Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Ti, a bi mi še to vse lepo prevedla v slovenski jezik? Zdi se, da bi lahko kaj od tu napisanega, imelo smisel.....grim.gif

Luštna. post-17098-125560616221.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj zakluču motoristično sezono.

No, da malo pojasnim.

Včeraj sem se v koloni pripeljal v Krško. Eden avto je zavijal levo in ustavu. Za njim stadva avtomobilista zablokirala. Jaz sem bil malo zasanjan, malo me je slepilo sonce, pavarnostna je bila prekratka. Zagrabu sem bremzo na vso moč, pa mi je vzelo prvokolo. Tako sem lepo bočno padu pod avto in trešču na pločnik. Poklicu prjatla in intervencija je stekla. Motor pospravli, urgenca, kirurgija slikanje reber in rame. Rezultat: zlamanaključnica in natolšene rebre. Pisker hvala bogu v redu, le opraskana čelada.Jutri ponovno slikanje in obisk v kirurgiji, če je ključnica OK, al bo potrebnaoperacija.

Ebiga, tak ti dojde. Dokler se bojo kosti pocelile, bojo tudi plastike pošvasane.

Hvala prjatli za pomoč, ko ste me odpeljali na urgenco in v bolnico pri spravilu motorja ter za vaš čas, ki ste ga porabl zarad mojga ''štorastega'' dogodka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj zakluču motoristično sezono.

No, da malo pojasnim.

Včeraj sem se v koloni pripeljal v Krško. Eden avto je zavijal levo in ustavu. Za njim stadva avtomobilista zablokirala. Jaz sem bil malo zasanjan, malo me je slepilo sonce, pavarnostna je bila prekratka. Zagrabu sem bremzo na vso moč, pa mi je vzelo prvokolo. Tako sem lepo bočno padu pod avto in trešču na pločnik. Poklicu prjatla in intervencija je stekla. Motor pospravli, urgenca, kirurgija slikanje reber in rame. Rezultat: zlamanaključnica in natolšene rebre. Pisker hvala bogu v redu, le opraskana čelada.Jutri ponovno slikanje in obisk v kirurgiji, če je ključnica OK, al bo potrebnaoperacija.

Ebiga, tak ti dojde. Dokler se bojo kosti pocelile, bojo tudi plastike pošvasane.

Hvala prjatli za pomoč, ko ste me odpeljali na urgenco in v bolnico pri spravilu motorja ter za vaš čas, ki ste ga porabl zarad mojga ''štorastega'' dogodka.

Si stisnil samo prednjo bremzo ali obe?

Cimprej okrevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj zakluču motoristično sezono.

No, da malo pojasnim.

Včeraj sem se v koloni pripeljal v Krško. Eden avto je zavijal levo in ustavu. Za njim stadva avtomobilista zablokirala. Jaz sem bil malo zasanjan, malo me je slepilo sonce, pavarnostna je bila prekratka. Zagrabu sem bremzo na vso moč, pa mi je vzelo prvokolo. Tako sem lepo bočno padu pod avto in trešču na pločnik. Poklicu prjatla in intervencija je stekla. Motor pospravli, urgenca, kirurgija slikanje reber in rame. Rezultat: zlamanaključnica in natolšene rebre. Pisker hvala bogu v redu, le opraskana čelada.Jutri ponovno slikanje in obisk v kirurgiji, če je ključnica OK, al bo potrebnaoperacija.

Ebiga, tak ti dojde. Dokler se bojo kosti pocelile, bojo tudi plastike pošvasane.

Hvala prjatli za pomoč, ko ste me odpeljali na urgenco in v bolnico pri spravilu motorja ter za vaš čas, ki ste ga porabl zarad mojga ''štorastega'' dogodka.

Še en čin si si pripel na jakno izkušenj. :naughty: Ja res se začne človek zavedat kaj pomeni imeti prijatelje, ko jih potrebuje. (že vidim kako se bo kak V. Rossi oglasu pa napisal: "meni se to ne more zgodit, jst bi drugače reagiral" :grrr ) Jebiga, hitro se to zgodi in čisto vsakemu, brez izjeme. Maš pa "srečo", da se ti je pripetilo, če se je že imelo za zgodit, konc sezone. :rolleyes: Hitro okrevaj, pa relativno dobro si dal vse skupaj skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj zakluču motoristično sezono.

