dj raj ti zamenji, bodo nekateri fejst veseli :evilgrin:. Morva bit na vezi da neb ena drugo prehitele :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!