Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Js sem poklical tja in pravijo da imajo na zalogi. sedaj pa je problem ker sm iz okolice celja in ne morem kar tako v ljubljano. veste še za kakšno trgovino iz okolice celja, ki bi držala čelade shark?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je narobe npr. z rangom RSF2i?

http://www.tc-motoshop.si/si/page/group/grp/267/RSF2i/-/

Čelade v tem rangu so ravno tako iz kompozita in popolnoma enako varne. Fora je samo v tem, da je zračenje precej manj dodelano, malce manj dovršena aerodinamičnost, večja šansa da bo kaj piskalo in podobne malenkosti. Kakovost kompozitne lupine je pa praktično ista.

Ni treba kupit čelade za 100k da je varna.

Sem bil v podobni dilemi :hmm: Zberem denar za rsf,grem v....saj veste kam... in zahtevam,da čelado pred nakupom preizkusim,ni blema,krog po obvoznici,pridem nazaj in sem bil razočaran kot malokdaj :? Piha,šumi,piska,vizir se rosi,glava pleše po svoje,skratka olupek,ki sem ga že imel :blink: In seveda grem domov brez čelade :( Sem malo počakal zbral cekinčke za rsr in juriš :) Najprej nisel mogel verjet kakšna razlika je med tema dvema čeladama,nič od zgoraj naštetega :) V glavnem je to to,koliko dinarčkov,toliko muzike,jaz na svoji glavi pač ne bom šparal :blink:

Že res,da je tudi cenejša čelada lahko varna,vendar pa poglej kaj ti nudi cel paket,ne da potem preklinjaš in pizdiš zakaj že prej nisem prišel do tega spoznanja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, jaz pa teh problemov nimam, ali pa enostavno nisem tako občutljiv, da bi me motilo. Predvsem tisto, da glava pleše po svoje, je očiten znak, da ta model čelade pač ne paše tvoji obliki glave. Z RSF2 sem npr. jaz po dveh letih uporabe zelo zadovoljen, na glavo se mi uleže kot da bi bila zame delana (bolj kot mi je npr. sedla RSR in X-lite 801&901), varna je dovolj (kompozit).. Tako, da to je zaenkrat vse kar rabim pri čeladi :) Edina stvar, ki me moti je rosenje, ampak tudi tu ni neke grozne panike.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a ma kdo kaj izkušenj z modelom RSI (acid) jaz nameravam kupiti ta model, pa bi rad izvedel kaj več, pa tudi če kaj vesta za popuste, kdaj kaj bodo...Shark RSI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kaj izkušenj z modelom RSI (acid) jaz nameravam kupiti ta model, pa bi rad izvedel kaj več, pa tudi če kaj vesta za popuste, kdaj kaj bodo...Shark RSI

TC moto shop od 20.3.-3.4. popusta -25%

Si verjetn že tak sam videl!

Sem šele sedaj ugotovil, da za ta model ni popusta! Kontaktiraj me na PM, pa ti lahko uredim 20% popusta za to čelado!

Popravljeno . Popravil NO_FEAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kaj izkušenj z modelom RSI (acid) jaz nameravam kupiti ta model, pa bi rad izvedel kaj več, pa tudi če kaj vesta za popuste, kdaj kaj bodo...Shark RSI

Jsm mam točno tako in sm z njo zlo zadovljen. Kot nalašč za mojo glavo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ej kolk bi prsu vizir za shark s800 pa ce ma kdo izkusnje z tistmi tmnimi al pa modrimi vizirji se splaca al ne :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima če se splača vzet model RSF2 race ali je RSF2i prav takšna. kakšna je kaj razlika? Al pa model RSI. .... :? kaj od tega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če se splača vzet model RSF2 race ali je RSF2i prav takšna. kakšna je kaj razlika? Al pa model RSI. .... :? kaj od tega..

Jaz imam 2 leti RSF2i, če bi se odločal namesto tebe med RSF2 race in RSI, jo zagotovo vzamem. Menim, da bolje reže zrak, kar pomeni manj tulenja v čeladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 2 leti RSF2i, če bi se odločal namesto tebe med RSF2 race in RSI, jo zagotovo vzamem. Menim, da bolje reže zrak, kar pomeni manj tulenja v čeladi.

Jaz imam RSF2 race, probal pa sem tudi RSI in RSX - RSF2 race mi je najbolj pasal na bučo, zato sem jo tudi vzel. Kako pa je s samo aerodinamiko, rezanjem zraka,ipd... je pa najbolje probat na svojem motorju, ni vsaka čelada enako primerna za vsak motor - to vidim zdaj, ko mi v čeladi pri hitrostih nad 90kmh ful razbija - ne vem, ali je kriva čelada ali motor oz. aerodinamika motorja ali oboje skupaj :blush:

Sem pa glede občutka čelade na glavi zelo zadovoljen. Največ boš zvedel in najlažje se boš odločil, če jo boš preskusil na svojem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam RSF2i 3 leta in sem zelo zadovoljen. Tega denarja je zagotovo vredna :) Obstajajo pa verjetno tudi boljše čelade seveda za primerno višjo ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSF2i je vsekakor vredna svojih €€€ še posebej, če jo dobiš v TC-ju znižano na 44k bivših SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam grejo tudi cene teh čelad dol. Ko sem jaz kupil RSF2i približno dve leti nazaj, je bila toliko, kot danes stane RSI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jz sm pred kratkim kupu zatemnjen vizir za mojo RSX-ko. Opažam pa da mi z tem zatemnjenim vizirjem piha notr veter. Se pravi ne tesni tako dobro kot originalni vizir, čeprav je ta tud originalni samo da je zatemnjen. Nism mel pa še časa it v TC prašat kako je s tem. Samo mam pa kr občutek da bom dobil odgovor da tako pač je...

Piha oziroma ne tesni pa spodaj, tko da ko se vozim mi direkt v oči piha sicer blag a po 30 min vožnje zelo nadležen vetrič...

Je mel kdo podobne probleme mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pred kratkim kupu zatemnjen vizir za mojo RSX-ko. Opažam pa da mi z tem zatemnjenim vizirjem piha notr veter. Se pravi ne tesni tako dobro kot originalni vizir, čeprav je ta tud originalni samo da je zatemnjen. Nism mel pa še časa it v TC prašat kako je s tem. Samo mam pa kr občutek da bom dobil odgovor da tako pač je...

Piha oziroma ne tesni pa spodaj, tko da ko se vozim mi direkt v oči piha sicer blag a po 30 min vožnje zelo nadležen vetrič...

Je mel kdo podobne probleme mogoče?

Poskusi nastavit položaj vizirja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm nastavil trdoto, ker je šel zlo na rahlo gor pa dol. TKo da zj je tko kot pri orig. vizirju. Ampak ni nič pomagal. Si to mislil al se da še kj posebej regulirat položaj vizirja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, imam Sharkovo RSF2 race čelado, in me zanima, če se da zamenjati notranjost, torej velikost notranjosti?

Če te prav razumem,hočeš spremeniti velikost čelade ali samo zamenjat obrabljeno oblogo :?

Tudi z novo notranjostjo ne boš veliko pridobil na volumnu,tudi nova obloga se bo "vsedla"

Če si to hotel vprašat? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!