Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Jest se s škorpjonov spomnim možakarja, ki je moral nujno v Kranj zaklenit trgovino. Speljal je tako, da mu je dolenjček držal motor naravnost in ga porinil. Vse je bilo ok par metrov, nato se je možakar odločil, da mora ustavit in še nekaj povedat. Seveda nog niti pod razno ni dal s tačk. Tretji štart je potem uspel...

Kako mu je uspelo priti do Kranja, še danes ni nikomur jasno. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ob 15.47 je v kraju Replje v občini Trebnje ,prišlo do prometne nesreče z udeležbo motorista .Reševalci so poškodovanega odpeljali v Novomeško bolnišnico .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roko na srce fantje,pa recte da je tu prou in pol skuhat kšno,pa trpi cela familja :hmm:

Ko začnete pit in se delat pametni,beži :BUA:

punce ne pijejo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak...pa sej ni samo alkohol, ki ubija...je še 100 drugih razlogov...

zdej k je bla ta nesreča na avtocesti vsi tolko terorizirajo alkohol de še enga pira v gostilni ne morš več spit ne de bi te kakšen obsojal...

bom tko napisal...dokler je neki v normalnih mejah (pa najsi bo to hitrost, alkohol,...) je vse ql, ko pa enkrat to prekoračiš...pole pa bolš it peš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ko pa enkrat to prekoračiš...pole pa bolš it peš

Ejga,ne serji! Čez cesto že,kaj pa če...bo treba do pirana?! :D :D

Popravljeno . Popravil krava
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEMA alkohola ko voziš in pika. Nevem kako vam to sploh pade na pamet.

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEMA alkohola ko voziš in pika. Nevem kako vam to sploh pade na pamet.

:worship::worship::worship::worship::worship: :worship: :worship::worship::worship::worship: :worship:

Hvala bogu! Vsaj en pameten.

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 30.000km sem na motor sedel pod vplivom alkohola samo 1x, in še to je bil samo 1 radler...Se ga izogibam, na veliko, ne zaradi policajov, ne zaradi drugih...zaradi sebe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm. pod uplivom se jez ne znam vozit. z ničemer. na konc fure, spijem pivo, včasih dve, 0.33l, v omiljeni kafani, manj kot 1 km pred garažo. de bi se kam pelal, oziroma, de bi kje pil pive in se pol pelal domow, mi na kraj pameti ne pride. Se mi pa zdi, de marsikdo živi drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar direkt povedal....Motor in alkohol ne gre skupaj in tudi avto ne....NIČ..,pa ne sedaj telovadit tukaj,če popiješ 1 pivo ni nič,ker to ne drži!!!Ker motor in alkohol je SMRT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni samo alko, to se strinjam. Najhujse so kombinacije. Npr. Kreten + nazgan... super dobitna kombinacija.

Zakaj bi sploh tvegali, pac ne pijemo, ko vozimo. Ali pa poklicemo taksi. Ampak, to je stvar kulture in mentalitete narode, da ne recem nacionalnega sporta. Ali pa, ce ze hocete, balkanski sindrom!! Tega kazni ne bodo resile, to se kaze iz dneva v dan. Kdo ne verjame!? Zakaj pa gre noga takoj z gasa v Avstriji, pa ima veliko milejse kazni kot pri nas!? Ali pa ZDA, kjer so siroke ceste, omejitev cca 120 km/h, pa ne vidis projektilov, ki bi ti 250+ prileteli mimo... Itd. Never ending story... Na zalost!

Take, ki zganjajo kretenizem po cesti bi bilo treba kaznovati z obveznim javnim delom, npr. v Soci. Pol se bo pa zamislil. Pa se kaj koristnega bo naredil za druzbo, pomagal morda celo cloveku, ki ga je sam spravil v Soco...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar direkt povedal....Motor in alkohol ne gre skupaj in tudi avto ne....NIČ..,pa ne sedaj telovadit tukaj,če popiješ 1 pivo ni nič,ker to ne drži!!!Ker motor in alkohol je SMRT!

popiješ eno (malo) pivo konc fure...kriminal

noriš celo furo (oziroma se brusijo številke z roba gume kot si sam zapisal)...ni panike klapa...jst namreč obvladam situacijo! itaq

pa ne de sem tu angelček, samo stvar je taka:

-konc fure popijem pivo, pa zarad tega ne norim ampak se normalno prpeljem še tist km do doma. In verjemi ali ne...99,5% (več itaq nikoli nisem:) ) priseben, kar pa ne morem reči zase po 5 pirih (česar ne zagovarjam in tudi ne prakticiram)

-podobno je z vožnjo po cesti...ovinke pelat do roba gume (kasneje štap (tačk) in po kolenu) in nenazadnje do roba svojih zmožnostih...a to je pa vredu (vprašaj, pač mi ne dela ta znak, jebi ga...prenosnik pa ne morm tipkovnice zamenjat :))

Odgovor na slednje: Pač dokler je to na eni meji pameti je to dokler tolko vredu, še bl vredu pa bi blo to počet na dirkališčih. Tam je to večidel varno.

