Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Tudi jest prišou do nove pridobitve Sharka -> Shark RSX Holoyang :evilgrin: :evilgrin:

Samo še čakam na prvi test, da vidim če so res tko grozni problemi z zvokom, kajti prejšna Sharkova čelada mi ni delala nobenih problemov :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest prišou do nove pridobitve Sharka -> Shark RSX Holoyang :evilgrin: :evilgrin:

Samo še čakam na prvi test, da vidim če so res tko grozni problemi z zvokom, kajti prejšna Sharkova čelada mi ni delala nobenih problemov :naughty: :naughty: :naughty:

...kateri model pa je bila prejšnja Shark-ica...

lp

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Žwjo.

Naj razočaram use, ki ste nameravali kupovati kakeršno koli sharkovo absolutko (absolute,absolute mat...)

saj ijh ne bo na evropskem trgu :angry: .

Kakor mi je uspelo izvedeti šele, danes so dobavljive samo za ameriški trg sux :BUA: !

Jz pa sm se že tok veselil :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest prišou do nove pridobitve Sharka -> Shark RSX Holoyang :evilgrin: :evilgrin:

Samo še čakam na prvi test, da vidim če so res tko grozni problemi z zvokom, kajti prejšna Sharkova čelada mi ni delala nobenih problemov :naughty: :naughty: :naughty:

Si že kaj testiral RSX kako se obnese napram RSF?... ( Tudi jaz bom kmalu zamenjal mojo RSF za RSX Holoyang pa me malce firbec matra)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že kaj testiral RSX kako se obnese napram RSF?... ( Tudi jaz bom kmalu zamenjal mojo RSF za RSX Holoyang pa me malce firbec matra)

Jo nism še nč testirav tko da ti ne morem še nič rečt.... ko nardim kakšn giro bom sporoču :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav

Tokrat rabim jz pomoč - moja lubica se je odločla da na vsak način hoče sharkovo butterfly modro čelado in nobene druge. Naroču sm jo že decembra v TC-motoshopu pa kot vedno se nategnu, k je itak še niso prpelal, in je ni blo v pošiljki in ne vejo kdaj/če bo.... no uglavnem - model je isti za leto 08 tak da me zanima v keri trgovini al kje bi jo lahko še dobil/naročil in dejasnko dubu...karkol

lahko grem tud v Italijo/Avstijo/Hr...ni važn - v Louisu sm gledu majo samo belo, kaj pa Trst? Še kdo v SLO sploh prodaja shakove?

hvala vam res ful

ajd lp

Suhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Tokrat rabim jz pomoč - moja lubica se je odločla da na vsak način hoče sharkovo butterfly modro čelado in nobene druge. Naroču sm jo že decembra v TC-motoshopu pa kot vedno se nategnu, k je itak še niso prpelal, in je ni blo v pošiljki in ne vejo kdaj/če bo.... no uglavnem - model je isti za leto 08 tak da me zanima v keri trgovini al kje bi jo lahko še dobil/naročil in dejasnko dubu...karkol

lahko grem tud v Italijo/Avstijo/Hr...ni važn - v Louisu sm gledu majo samo belo, kaj pa Trst? Še kdo v SLO sploh prodaja shakove?

hvala vam res ful

ajd lp

Suhi

Žiwjo

Mauri motorcycle store

Via Udine, 43-34070 Lucenico (GO)

Tel.0039 0481 391725

Pokliči, pa probi na telefon dobit šefa(govori slovensko), razen če seveda ne govoriš Italijansko?. :winkiss:

Če jo nima, pa jo dobi v 10-14 dneh-pa še zlo se da okrog cene zglihat.

Lahko pa ti tudi jz pogledam in vprašam, ker mam ta teden opravke v Gorici.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.

Zanimam se za nakup čelade Shark RSX Holoyang vendar v tc-ju nimajo moje velikosti in je tudi ne mislijo naročati v kratkem :unsure: ???

V FC-Moto.de jo imajo in to še 25€ ceneje. Preden bi naročil me zanima če je kdo kupoval prek interneta tam in kakšen je kaj rok dobave ter seveda če je čelada RSX OK(če jo kdo uporablja)?Mogoče še kdo v slo prodaja shark pa nisem zasledil?

