Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Koda: RSF2i INK-SBA

RSF 2i SBA

Cena: 62.000,00 SIT

Inf. cena v EUR: 258,87€

Bom probu še račun najdt. :OK:

Cen pri Mauro-tu za isti model 220EUR za gotovino.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koda: RSF2i INK-SBA

RSF 2i SBA

Cena: 62.000,00 SIT

Inf. cena v EUR: 258,87€

Bom probu še račun najdt.

RSF2 je pa drugo, mi smo se pogovarjali o S500, katera v slo stane pod 40.000sit, oz 33.000sit, kot je Dimni napisal.. Tukaj je pač nemogoče plačat 20.000sit preveč. Drugače pa sem tudi jaz pozimi dobil v TC-ju RSF2, katere redna cena je 62.000sit za 49.000sit. V tujini pa se zagotovo najde še kaj cenejšega, kot npr v tvojem primeru.. Vsekakor se splača malo okoli pogledat pred nakupom! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada RSF2 je bila cca. v akciji januarja ali februarja, v IT od Gorice proti fuck imena ne vem, vem pa da mu pravijo pri fašistu. Za 45.000 + ketnsprej zastojn, ker sem še želvo in vezir naroču, možakar govori slovensko, ostali pa angleško.

No jest sem dal za enako čelado v TCju 44k, so imeli malo popustov v začetku januarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cen pri Mauro-tu za isti model 220EUR za gotovino.

:lol1:

Ni to uredu cena, če si vsak teden 1x v Gorici, pr dobrem pogovoru je popust boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

A ma kdo kaj izkušenj z Shark S800 voženo na Rs 125? povprečna hitrost 80km/h, tko da kako se obnese pr 160 alpa 180 , je glasna, se rosi in ali je vredna tistih 40k?

hvala

Popravljeno . Popravil Takkyu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kaj izkušenj z Shark S800 voženo na Rs 125? povprečna hitrost 80km/h, tko da kako se obnese pr 160 alpa 180 , je glasna, se rosi in ali je vredna tistih 40k?

hvala

uporablja jo moja žena z eno besedo rečeno sranje in to veliko :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti lahko povem pa ravno nasprotno..

Moja boljša polovica jo uporablja kot sopotnica na Cometu 650. Zaenkrat je zelo zadovoljna. Je šlo tudi že okoli 200, pa ni imela nobenih pripomb. Čelada je zelo udobna in tiha. Po najinih izkušnjah je torej definitivno vredna tistih 40k! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz lahko napisem samo najboljse o tej celadi(s 800).Imam jo drugo sezono in sem ful zadovoljen.Zracenje je odlicno,vizir se mi se ni nikoli zarosil ,serijsko ima poodbradno ter nadnosno zascito ter pralno,snemljivo podlogo .Napram Nolan N71, ki sem jo imel prej je ta precej tisja.Celada je bila ocenjena kot najboljsa v rangu do cca.200 evrov.Res pa je da to ni araai,shoei al pa shubert ampak to za 38k sit tudi ne mores pricakovat.Za to kar nudi pa je definitivno vredna vsakega tolarja , ki ga bos odstel zanjo.

lp.grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mam čelado shark s800. Me pa zanima kolko košta zatemnjen vizir :? Sm gledal mal po neti pa nism nikjer nč najdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam čelado shark s800. Me pa zanima kolko košta zatemnjen vizir :? Sm gledal mal po neti pa nism nikjer nč najdu

Jaz sem letos spraševal v tc-ju.. Zdi se mi da pride okoli 10.000sit. Pokliči, ali pa jim napiši mail.

Lp, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja če se ti zdi ta čelada famozna ali pa fantomska kukrkoli, pol pa nevem...

32930IMG_4245-med.jpg

sej ta mat črna je res lepa samo predstavljaj si kako zgleda ta gumjasta prevleka, ki skrbi za mat videz, ko pri 160+ nabašeš kakega hrošča, morda celo majskega....

sem imel s600 take mat barve... kar dobra za svojo ceno, samo je bla takoj polna prask, pa mi ni nikoli padla na tla....

post-6736-1132661987_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kaj izkušenj z Shark S800 voženo na Rs 125? povprečna hitrost 80km/h, tko da kako se obnese pr 160 alpa 180 , je glasna, se rosi in ali je vredna tistih 40k?

hvala

..jaz jo mam,.. za tak denar je kr u redu,... nimam kej rečt,.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako zgleda? Umazano, kot vsaka čelada, opere se pa prou lepo, voda in krpica navadno-bombažna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, s čelado sm naredu okol 9000km in je pač prepoceni, na začetku mi je bla vredu, pol pa me začne čez 1 mesec tiščat :BUA:

Glava pa mi tudi ni zrasla, sam čupa :D

Ko kupujete čelado dejte mal več kot 35k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DimmniBurek jaz tudi imam S500, pa morem rečt, da je sprva bila zelo vredu, odobje ma kar vredu, edino kaj me moti, da se že pri 60-70 km/h, če pogledaš nastran, čuje neki zvok od vetra, ki je kar glasn :BUA: . Pri prejšni čeladi pa se tega ni slišalo, čeprav je bila Grex :D . Pa tista črna plastika odzadaj mi je malo počla, prvo sem mislil, da mi je čelada kje padla, potem pa sem ugotovil da zaradi sedeža, ker je bolj mali prostor pod sedežem v skuterju :BUA: . Drugače pa sem dal za njo 114€ - znižanje v Louis-u :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

...sam imam Shark RSR :devil: ...s čelado zadovoljen :grim , razen glasnosti :grrr - čisto preveč glasna za moj okus...mi pa pašejo Shark-ice idelano na glavo, zato ne bi menjal firme...ALI ima kdo izkušnje z novo RSR2 ali RSX...razlike v primerjavi z RSR-ko, predvsem glede glasnosti...kako je kaj s prednjim zračnikom, ali v zaprti poziciji dobro tesni, ker pri RSR-ki ne :glare: ...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam imam Shark RSR :devil: ...s čelado zadovoljen :grim , razen glasnosti :grrr - čisto preveč glasna za moj okus...mi pa pašejo Shark-ice idelano na glavo, zato ne bi menjal firme...ALI ima kdo izkušnje z novo RSR2 ali RSX...razlike v primerjavi z RSR-ko, predvsem glede glasnosti...kako je kaj s prednjim zračnikom, ali v zaprti poziciji dobro tesni, ker pri RSR-ki ne :glare: ...

lp flox

RSR čelada je že v samem konceptu glasnejša, saj je namenjena kot RACE čelada. RSX je bistveno tišja čelada, saj je namenjena za Sport - touring razred.

Vesele praznike

TC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič pa kupi XXXL :grrr

s tem so pr nas kr težave ... prej najdeš zlato fazerco kot čelado xxxl ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem so pr nas kr težave ... prej najdeš zlato fazerco kot čelado xxxl ...

s tem se popolnoma strinjam, ampak za to pa so krivi trgovci :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!