Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Samo mal prehitro menjavajo te modele..... :hmm:

Z1000 je zunaj od leta 2003. Torej je nespremenjen že 4 sezone. V primerjavi s supersport (r6, gsx-r... ) izvedbami je to kar veliko. .)

Cena bo pa pomoje zasoljena. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ostale karakteristike

Ena je ta....

z dodelanim agregatom, ki bo nudil več moči že pri nižjih vrtljajih štirivaljnika.

zdajšnemu glih to manjka

drugač pa zelo lep :OK: bravo đepanezi :worship:

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika na tej strani je najlepša in mojemu očesu tudi najbolj všečna. Vsekakor se splača počakat in videt zadevo v živo. Cena.... saj je ista klasa motorja kot FZ1 tak da bo res podobna.

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam padit, pa ne bo glih kul, vsaj za denarnico ne, ker je dost takih delov, ki se prav veselo pošodujejo, sploh on del pri prviš žmigavcih pa to <_<

Sem že padu z eeršest, ko je oblikovno podobna pesem, pa ni blo panike. Zadeva je tak nareta da se udari glih na prave konce, alpa sem mel tako hudičevo srečo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pa sej je kar luštn motorček, tutu izpuhi niso tko za nič :blush:

Sam opažam, da je pri teh novih motorinih vse težje nekam bisage obesit, da pa o prostoru za prvo pomoč ne govorim :hmm:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zgleda super, tudi izpuhi so taki - bahavi. Edino motor je pa čigav pravzaprav; to ni zx-10 ne?

Čudi me da ni močnejši kot npr. pri Yami FZ-1.

BTW - kaj je z katalogom vozil? - Karkoli primerjam vedno manjka veliko podatkov. Recimo za Z1000 2005 letnik ni nikjer nič napisano glede moči, navora. Vedno čekiram pol še uradne strani.

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW - kaj je z katalogom vozil? - Karkoli primerjam vedno manjka veliko podatkov. Recimo za Z1000 2005 letnik ni nikjer nič napisano glede moči, navora. Vedno čekiram pol še uradne strani.

Od 1000+ vozil težko ugotovimo, kaj kje manjka. Podatki, ki so vnešeni v katalogu, so bili znani na dan objave, potem pa niso bili dodani, ko so bili dejansko znani. Dostikrat se namreč zgodi, da so motocikli predstavljeni, podatki pa še manjkajo. Skratka - če kje opazite, da manjkajo stvari, to sporočite na katalog@motosvet.com, kot je to že naprošeno na straneh kataloga. Nihče vas ne bo ugriznil, pa še pripomogli boste k točnosti podatkov, česar si želimo tako vi kot mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!