Druga izbira čelade je pa Shoei RX1000 vendar je 100€ dražja to so pa že ene dobre rokavice in se zato nagibam bolj k sharku.

Hvala za odgovor in Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanimam se za nakup čelade Shark RSX Holoyang vendar v tc-ju nimajo moje velikosti in je tudi ne mislijo naročati v kratkem :unsure: ???

V FC-Moto.de jo imajo in to še 25€ ceneje. Preden bi naročil me zanima če je kdo kupoval prek interneta tam in kakšen je kaj rok dobave ter seveda če je čelada RSX OK(če jo kdo uporablja)?Mogoče še kdo v slo prodaja shark pa nisem zasledil?

Druga izbira čelade je pa Shoei RX1000 vendar je 100€ dražja to so pa že ene dobre rokavice in se zato nagibam bolj k sharku.

Hvala za odgovor in Lp.

V TCju dobijo kmalu novo pošiljko, kot jaz vem, ker tud sam čakam 1 čelado :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastim si čelado Shark RSI Eden, meni je v redu :) udobna, pa ni kakih problemov (z zvokom, vetrom ... ).

Popravljeno . Popravil Trin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanimam se za nakup čelade Shark RSX Holoyang vendar v tc-ju nimajo moje velikosti in je tudi ne mislijo naročati v kratkem :unsure: ???

V FC-Moto.de jo imajo in to še 25€ ceneje. Preden bi naročil me zanima če je kdo kupoval prek interneta tam in kakšen je kaj rok dobave ter seveda če je čelada RSX OK(če jo kdo uporablja)?Mogoče še kdo v slo prodaja shark pa nisem zasledil?

Druga izbira čelade je pa Shoei RX1000 vendar je 100€ dražja to so pa že ene dobre rokavice in se zato nagibam bolj k sharku.

Hvala za odgovor in Lp.

sem lastnik sharka rsx. opremo kopujem izključno fc moto. zadovoljen z njimi zelo, aja tudi glede reklamacij se da brez problema zmenit. sprintas obrazec izpolniš vrnes. pa ti zamenjajo nekje v 14 dneh.

no jaz sem mojega rsx dobil v 4 dneh. aja pa popustov ni ker so cene nizje kot drugje. lahko pa probas glede stroškov pošiljanja. no vsaj meni so do zdaj vedno zastonj poslali. plačaš ob povzetju. le registrirat se mores.

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TCju dobijo kmalu novo pošiljko, kot jaz vem, ker tud sam čakam 1 čelado :unsure: :unsure: :unsure:

jah kaj pa vem če je res - jz sm čaku več kt 4 mesce TC motoshop pa še kr ni pripela, pa so rekl da bo v naslednji pa naslednji..... :( so banda ni kaj - srčno pa upam da bo pri tebi uspešno

Drugače so pa Shark meni zelo povšeču - punca ima prevkar novo in je nadvse zadovoljna. Najverjetneje bom tudi sam kmalu presedlal na Shark

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje lahko kupim metaliziran ali črn vizir za shark RSR2?

V TC motoshop sem gledal pa nimajo nič. google tudi nič ne najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si vprašal če ga imajo, ali si samo pogledal po štacuni in nisi videl da bi ga imeli :hmm: take stvari ponavadi naročajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiwjo

Mauri motorcycle store

Via Udine, 43-34070 Lucenico (GO)

Tel.0039 0481 391725

Pokliči, pa probi na telefon dobit šefa(govori slovensko), razen če seveda ne govoriš Italijansko?. :winkiss:

Če jo nima, pa jo dobi v 10-14 dneh-pa še zlo se da okrog cene zglihat.

Lahko pa ti tudi jz pogledam in vprašam, ker mam ta teden opravke v Gorici.?

Oj

Morm pohvalt tole štacunu, že moj peti nakup, no čelada pa tretja in vedno je ceneje kot v SLO, zdaj sem kupil RSX in privarčeval 80€.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!