No, da malo pojasnim.

Včeraj sem se v koloni pripeljal v Krško. Eden avto je zavijal levo in ustavu. Za njim stadva avtomobilista zablokirala. Jaz sem bil malo zasanjan, malo me je slepilo sonce, pavarnostna je bila prekratka. Zagrabu sem bremzo na vso moč, pa mi je vzelo prvokolo. Tako sem lepo bočno padu pod avto in trešču na pločnik. Poklicu prjatla in intervencija je stekla. Motor pospravli, urgenca, kirurgija slikanje reber in rame. Rezultat: zlamanaključnica in natolšene rebre. Pisker hvala bogu v redu, le opraskana čelada.Jutri ponovno slikanje in obisk v kirurgiji, če je ključnica OK, al bo potrebnaoperacija.

Ebiga, tak ti dojde. Dokler se bojo kosti pocelile, bojo tudi plastike pošvasane.

Hvala prjatli za pomoč, ko ste me odpeljali na urgenco in v bolnico pri spravilu motorja ter za vaš čas, ki ste ga porabl zarad mojga ''štorastega'' dogodka.

matjazg!

Tole si pa tako lepo napisal, da mi je kar žal, da nisem bil na tvojem mestu! - (No, hecam se!)

Me pa veseli, da se ti ni pripetilo nič hujšega. Doživel si malo "vzgojne terapije"! Tudi to smo sprobali v življenju. - Poučno! Je pa dejstvo, da se človek iz lastnih izkušenj največ nauči.

Nekoč sem zapisal: "Najpametneje se je čiti na napakah drugih. Najcenejše so, neboleče in poučne!"

No, ti si na lastni koži sprobal svojo "bolečino". Tudi to je dobro, ker se pri tem človek največ nauči.

Čim prej si "zaliži rane", pošvasaj plastike kot praviš in se pripravi na naslednjo, plodnejšo motoristično sezono!

Angel varuh naj Te var'je! O:-)

Pa dobro se spočij!!! :worship:

Uf! Malo :topic:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor se ni sposoben odpovedati pivi ko ga pred lokalom čaka motor, je alkoholik! :evilgrin:

Res, brez zajebancije, če se ne moreš takrat premagati in naročiti nekaj brezalkoholnega, nekaj ne klapa in pomeni le to, da se prav rad prvemu pivu pridruži še drugo. Saj vemo, prvi za žejo, drug zapaše, ta tret za družbo in tako naprej do pizdarije na cesti.

In če smo pošteni, po dolgi furi, ko smo dehidrirani in utrujeni, že prvo pivo zadene. Le podrobno se opazujte!

Odgovren motorist za postanke pri vožnji z motorjem izbere alternativno brezalkoholno pijačo.

Ime mi je Klimbra..........in sem alkoholik :evilgrin:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj zakluču motoristično sezono.

No, da malo pojasnim.

Včeraj sem se v koloni pripeljal v Krško. Eden avto je zavijal levo in ustavu. Za njim stadva avtomobilista zablokirala. Jaz sem bil malo zasanjan, malo me je slepilo sonce, pavarnostna je bila prekratka. Zagrabu sem bremzo na vso moč, pa mi je vzelo prvokolo. Tako sem lepo bočno padu pod avto in trešču na pločnik. Poklicu prjatla in intervencija je stekla. Motor pospravli, urgenca, kirurgija slikanje reber in rame. Rezultat: zlamanaključnica in natolšene rebre. Pisker hvala bogu v redu, le opraskana čelada.Jutri ponovno slikanje in obisk v kirurgiji, če je ključnica OK, al bo potrebnaoperacija.

Ebiga, tak ti dojde. Dokler se bojo kosti pocelile, bojo tudi plastike pošvasane.

Hvala prjatli za pomoč, ko ste me odpeljali na urgenco in v bolnico pri spravilu motorja ter za vaš čas, ki ste ga porabl zarad mojga ''štorastega'' dogodka.

da ne bojo mladci zdaj skakali v nebo....ravno zaradi takšnih situacij je ABS še kako dobrodošel pripomoček.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bojo mladci zdaj skakali v nebo....ravno zaradi takšnih situacij je ABS še kako dobrodošel pripomoček.....

