Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

OH ko bi le kakšen striček iz Honde vidu tole! :kva2:

Pa bi mogoce malo :hmm: in nato :slap:

Pa bi imel CB 1000 Hornet :OK: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še takšnega z poloklepom & ABSom in ne bo več dileme kaj nabavit. Drgač pa zelo všečen;edino na izpuhe se bo potrebno navaditi.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pa zdi (pre)agresivni kič

mislim, če maš tak motor, moraš bit še sam najmanj ninja-master že na pogled, kaj šele, če te kdo razpizdi

+ krmilo se mi zdi (vsaj zame) preveč 'nazaj zaprto'

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pogled se mi ne zdi, da so vizualno kaj veliko spremenili... Malce me spominja na superduka - še posebej oranžn :P

Kakšni so pa kaj ostali podatki oz. podrobnosti (teža, moč, navor...)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motor.Malod spredi kopiran od SUZUKI GSR (žmigovci). Drgač pa se ga nebi branu...kaj pa cena in ostale karakteristike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda zverina! :OK:

Samo tiste trobente so malo mimo, ampak se da vse rešit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo naš mojster za izpuhe hit neki poštuderu k tele serijski so cist mim,

drugac pa dobra zverina zgleda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj čudno pri vsej tej zadevi se mi zdi, da si je od konkurence izposodil izpuh :blink:

Kawasaki izposoja od Yamahe. Z njihovim privolenjem ga je le nekoliko priredil. A opazi kdo podrobnost zadnjega (ali sprednjega - kako vzameš) dela?

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motor.Malod spredi kopiran od SUZUKI GSR (žmigovci). Drgač pa se ga nebi branu...kaj pa cena in ostale karakteristike

bi prej reku da so žmigule pa tista plastoka od kawe er6n... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi prej reku da so žmigule pa tista plastoka od kawe er6n... :hmm:

Jup. Večina detajlov je iz er6, s tem da so hvalabogu ugotovili kaj so ga tam pobiksali pa zadevo poprajli. Hvala bogu. Tu mislim predvsem na sprednjo luč pa masko - pri er6n grda ko smrtn greh... Že 1 leto vozim pa se še vedno nisem navadu - kaj bi dal da bi mel tako masko tam gor. Mogoče kdo ve, sa da dobit kako "custom made"?

Drgač pa auspuhi... Škoda da niso še tega nekak vsaj poizkušali skopirat od er6. Ne bi blo tistih trobent. Spljoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup. Večina detajlov je iz er6, s tem da so hvalabogu ugotovili kaj so ga tam pobiksali pa zadevo poprajli. Hvala bogu. Tu mislim predvsem na sprednjo luč pa masko - pri er6n grda ko smrtn greh... Že 1 leto vozim pa se še vedno nisem navadu - kaj bi dal da bi mel tako masko tam gor. Mogoče kdo ve, sa da dobit kako "custom made"?

Drgač pa auspuhi... Škoda da niso še tega nekak vsaj poizkušali skopirat od er6. Ne bi blo tistih trobent. Spljoh.

www.louis.de kle use nadeš al pa mal po googlu pobrski, drgač je pa men lih tale maska od Z-ja čist mimo, tazgorn konc maske je grd da se kr ustrašm k ga pogledam (na sliki, bomo vidl kašn bo pol serijski) :)

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh tokrat pa so poševnookci prekosili sami sebe. naredili so najbolj ugabne izpuhe v zgodovini :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grd :BUA: .... :ninja:

Lahko to utemeljiš? Meni naprimer je prav všeč, če bi blo dovolj dinarčkov pri hiši, bi drugo leto R1 rohnela še samo na pisti, tole pa na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko to utemeljiš?

Recimo takolele:

Meni naprimer je prav všeč, če bi blo dovolj dinarčkov pri hiši, bi drugo leto R1 rohnela še samo na pisti, tole pa na cesti

Kul utemeljitev :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul utemeljitev :worship:

:D :D

Moj stavek ne rabi utemeljitve, ker sem napisal, da je MENI všeč. On pa je napisal, da je motor grd. Če bi napisal, da je njemu grd, al pa da mu ni všeč, ne bi mel nič proti. Tako bi pa le rad vedel, zakaj je grd.

meni pa so všeč njegove linije, malce agresiven pogled in nasploh celoten koncept motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni celotna pojava deluje ostro in agresivno. Za tak tip motocikla sigurno pravo oblikovanje :OK:

Pa tisti rori od zadaj delujejo čisto OK.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!