Skoči na vsebino

MOTO brezrokavniki, Odsevni jopiči, Airbag...


RAN

Priporočene objave

Viden si samo tistim, ki te hočejo videti.

Se strinjam.

 

Ni 14 dni nazaj, ko sem se peljal proti obali po 'stari' cesti z maksimalno možno hitrostjo (Borutt ne gledat) 90km/h.  Nekje tam pred Kozino na eni izmed ravnin pripelje avto po stranski cesti. Ustavi in me pogleda. SIgurno me je videl, sem si mislil. Seveda spelje direkt pred mano. Moral sem skočt na zavoro da je vse škripalo in se sploh čudno obnašalo pa še tako je blo zelo zelo blizu.

 

Aja, vozilo vas zanima? Iveko eurokargo, bele barve, prižgane luči. Gledajoči vas bodo videli, slepci pač ne.

Sem proti vožnji z dolgo lučjo in proti tistim 'meglenkam' al kako že rečete tistim brezzveznostim ki si jih vesite gor.

 

 

Še tole: če greš skozi naselje več kot 70 in se čudiš da te kdo 'izsili' to za moje pojme ni izsiljevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je interes. Kaj pa je 549 EUR v primerjavi z življenjem oziroma nebodisigatreba preostankom na vozičku?  V PO se nas je vsaj 10 zanimalo za jopič. Jaz ga sigurno kupim, se pa še pogajamo za ceno. Kupil bo model Turtle, ki ima želvo na zadnji strani in ob udarcu se energija prenese na večjo površino šele nato deluje na jopič. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem airbag brezrokavnik dobil v soboto :)

 

Ker imam jakno z grbo (Alpinestars Atem), sem izbral model Helite Airnest.

Za razliko od modela Helite Turtle ima Airnest želvo (Knox vložek), ki se jo da odstranit.

Tako sem jaz pobral želvo ven, da mi lepše sede na jakno zaradi grbe.

 

 

post-46067-0-82202100-1432536417_thumb.jpg

post-46067-0-52438000-1432536433_thumb.jpg

post-46067-0-55019200-1432536453_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 kolegov nas je tudi prejelo airbege...  TURTLE varianto...  v BAJKERSKO črni barvi...

 

Tudi skupinski nakup... 

 

Pri Hellite so nam šli tako na roko, da so nam na hrbtni del (nad želvo) našili ježka, za klubske grbe.

 

Upam da ga nikoli ne sprožim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede  skupnega nakupa še pa nič ne vem, kak bo interes... vsekakor javim.

 

 

5 kolegov nas je tudi prejelo airbege...  TURTLE varianto...  v BAJKERSKO črni barvi...

y3yPOHC.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če ne najdeš dovolj interesa v svojem klubu, se pač skupina priključi skupini, kjer nekdo "odpove" in poskrbiš v prvi vrsti za svojo rit...

 

Če bi posel vodil jaz, bi pa vsekakor tu zadevo objavil... 

 

Ferek ne laže, zato BG ne obsojaj preden ne poznaš dejstev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, verjetno mi je bilo malo žal zamujene priložnosti skupinskega nakupa, evidentno pa sem sem preveč časa med prebiranjem motosvetove table za otročarije  ... :OK:

 

 

Uff ,kar me spomni, da zaprosim še za svoje slikce med demonstracijo Hit Aira. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej BG...

 

v našem klubu sta še vsaj 2 interesenta, ki v tej rundi nista prišla zraven ko je bilo treba dat "keš na roko"...

 

Zastopnik Janez zaenkrat še ne nudi možnosti plačila na obroke, folk z nižjimi dohodki si težko tak znesek privošči, american expressa pa tudi ne dobi...

 

Ko bo možno kak obročni nakup, bo interes nedvomno večji in če se bomo v klubu za skupinski nakup odločili, bom tu zagotovo omenil. Popust 10% velja namreč za nakup 5 ali več komadov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaže bom tudi jaz dobil za tako ceno. Vedel bom ob koncu tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem za boljšo ceno! Če koga zanima, mi naj piše na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem za boljšo ceno! Če koga zanima, mi naj piše na ZS.