Tako je. Mene je ravno v taki situaciji rešil ABS. Sedaj pa računat ali je vreden tega denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zato,da so krivi tisti,ki jih ta pesek zjebe poj... sem mela ravno en mesec nazaj nesreco oz. sreco v nesreci- ko smo se v skupini peljali od Črnomlja proti Starem trgu, mi je na nekem ovinku zarad peska odneslo zadnje kolo pri hitrosti 40km/h!!, ceprav je tam omejitev 90km/h... uglavnem,odnesla sem s pošmelcanim kolenom in se nekaj odrgninami,motor totalka... policajev in resilca nismo klicali,ker ni bilo tako hudo,da nebi mogli sami zrihtat.. je pa policijo klical nek mimovozeci in mozje so prisli na kraj nesrece 1uro po tem,ko se je zgodilo,ko sem bila js ze na poti v bolnisnico... no,cel štos tega pa je,da so me 10dni po tem klicali iz policijske postaje Črnomelj,da so na podlagi nekih svojih ugotovitev sklenili,da si zasluzim 460eur kazni za neprilagojeno hitrost in se 6 pik!!

ocitno morajo opravicit patrulje na terenu s tem,da mi neupraviceno napisejo kazen brez kakrsnekoli potrjene izjave...in kaj nej bi bla neprilagojena hitrost?!..ce bi sla pocasneje,bi mogla motor peš tiscat v ovinekheadbang.gif katastrofa je ta nasa policija!

Ja, to je pri nas najhujsa stvar! Ce peles prehitro, namrec... Ali neprilagojeno: ti bi pac morala pred ovinkom parkirat motor, prizgat vse smernike in postavit trikotnik, pa it pes okol ovinka pogledat ce je kaj peska. Pol pa nazaj, in s prilagojeno hitrostjo naprej. Cesa tu ne razumes :P !

Mene caka placilo tisocaka, k sem prehitr pelu... na prazni cesti... sred nc... Je pac boljs, da se kontra po avtocesti vozmo, je sam 300e + 5 pik. Samo da ne prekoracis hitrosti, no! Al pa skoz rdeco luc, to je pa celih 250!! Pol pa pricakujejo, da bomo spostovali takale bedarije, ops, zakone!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Mene je ravno v taki situaciji rešil ABS. Sedaj pa računat ali je vreden tega denarja.

tebe,mene in še čuda ostalih motoristov.....ali se splača ali ne, ti pa pove račun od popravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je pri nas najhujsa stvar! Ce peles prehitro, namrec... Ali neprilagojeno: ti bi pac morala pred ovinkom parkirat motor, prizgat vse smernike in postavit trikotnik, pa it pes okol ovinka pogledat ce je kaj peska. Pol pa nazaj, in s prilagojeno hitrostjo naprej. Cesa tu ne razumes :P !

Mene caka placilo tisocaka, k sem prehitr pelu... na prazni cesti... sred nc... Je pac boljs, da se kontra po avtocesti vozmo, je sam 300e + 5 pik. Samo da ne prekoracis hitrosti, no! Al pa skoz rdeco luc, to je pa celih 250!! Pol pa pricakujejo, da bomo spostovali takale bedarije, ops, zakone!?

Pa ne pozabit metle vzet sabo ko vidiš pesek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ravno zaradi takšnih situacij je ABS še kako dobrodošel pripomoček.....

nisem mladec... abs bi lahko pomenil, da bi čelno pičil v rt avtomobila... a ne de?

z občutkom stisnem do konca.. pa se ne ustavim...

nima veze... pametnih nas je kr neki... za in proti abs

pa off topic je tud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njega morš spoštovat...veš, je legenda, ker je preživel Štip......tako kot jaz :whistle:7036/13 press 

? :naughty: Ejga Boris, A te je spet u križu uŠtipnl al kva :kva2:

:yea1: Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, jaz ga nimam, ker sovražim čupavce!!!!!

Ime mi je Lasagna in sem čupav alkoholik (brez AntiBremzSistema).

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TE je rešu kaj pa ko vsa ta vrla tehnika zataji kdo pa te bo potem rešu.Ti se kar oslanjaj na tehniko.

Kakorkol, jaz bom na motorju še naprej imel ABS, ti pa kakor hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime mi je Klimbra..........in sem alkoholik :evilgrin:

Jap, je tako. Smo se že nekajkrat tresli zate. .)

Pa prid kej naokol, mislim,, da se mi ene dva pira še nek valjata. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!