Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
kupil sem čelado shark rsr2 brazil. pa orng piha v oči. Kaj bi bil uzrok??

hja pač shark :whistle: meni tudi . voziz z podkapo pa saj mas spodaj nastavek pri bradi ali?? mogoče se vizir ne prilega tesno???

ali???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja pač shark :whistle: meni tudi . voziz z podkapo pa saj mas spodaj nastavek pri bradi ali?? mogoče se vizir ne prilega tesno???

ali???

Rešu s ruto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sem nov med vami izkušenimi motoristi :worship: zato me zanima nekaj glede Shark čelad. Namreč z punco sva kupila model SHARK RSF2I AXIUM in me zanima če ma kdo podobno čelado kako se kej obnese? Hvala za odgovore :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sem nov med vami izkušenimi motoristi :worship: zato me zanima nekaj glede Shark čelad. Namreč z punco sva kupila model SHARK RSF2I AXIUM in me zanima če ma kdo podobno čelado kako se kej obnese? Hvala za odgovore :OK:

Glede na to,da sta že kupila,bosta sama videla kako se obnese...

Meni ni bila bogve kaj,sem raje dodal in kupil RSR :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil kar razočaran nad shark čeladami..kolega jo sicer vozi vendar...ham..

Ne vem...imajo super športne čelade ki stane okol..350evrov, ta mi ni bila všeč ker ti skoz v čelado piha, ker nima nastavljivih zračnikov...Potem en rang nižje pa z čelado nikakor se nisem mogel povezati...Prav tkao je par kolegov reklo da niso kaj preveč zadovoljni nad Sharkom...

No jaz vozim suomy čelado replica max biaggi...super zadovoljen...!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se dobi za Shark čelade, konkretno za RSF2 Race, sončni vizir, na način kot ga ima tale Nolanka na sliki.

Mislim,da ne,kolk je meni znano ima samo ena sharkica sončni vizir integriran pa še preklopna je......

Opcia je samo drug temen vizir..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sem nov med vami izkušenimi motoristi :worship: zato me zanima nekaj glede Shark čelad. Namreč z punco sva kupila model SHARK RSF2I AXIUM in me zanima če ma kdo podobno čelado kako se kej obnese? Hvala za odgovore :OK:

tudi jaz sem nad tem modelom razočaran; nekvaliteten vizir(slabo odporen na prakse); rosi se ko nora (se zelo težko odrosi; sem se peljal iz Ljubljane do Celja z napol odprtim vizirjem, da sem kaj videl); za ta denar sem pričakoval malo več; tako da je to moja prva in zadnja shark čelada

LP, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se dobi za Shark čelade, konkretno za RSF2 Race, sončni vizir, na način kot ga ima tale Nolanka na sliki.

Za S800 vem, da se ga da dobiti. Ta RSF2 pa najbolje, da pokličeš v TC.

Drugače imam pa sam model RSI in sem z njim zadolovjen. Se ne rosi niti ne piha. Kako je pa kaj z varnostjo pa še nisem preizkusil :yea1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se dobi za Shark čelade, konkretno za RSF2 Race, sončni vizir, na način kot ga ima tale Nolanka na sliki.

Imam Shark RSI in sem na vizir zalepil samolepilno folijo in ob soncu opravlja svojo funkcijo.Folijo mi je zrezal v grafičnem studiju kolega.

post-18397-1214384724_thumb.jpg

post-18397-1214384759_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Lep pozdrav. Sem nov med vami izkušenimi motoristi :worship: zato me zanima nekaj glede Shark čelad. Namreč z punco sva kupila model SHARK RSF2I AXIUM in me zanima če ma kdo podobno čelado kako se kej obnese? Hvala za odgovore :OK:

Do zdaj sta gotovo že preizkusla vajini čeladi, pa vseeno ... še moje izkušnje. Tud sama mam ta model čelade in sm z njo čisto zadovoljna. Piha ne nikjer, vizir pa se mi tud še nikoli ni zarosil (niti ko so temperature zunaj nižje in kdaj ko je bolj vlažen zrak).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam čelado RSX, pa me zanima če še komu piha v oči in če ma kdo probleme z vezirjem?

Imam RSX HOOK pa res rahlo pihlja, sicer ne močno a po par 100km imam rahlo rdeče oči. Sem pa opazil da se mi je po 15000km iz vezirja začel luščiti stran zaščitni sloj.

Drugače pa super čelada, vredna denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Mam čelado RSX, pa me zanima če še komu piha v oči in če ma kdo probleme z vezirjem?

jaz mam čelado RSX Holoyang pa morm reč da je vredna denarja

vizir se mi ne rosi in tud piha nič not

zelo zadovoljen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam RSX HOOK pa res rahlo pihlja, sicer ne močno a po par 100km imam rahlo rdeče oči. Sem pa opazil da se mi je po 15000km iz vezirja začel luščiti stran zaščitni sloj.

Drugače pa super čelada, vredna denarja.

Pihanje lahko kot lastnik potrdim, izvira pa iz salbe zaščite pri bradi, to ima npr RSR2 rešeno z dodatno zaščito...

in ja drugače je kar ok čelada, lastnik sem 1 leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je bilo v zvezi z Evoline celadami bore malo napisanega, ce ze kaj je bila pa to rekalma ; ... tako, da me zanima ce je med vami kdo lastnik te celade in kako se obnese ... predvsem kompaktnost, hrup in kako se obnese njena teza, glede na to ima celada cca. 1850g

lp! Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa Sharkove čelade zelo slabe, kar se tiče nošenja očal spodaj... Zadnjič sem se dal sprovocirat, naj jo vseeno probam, čeprav sem vedel že od prej za ta probem. Do sedaj še nisem videl Sharkove čelade z utori, kamor bi lahko utaknil ročice očal. Seveda sem, ko sem tlačil očala gor, polomil ročko...

Močno odsvetujem vsem, ki nosijo korekcijska in sončna očala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa Sharkove čelade zelo slabe, kar se tiče nošenja očal spodaj... Zadnjič sem se dal sprovocirat, naj jo vseeno probam, čeprav sem vedel že od prej za ta probem. Do sedaj še nisem videl Sharkove čelade z utori, kamor bi lahko utaknil ročice očal. Seveda sem, ko sem tlačil očala gor, polomil ročko...

Močno odsvetujem vsem, ki nosijo korekcijska in sončna očala!

Se strinjam. Že veckat sm pokreču sončna očala. Problem rešu tako, da sm kupu zatemnjen vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa Sharkove čelade zelo slabe, kar se tiče nošenja očal spodaj... Zadnjič sem se dal sprovocirat, naj jo vseeno probam, čeprav sem vedel že od prej za ta probem. Do sedaj še nisem videl Sharkove čelade z utori, kamor bi lahko utaknil ročice očal. Seveda sem, ko sem tlačil očala gor, polomil ročko...

Močno odsvetujem vsem, ki nosijo korekcijska in sončna očala!

Jaz imam Sharkovo čelado, pa sem poleti pogosto nosila sončna očala pod njo. Brez težav. Se navadiš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!