 

Na obroke ali keš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O plačilu se s prodajalcem nisva pogovarjala, ampak običajno plačam takoj, da mi potem ni treba več misliti na prenesene obveznosti. Je pa za mojo ceno kar dosti povpraševanja, tudi s strani drugih prodajalcev tega izdelka na Štajerskem koncu. S prodajalcem sva dogovorjena, da cene ne smem objavljati zaradi zahtev uvoznika za HeLite. Če te karkoli zanima, pokliči: 040/ 741-333, Boštjan.  Povedaj, da si INFO izvedel na forumu. To bi bu moralo zadostovati, da se bo spomnil najinega pogovora.

 

Miran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem načeloma tudi interesent, in sem čakal na "objavo tega skupnega naročila", pa vidim da se vse neki drobi glede tega...

 

sem pa prepričan da bi za količnino 20 in več teh artiklov dobili  popust ki bi bil veliko večji od teh 10%......manj kot 10% je zame žalitev že pri naročilu  enega če se fanj izpogajaš :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem načeloma tudi interesent, in sem čakal na "objavo tega skupnega naročila", pa vidim da se vse neki drobi glede tega...

sem pa prepričan da bi za količnino 20 in več teh artiklov dobili popust ki bi bil veliko večji od teh 10%......manj kot 10% je zame žalitev že pri naročilu enega če se fanj izpogajaš :blush:

Zanimivo da v trgvini na kruh ne zahtevate nobenih popustov in se pogajate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jaz tole nataknla nase pred nesrečo, bi lih tko 3 mesece v vozičku se okol "šetala".....

 

predvidevam da ne dela čudeževe, počasi bodo začel oklepe delat .... tisto bo najbolj ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pač zadeva prepričala in ga sedaj z veseljem nosim...

 

Veliko udobnejše od ščitnikov in želve...

 

Poletne vročine se pa tudi veselim ker bom na majico s kratkimi rokavi poleg rokavic oblekel samo še ta brezrokavnik...

 

Cene za katero sem dobil zadevo pa tudi jaz ne bom objavljal... "uradno" je turtle enih 570 € zdej se pa znajdite in zglihajte  kot znate... za low budget bajkerje čakam samo še na obročno ponudbo, ker interesentov je še..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, ti kar obleci kratke rokave, ampak ta brezrokavnik ti ne bo zaščitil komolcev in kože na rokah.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, ti kar obleci kratke rokave, ampak ta brezrokavnik ti ne bo zaščitil komolcev in kože na rokah.

 

Na komolce ob taki vožnji nataknem "roler" ščitnike... Vsi vemo, da nič ni 100%... poškodbe so bile in bodo tudi ko bomo vsi oblečeni v "turtlne"...

 

Obribana koža bi fejst bolela, bi se pa bistveno lažje zacelila kot zlomi...

 

Je pa dejstvo, da je zadeva dobra in da se v njej veliko bolj svobodno in manj utesnjeno počutim... Tudi v jakni imam sedaj samo komolčne in ramenske ščitnike, "body armor" sem pospravil... 

... in v prvih nekaj vožnjah sem se lepo navadil tudi "pripenjat in odpenjat"...kot v avtu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to zadevo dejansko že kdo "testiral" v kakšni nesreči? Vem ja,čudno vprašanje ampak me zanima,ne samo tisti testi proizvajalcev,ki obljubljajo čudeže. Sicer če verjameš tako ali tako vse deluje,samo,da si prepričan v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da v tem videu omenjajo, da je imel ponesrečenec HitAir:

https://www.youtube.com/watch?v=y4rfUVpYozk

 

Na tujih forumih se je tudi javilo nekaj uporabnikov, ki so že padli z airbagom. Kolikor se spomnim, so vsi omenjeni padci bili tipa "zdrs".

 

Vsekakor pa je zaščita dobrodošla. Sedaj se celo zbira sredstva za nakup airbagov za motoriste reševalce, tako da zna bit zadeva kar uporabna...

LP Andrej

 



Popravljeno . Popravil dreja_123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!