Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Mogoče pa obstajajo različne debeline notranjosti/ličnic za to čelado ? :hmm:

Pri nekaterih čeladah je z tem mogoče "loviti" vmesne številke.

Najbolje, da vprašaš tam kjer si kupil čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pred kratkim kupu zatemnjen vizir za mojo RSX-ko. Opažam pa da mi z tem zatemnjenim vizirjem piha notr veter. Se pravi ne tesni tako dobro kot originalni vizir, čeprav je ta tud originalni samo da je zatemnjen. Nism mel pa še časa it v TC prašat kako je s tem. Samo mam pa kr občutek da bom dobil odgovor da tako pač je...

Piha oziroma ne tesni pa spodaj, tko da ko se vozim mi direkt v oči piha sicer blag a po 30 min vožnje zelo nadležen vetrič...

Je mel kdo podobne probleme mogoče?

Nisem sicer popolnoma 100%, vendar mislim da ti na levi strani vizirja, čisto na vrhu piše: For race use only ali pač nekaj podobnega. Namreč zatemnjeni vizirji so debelejši in zato ne sedejo popolnoma enako kot original, lahko pa si pomagaš tako, da neseš čelado v trgovino kjer si jo kupil in naj ti trgovec nastavi nosilec vizirja, da bo ponovno legel na svoje ležišče. Priporočam da tega ne opravljaš sam, ker ti lahko hitro kaj poči, ker je kar nekaj fint, seveda pa potem tudi garancija odpade.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ali ima kdo izkusnje z celado RSR in RSR2...sam imam RSR-ko, pa me zanima, ce so kake pozitivne spremembe na novi verziji...thx...

lp flox

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ali ima kdo izkusnje z celado RSR in RSR2...sam imam RSR-ko, pa me zanima, ce so kake pozitivne spremembe na novi verziji...thx...

lp flox

Ja če ti RSR paše kot ulita,ti RSR2 verjetno ne bo,vsaj pri meni je tako,tišči ko vrag :(

Vidim,da imaš Jaque repliko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ti RSR paše kot ulita,ti RSR2 verjetno ne bo,vsaj pri meni je tako,tišči ko vrag :(

Vidim,da imaš Jaque repliko :worship:

Ja, se tega mi je treba...pa ja niso se obliko skoljke spreminjal, RSR mi res pase kot ulita...matr, bo treba hitr sporbat, ker sem imel v mislih zamenjavo...drugace bo potrebno firmo menjat...thx...

lp flox

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to,jaz bom za naslednjo verjetno firmo zamenjal :huh: XR1000 npr.

Razen,če se kaj drastičnega ne zgodi z obliko moje glave :rolleyes:

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sicer popolnoma 100%, vendar mislim da ti na levi strani vizirja, čisto na vrhu piše: For race use only ali pač nekaj podobnega. Namreč zatemnjeni vizirji so debelejši in zato ne sedejo popolnoma enako kot original, lahko pa si pomagaš tako, da neseš čelado v trgovino kjer si jo kupil in naj ti trgovec nastavi nosilec vizirja, da bo ponovno legel na svoje ležišče. Priporočam da tega ne opravljaš sam, ker ti lahko hitro kaj poči, ker je kar nekaj fint, seveda pa potem tudi garancija odpade.

LP

Jap genav to piše na vizirju. BOm nesu v TC jutr da vidm če se bo dalo kj rešit. Tnx za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te prav razumem,hočeš spremeniti velikost čelade ali samo zamenjat obrabljeno oblogo :?

Tudi z novo notranjostjo ne boš veliko pridobil na volumnu,tudi nova obloga se bo "vsedla"

Če si to hotel vprašat? .)

Malo bi spremenil velikost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj, da se pozanimaš pri TCju kakšne so možnosti.. Nolan vem da ima dobro ponudbo blazinic, da si čelado popolnoma prilagodiš obrazu oziroma jo po potrebi "zmanjšaš". Pri Sharku pa ne vem kako je, ampak žal sumim da storitve, ki jih na tem področju nudi TC niso niti približno blizu tistim, ki jih nudi skupina Nolan s kompijem na čelu.

No poročaj če boš kaj izvedel, tudi jaz uporabljam Shark čelado in so se mi malce posedle blazinice, bom tudi mogoče razmislil o menjavi, če je mogoče dobit posebej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj, da se pozanimaš pri TCju kakšne so možnosti.. Nolan vem da ima dobro ponudbo blazinic, da si čelado popolnoma prilagodiš obrazu oziroma jo po potrebi "zmanjšaš". Pri Sharku pa ne vem kako je, ampak žal sumim da storitve, ki jih na tem področju nudi TC niso niti približno blizu tistim, ki jih nudi skupina Nolan s kompijem na čelu.

