Skoči na vsebino

Honda CB 1000 R 2008


marko55

Priporočene objave

Našel sem proizvajalca specialnih torb za zadnji sedež in tole izgleda zelo zanimivo: sw-motech

Meni je všeč "SW Motech Cargo Bag" ali pa "SW Motech Race Pack". Sicer lahko le upam, da paše na CBjko :). A kdo ve če obstaja še kakšen drug proivajalec torb za zadnji sedež? Kovčka pa ne mislim montirat, ker mi ni všeč izgled :rolleyes: .

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Full hvala za vaše response na moje vprašanje glede izpuha.

Sam sem si ogledoval tole varianto (link do slike). Tudi z proizvajalcem sem stopil v kontakt...

Drugače pa sta me je mikala še Devil in Blue Flame Carbone izpuha... Na žalost je Devil postavil za njihov izpuh "pre" visoko ceno, pri Blue Flame-u pa se nekatere stranke pritožujejo nad njihovo resnostjo prodaje... nekaj se je gogovrilo tudi o tem, da je podjetje propadlo in da sedaj odprli novo podjete... kaj je bil razlog ne vem, nisem pa še stopil v kontakt z njimi...

Enjoy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanma me kakšne bi bile primerne cene za letnik 2008 in 2009. Rečmo primer ugodne nakupne in tržne oz. prodajne cene motocikla. na avto-netu gledam pa sploh ne zasledim rabljnenega motocikla. Nov je pa sedaj 9k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne vem kako in kje ti to gledaš ampak ne a.net imaš 2 rabljena in sicer.

Bel 2009 23000km 7500e

zlat 2010 11000km 8190e

se pravi boš iz tega lahko nekje izpeljal ceno :whistle:

in še to nov 2011 je 10490e 2010 9590e in 2009 8990e....lp

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst prodajam svoj motocikel, bi ga pa dal za podobno ceno kot v prejšnjem postu s tem, da ima moj samo 6500 km prevoženih, ima pravkar narejen servis pri pooblaščenem prodajalcu, sem prvi lastnik, moped je pa kot iz trgovine... vsi interesenti kontaktirajte me na pm. Pa se opravičujem, ker ne paše ravno v to temo...

Popravljeno . Popravil PuSSy3At3R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kolega je padel svojo cbjko 1000, pa potrebuje še nov ali rabljen števec. kje bi lahko to nabavil? seveda lahko tudi v tujini.

hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ali je kdo med vami lastniki cb1000r že namontiral izpuh z mid pipe-om (nadomesti katalizator)??

menda je izpuh potem še glasnejši??!! ali je potrebno namestiti tudi power commander? kake prilagoditve elektronike?

prodajalec izpuhov mi je rekel, da ne bi smelo biti problema (če ne dam gor power comm.), mehanik pa, da v najslabšem primeru lahko motor "kadi" in izpuh ne da izkoristka kot bi moral, škodilo pa naj ne bi motorju. ne vem.

The longer burn time of a weak mix will result in the engine running hotter. Valves and seats may well take a hammering as may piston rings.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevod: Daljši izgorevalni čas slabotnejše mešanice povzroči, da se motor pregreva, oz. deluje na višjih temparaturah kot je predvideno, zaradi tega se LAHKO poškodujejo ventili, pa tudi bati niso izvzeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima, če ste kej nastavljali vzmetenje na svoji hondi cb1000R ?

Ker naj bi mela serijsko premehko nastavljeno, pa me zanima, kako se obnese vzmetenje, če ga naštelaš na trdo, je dovolj trdo, da je motor dovolj stabilen tudi v hitrih dolgih zavojih pri višjih zavojih ?

Sam imam Z750, pa rahlo razmišljam o nakupu cb1000R ali kawasakija Z1000 (predzadnji model,torej l07 do 09) , oba 125KM pa bi blo vsako mnenje in primerjava med tema dvema motorjema dobrodošla .

Hvala.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj vidim da sm se zmotil, mislil sem,kako se obnese vzmetenje, če ga naštelaš na trdo, ali je motor dovolj stabilen tudi v hitrih dolgih zavojih pri višji hitrosti ,ali je tudi po nastavitvah še vedno premehko,torej občutek "plavanja" v ovinku?

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ste kej nastavljali vzmetenje na svoji hondi cb1000R ?

Ker naj bi mela serijsko premehko nastavljeno, pa me zanima, kako se obnese vzmetenje, če ga naštelaš na trdo, je dovolj trdo, da je motor dovolj stabilen tudi v hitrih dolgih zavojih pri višjih zavojih ?

Sam imam Z750, pa rahlo razmišljam o nakupu cb1000R ali kawasakija Z1000 (predzadnji model,torej l07 do 09) , oba 125KM pa bi blo vsako mnenje in primerjava med tema dvema motorjema dobrodošla .

Hvala.

Lp

Lani sem vozil s serijskimi nastavitvami, letos pa mi je Čarman med rednim serviso precej bolj otrdil vzmetenje. Moram rečt da je serijsko (vsaj pri meni) preveč mehko, čeprav gre vseeno lepo čez ovinke. Sedaj, ko je trd, je precej bolj stabilen med ovinki, opazil pa sem da lahko tudi skozi ovinke veliko bolj zaviram ko prej brez da bi ga preveč postavilo pokonci. Pa niti ni preveč trd za grob asfalt. Za hitre dolge ovinkih pa ti ne morem povedat.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

živjo,

zanima me ali je honda cb 1000 r abs primerna za prvi resni motor? do sedaj sem se kalil na motorjih ranga 125cc, =) ker mi za kaj več ni dopuščalo vozniško dovoljenje. no z izpitom sedaj ni več težav in sem se odločil, da bi konec sezone kupil omenjeno motorno kolo in me zanima vaše mnenje. kot voznika se lahko opišem, da rad uživam v dinamični vožnji in ta motor se mi zdi, kot nalašč za to. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična je, sicer imam model brez ABS.

Je pa tako, da ima model brez ABS boljše zavore, snete direktno iz CBR1000 08->11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je kdo menjal izpušni kolektor?

Rad bi videl kako izgleda, če se pomakne kaj višje ali pa bolj pod motor, proti centru, ker original drgne po tleh v levih ovinkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni drsa po tleh, sedaj imam naročen Leovince GP Pro, zaenkrat brez drugega katalizatorja, imam pa tudi to v mislih

drugače pa tukaj slika kako izgleda

post-8519-0-06148800-1315666626_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No pa mi je uspelo dočakat LeoVince GP Pro :) :)

post-8519-0-83725500-1321630419_thumb.jpg post-8519-0-71065300-1321630449_thumb.jpg

Pa še v spomin na SUPER SIC-a

post-8519-0-37537900-1321630469_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil boja_007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!