Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

No z garancijo je vse ql. Sm dobu mail. Za nima pa me glede vizirja za S500 AIR. Ker sm z notranje strani sprasku zaščito proti praskam dol. :? Kolk pa kej stanejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom ratu mal tečn sam res iščem vizirje za shark S800 kovinsko modre ali srebrne barve

edn kle gor mora zihr vedet kje se jih da dobit ali pač? :?

UPAM na odgovor :doze:

:surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom ratu mal tečn sam res iščem vizirje za shark S800 kovinsko modre ali srebrne barve

edn kle gor mora zihr vedet kje se jih da dobit ali pač? :?

UPAM na odgovor :doze:

:surrender: :surrender:

Je*o ma*er :angry: , maš jih v Louis-u, baje jih imajo še na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ste nadležni ej

ka nesmem uprašat če je še kje kaka trgovina? zaka je pa forum? nebom hodu v avstrijo če mam lahk 30km od doma trgovino ki nevem za njo :angry2:

ko da bi kerem kej naredu :o :xx:

če ma gdo še kak pametn odgovor, prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

S pomočjo nasvetov nekaterih motosvetovcev :OK: sem kupil RSF2 Race Nexus - trenutno so cene v TCju -30% :kva2:

Zdaj samo še čakam, da jo probam na motorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo celado S600 ? in ze kar nekaj casa uporablja

jst mam s800 ce ti kj pomaga

lohk pa povem da se dobr obnese sipca se prov nc ne megli pa tut nc ne piha notr za to ceno je uredu :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

tudi sam sem si pred kratkim kupil celado Shark RSI. Sedaj, po cca 2 mesecih pa se mi je začelo iz vezirja lupiti zaščitna folija in sicez z obeh strani.

Kaj mislite, jo nesem nazaj in zahtevam nov vizir, al sam to strgam dol pa sm tiho??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce je se u garanciji pol kr nesi ke sj nemores skor nc zgubit. Razen ce bo tko k pr mojmu frendu k jo je nesu nazaj k je pihal pod vezir pa je nazaj se bol zjebano dobu :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam s800 ce ti kj pomaga

lohk pa povem da se dobr obnese sipca se prov nc ne megli pa tut nc ne piha notr za to ceno je uredu :OK: :OK:

pa jo se uporabljas ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima ima shark rsf2 race čelado. in mi je začela pri hitrosti nad 130 pri uhah ful noter pihat oz spušča zvoke. in me ful moti. zanima me ker je čelada stara manj kot eno leto če je to možno nest na servis da popravijo pod garancijo. zgleda šlo tesnilo.

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo!

Uporablja kdo S500 Air Esprit? Zanima me kako se obnese, pomagajo te plastike gor na nji dejansko izboljšat aerodinamiko ali so samo za okras in vse skupaj še zaradi tega bolj tuli pri večjih hitrostih.

IPB Slika

Kaj od sharka mi priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Uporablja kdo S500 Air Esprit? Zanima me kako se obnese, pomagajo te plastike gor na nji dejansko izboljšat aerodinamiko ali so samo za okras in vse skupaj še zaradi tega bolj tuli pri večjih hitrostih.

IPB Slika

Kaj od sharka mi priporočate?

Te plastike delujejo kot zračniki. Pri večjih hitrostih res malce tulijo.

Od Sharka je tole najnižji razred. Glede na to, kateri motocikel imaš naveden v profilu, bi ti jaz priporočil kaj takega: http://www.tc-motoshop.si/si/page/group/grp/265/RSX/-/

http://www.compaco.si/x-lite.php?cid=2_12

Pod ta rang ne vem če je smiselno iti. Konec koncev gre za tvojo glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je narobe npr. z rangom RSF2i?

http://www.tc-motoshop.si/si/page/group/grp/267/RSF2i/-/

Čelade v tem rangu so ravno tako iz kompozita in popolnoma enako varne. Fora je samo v tem, da je zračenje precej manj dodelano, malce manj dovršena aerodinamičnost, večja šansa da bo kaj piskalo in podobne malenkosti. Kakovost kompozitne lupine je pa praktično ista.

Ni treba kupit čelade za 100k da je varna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se odloču za model RSI in je res špica čelada. Počaki mal, da bojo kakae predsezonske akcije pa pol kup.

Tudi jst pa mislim, da je S500Air model mal premalo varen. V TC Motoshopu so mi rekl, da je to model za skuterje. No itak je pa to tvoja glava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se pa strinjam

S500 zagotovo ni primerna čelada za tak motor. Kot je bilo rečeno, to je čelada za skuterje in mopede. Za na resen motor more bit čelada iz kompozita (karbon/kevlar/fiberglass)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eno uprašanje mam. imam shark čelado s800, zdj pa bil sem malo nerodn in sm padu z odprtim vezirjem. Zgubil pa sem tista dva pokrovčka ki držita vezir, ali je možno kje kupiti vezir+tista pokrovčka.

če je, kje?

Imajo v sloveniki kje servis čelad SHARK?

IPB Slika

Popravljeno . Popravil djpiky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!