No poročaj če boš kaj izvedel, tudi jaz uporabljam Shark čelado in so se mi malce posedle blazinice, bom tudi mogoče razmislil o menjavi, če je mogoče dobit posebej..

Bom se šel pozanimat v TC pa sporočim kako bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem... preden se opravite v tc motoshop testirat sharkovo čelado, se pozanimajte če je vaš izbrani model sploh na voljo za testiranje. model, ki sem ga jaz imela namen kupiti, ga ni za testirat. tako da sem "odstopila" od tega, da bi kupila shark, ker se nočem nasrat :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

V TCju kupil dve čeladi, zase in za punco.. Ko sem kupoval za punco sva dobila še "študentski popust"na že tako ugodno ceno :) Prodajalec zelo prijazen. Skratka super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TCju kupil dve čeladi, zase in za punco.. Ko sem kupoval za punco sva dobila še "študentski popust"na že tako ugodno ceno :) Prodajalec zelo prijazen. Skratka super :)

Men so rekl da se da kak popust zmeri zrihtat in da se da čelado probat.... če misliš čelado kupit, daš denar na mizo in se en krog lahk tut zapelješ z motorjem predno jo dokončno kupiš :worship:

od kje taki problemi z tc jem torej ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so rekl da se da kak popust zmeri zrihtat in da se da čelado probat.... če misliš čelado kupit, daš denar na mizo in se en krog lahk tut zapelješ z motorjem predno jo dokončno kupiš :worship:

od kje taki problemi z tc jem torej ? :whistle:

s tem se ne strinjam. tudi jaz sem hotela kupiti sharkovo čelado. jih povprašam o tem, da bi se malo zapeljala pred nakupom... pa so fantje rekli, da ne bo šlo. da nimajo za testiranje :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
s tem se ne strinjam. tudi jaz sem hotela kupiti sharkovo čelado. jih povprašam o tem, da bi se malo zapeljala pred nakupom... pa so fantje rekli, da ne bo šlo. da nimajo za testiranje :wacko:

...kupila RSF2 Race...sicer se nisem imela namena zapeljati s čelado, za kar tudi nisem prosila, so mi pa fantje dovolili čelado imeti na glavi kolikor dolgo pač to želim..."testirala" :krneki: sem jo 15min, bila je udobna, kupila, uporabljala 3leta in jo še...še vedno zelo zadovoljna :grim , dokupila sem še svetlo moder vizir :kva1: , ki ga toplo priporočam, uporaben podnevi in ponoči...opozarjam pa vas, da dodatne vizirje za Shark čelade dobro pregledate, ker niso vsi na visoko kakovostni ravni, vsaj jaz sem imela tako izkušnjo...skozi vizir se je videlo kot, da voda polzi iz vrhnjega roba proti spodnjemu :grrr ....drugače pa same pohvale čeladi - dokaj tiha in zračna :OK: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst mam slabe izkušnje s TC-jem. Sm hotu nabavt isto Shark-ovo celado, pa mi jo tut niso pustil, da bi jo na motorju sprobu.

Mi je prodajalc reku neki tazga: "Če kupuješ palični mešalnik, ti ga tudi ne dajo najprej domov za probat. " :?

Zaradi tega pa tut čelade nism tm kupu! Lahko je mel prodajalec slab dan, al pa doma ni dubu... :whistle: Ni pomembno, jst se tut te trgovine izogibam koker se jo da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v TC-ju nabavil RSF2i STARMAC. Cena z 10% popustom 224 EUR. Prodajalec :worship:

In kako se odnese zato k jest nameravam kupt isti rang?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v TC-ju nabavil RSF2i STARMAC. Cena z 10% popustom 224 EUR. Prodajalec :worship:

to sm si tut jz dons kupila :010

men se zdi ful uredu :whistle: morm še poskusit na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm si tut jz dons kupila :010

men se zdi ful uredu :whistle: morm še poskusit na motorju :D

Fajn bi blo ne? V dnevni sobi jo težko testiraš ;).

A se Sharkove čelade dobijo še kje drugje kot v TCju? Recimo v Celjski regiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se odnese zato k jest nameravam kupt isti rang?

Uporabljam RSF2i tri sezone. Super celada za ta denar. Drugace pa so nekje v tej temi tudi bolj natancni vtisi z moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi blo ne? V dnevni sobi jo težko testiraš ;).

A se Sharkove čelade dobijo še kje drugje kot v TCju? Recimo v Celjski regiji.

Mislim da jih majo pri hondi Čepin v Vojniku nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!