Ampak oboje (alkohol ter objestna vožnja) je tvegano dejanje na cesti. Tako da ne eno ne drugo ni dovoljeno in po občih pravilih ne sodi na cesto. Samo nekateri mislijo da s prehitro vožnjo na cesti pač ne ogrožajo drugih, medtem ko alkohol pa definitivno (tudi če samo povohaš hlape) ubija.

Svašta!

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor se ni sposoben odpovedati pivi ko ga pred lokalom čaka motor, je alkoholik! :evilgrin:

Res, brez zajebancije, če se ne moreš takrat premagati in naročiti nekaj brezalkoholnega, nekaj ne klapa in pomeni le to, da se prav rad prvemu pivu pridruži še drugo. Saj vemo, prvi za žejo, drug zapaše, ta tret za družbo in tako naprej do pizdarije na cesti.

In če smo pošteni, po dolgi furi, ko smo dehidrirani in utrujeni, že prvo pivo zadene. Le podrobno se opazujte!

Odgovren motorist za postanke pri vožnji z motorjem izbere alternativno brezalkoholno pijačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa mojega motorja strah in si trezen sploh ne upam na njega spravit, kaj šele da bi ga peljal...

z motorjem je podobno kot z ogovarjanjem mičnih deklin; za oboje rabiš malce več poguma, hrabrosti, ki ga najlažje vzbudiš s kakim pivom ali tremi...

jah, kaj naj, eni pač nimamo dovolj samozavesti... imamo pa dovolj za pivo.

jaz vsako jutro zarežem 0,3 domačega, da me ni strah!

alkohol je zakon!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce ne pijejo :?

jutor

Ma ne me sedaj narobe razumet,pijemo tudi ženske,sam moški več manj včasi pretiravajo :worship:

Je tudi res kot nekatiri napisali,da ni sam alko kriv,je še več drugih dejavnikov,pol pa je seveda motorist kriv če že do česa pride :hmm:

Želim pa vsem srečno vožnjo in čim manj problemov po cesti....Poznam velik motoristev,ki ne bili krivi,pa nastradali in trpeli vsi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne me sedaj narobe razumet,pijemo tudi ženske,sam moški več manj včasi pretiravajo worship.gif

Ne razumemo narobe, te bom pa malo popravil. Opažam, da nekatere ženske krepko nesejo dece za šankom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutor

Ma ne me sedaj narobe razumet,pijemo tudi ženske,sam moški več manj včasi pretiravajo :worship:

Je tudi res kot nekatiri napisali,da ni sam alko kriv,je še več drugih dejavnikov,pol pa je seveda motorist kriv če že do česa pride :hmm:

Želim pa vsem srečno vožnjo in čim manj problemov po cesti....Poznam velik motoristev,ki ne bili krivi,pa nastradali in trpeli vsi....

torej ni od spola odvisno, temveč od "pošlihtane" glave posameznika, pa ne samo glede alkohola, tudi ostalih stvari, ki pripomorejo prometnim nserečam (hitrost, objestnost, neuporaba varnostno-zaščitnih sredstev ect ect.. ) . Seveda niso vedno krivi motoristi, se pa včasih da, ne vedno, s pravilno presojo situacije na terenu (seveda se za to potrebuje veliko prevoženih kilometrov, pa še tedaj te preseneti nepredvidena situacija), preprečiti marsikatero nezgodo ...

končno mi je ratal vsaj nekaj koliko toliko pametnega napisat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa mojega motorja strah in si trezen sploh ne upam na njega spravit, kaj šele da bi ga peljal...

z motorjem je podobno kot z ogovarjanjem mičnih deklin; za oboje rabiš malce več poguma, hrabrosti, ki ga najlažje vzbudiš s kakim pivom ali tremi...

jah, kaj naj, eni pač nimamo dovolj samozavesti... imamo pa dovolj za pivo.

jaz vsako jutro zarežem 0,3 domačega, da me ni strah!

alkohol je zakon!!!

mene pa ni strah motorja ampak pijem ker mi paše! :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, ziher si bolj izkušen od mene, pa lahko to počneš iz užitka. jaz moram zaradi nuje.

ampak ne, nisem alkoholik, kje pa... :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res alkohol ne paše na cesto ( to velja tudi za pešce ). A vendar, ko spiješ malo pivo in se nabutaš velike pizze, postaneš na motorju utrujen od pizze, ker si se tok nažru, tok.

post-17098-125559976393.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutor

Ma ne me sedaj narobe razumet,pijemo tudi ženske,sam moški več manj včasi pretiravajo worship.gif

Je tudi res kot nekatiri napisali,da ni sam alko kriv,je še več drugih dejavnikov,pol pa je seveda motorist kriv če že do česa pride trance_19_hmm.gif

Želim pa vsem srečno vožnjo in čim manj problemov po cesti....Poznam velik motoristev,ki ne bili krivi,pa nastradali in trpeli vsi....

Ti, a bi mi še to vse lepo prevedla v slovenski jezik? Zdi se, da bi lahko kaj od tu napisanega, imelo smisel.....grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!