Skoči na vsebino

Honda CB 1000 R 2008


marko55

Priporočene objave

nosilec je od BARRACUDA.it

zdi se mi da sem dal nekje okrog 120-140 € za nosilec + osvetlitev tablice + žmigavci

Kupil sem jih v Murski Soboti. MOTOHRUP d.o.o., kjer tudi delam... Imamo salon HONDA in APRILIA,

ter smo uvoznik za BARRACUDO.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nosilec tablice dobil, zmontiral in testiral na mastni, vlažni cesti. Umazan od riti do vrha glave (čelade). Da ne govorim o motorju.

Drugače pa lepo izgleda :grim

1.jpg

2.jpg

5r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to si prav ta http://www.rg-racing.com/browseBike/Honda/CB1000R/2008/LP0074BK.aspx , v linku opisan nosilec kupo? a mačje oko/odsevnik je kr na lučki za tablico? a je zraven v ceni? si še rabo kake konektorje za zvezat al vse original paše? a grejo gor samo originalni žmigavci?

ja res je lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, prav tega.

mačje oko je samolepilno pa sem ga zalepil kar na lučko. dobiš zraven.

konektorje za lučko moraš zamenjat, ker ne paše na originalne. jih moraš odcvikat in dat na žice tiste, ki dobiš zraven.

žmigavci niso nujno originalni.

poglej še navodila, ki so zraven na istem linku. tam imaš vse spojeno pod zadnjim sedežem, kamor premakneš vse konektorje. jaz sem raje podaljšal kable žmigavcev (sem jih zacinil) in vse konektorje spravil pod prednji sedež.

5r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Potem bi deli mašine morali pasati na 1000rr? Gledo sem deklc kjer je kuplonga in olje in se mi zdi da je samo vizualno malo spremenjena, lukne pa bi morale biti iste kot na original pokrovu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Potem bi deli mašine morali pasati na 1000rr? Gledo sem deklc kjer je kuplonga in olje in se mi zdi da je samo vizualno malo spremenjena, lukne pa bi morale biti iste kot na original pokrovu?

cbr 1000 rr do letnika 2007...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Nisem nikoli sedel zadaj, ampak tisti sedež je jako ozek in tanek, višina zadnjih tačk je pa nekako isto kot na cestaku. Koliko pa jo mislis vozit sabo?

 

Mene so druge stvari bolj motile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Generalno gledano se večinoma vozim sam, ko pa sma oba so pa relacije večinoma po slo. Pa recimo bližnje morje.

Kaj pa te je drugače motilo? Iščem namreč nadgradnjo mojega gsr-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem me je motilo da vse drgne po tleh. Naprimer stopalke, pa ne mislim vijakov, tisto sem vzel ven, pa potem stopalka zadnje zavore, prestavna rocica, kolektor izpuha.

Nisem bil pa pripravljen kupovat rear setov in komplet izpusnega kolektorja. 

 

Sicer pa dober motor. Od japonskih nakedov boljsega ne vidim, pa tudi ne vem kako se vozis, lahko te to sploh ne bo motilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sem slišal da drgne. Drugače ne kolenčkam v ovinkih, gume mi pa držijo 10k+ kilometrov, tako da bi verjetno nabasal skozi ride, generalno pa dosti manj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem me je motilo da vse drgne po tleh. Naprimer stopalke, pa ne mislim vijakov, tisto sem vzel ven, pa potem stopalka zadnje zavore, prestavna rocica, kolektor izpuha.

Nisem bil pa pripravljen kupovat rear setov in komplet izpusnega kolektorja. 

 

Sicer pa dober motor. Od japonskih nakedov boljsega ne vidim, pa tudi ne vem kako se vozis, lahko te to sploh ne bo motilo.

to moraš pa orng zalagat, da ti vse to drgne. če vzameš čepe, ki so zelo dolgi, ven, po mojih izkušnjah brusi samo v izredno založenih ovinkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sem slišal da drgne. Drugače ne kolenčkam v ovinkih, gume mi pa držijo 10k+ kilometrov, tako da bi verjetno nabasal skozi ride, generalno pa dosti manj :)

ni šans, da bi brusil. edino, kar se ti lahko zgodi je, da če sta dva na motorju in se premikaš čez kak robnik, lahko pobrusiš s katalizatorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pa že kdo od vas porihtal zadnje stopalke pa sedež, da je sopotniku bolj udobno? 


ni šans, da bi brusil. edino, kar se ti lahko zgodi je, da če sta dva na motorju in se premikaš čez kak robnik, lahko pobrusiš s katalizatorjem.

No odlično :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni šans, da bi brusil. edino, kar se ti lahko zgodi je, da če sta dva na motorju in se premikaš čez kak robnik, lahko pobrusiš s katalizatorjem.

Jst katalizatorja nisem imel, gor sem imel Arrow izpuh in decat, zato je začelo potem po kolektorju brusit na levi strani, na desni pa stopalka zavore.

Pa se mi ne zdi da sem neki pretiraval. Se je pa to mislim da zgodilo samo v Ridah, na Grobniku, pa še nekje, sam ne vem točno.

 

Vzmetenje sem imel nastavljeno po predlogu iz strani http://www.sportrider.com/motorcycle_suspension/ se pravi, vse zategnjeno do konca, gor pa ~80kg

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst katalizatorja nisem imel, gor sem imel Arrow izpuh in decat, zato je začelo potem po kolektorju brusit na levi strani, na desni pa stopalka zavore.

Pa se mi ne zdi da sem neki pretiraval. Se je pa to mislim da zgodilo samo v Ridah, na Grobniku, pa še nekje, sam ne vem točno.

ja ti si se prav lepo turistično pelju japonc je pa potleh ružu, res nimajo pojma tej japanerji :P edino prou da si si gs kupu, pa še zadi lahko kakšno v miru pelješ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst katalizatorja nisem imel, gor sem imel Arrow izpuh in decat, zato je začelo potem po kolektorju brusit na levi strani, na desni pa stopalka zavore.

Pa se mi ne zdi da sem neki pretiraval. Se je pa to mislim da zgodilo samo v Ridah, na Grobniku, pa še nekje, sam ne vem točno.

 

Vzmetenje sem imel nastavljeno po predlogu iz strani http://www.sportrider.com/motorcycle_suspension/ se pravi, vse zategnjeno do konca, gor pa ~80kg

svaka čast. js sem mel tut arrow brez decat, bruso sem pa samo čepe, ki so res dolgi in škornje, ker držim zgleda noge navzven med vožnjo. drugač je pa cbjka zakon motor in ko pride naslednja generacija bom mogoče spet razmislil o nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast. js sem mel tut arrow brez decat, bruso sem pa samo čepe, ki so res dolgi in škornje, ker držim zgleda noge navzven med vožnjo. drugač je pa cbjka zakon motor in ko pride naslednja generacija bom mogoče spet razmislil o nakupu.

 

Ne bluzi in ne sanjej, imaš zdej svetovn motor in naj tudi tako ostane!  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bluzi in ne sanjej, imaš zdej svetovn motor in naj tudi tako ostane!  :grim

za nekaj časa bo sigurno ostalo tako. ja res je dober tut z1000. so pa male razlike.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker letnik Z pa imas? Jst sem mel 2007, pa je bil prot CB1 bl drvarnca. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!